Spam.

  • Autor subiect DeletedUser16581
  • Data de început

NoobFromRo

Stie Tot
voiam sa nu intervin dar nu ma pot abtine
http://prntscr.com/lt73ru
http://prntscr.com/lt73ce

in cateva zile urc si la aparatori(am facut aparare degeaba ca vad ca nu ma ataca nimeni:))dar o sa atac eu si o sa fit inevoiti sa atacati inapoi)
Oare asa bun sunt de nu ma ataca nimeni?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

in alta ordine de idei mi se cam pare penibil sa zici ca esti mare jucator ca ai puncte de batalie ca aparator,cand,unii dintre noi sunt atacatori
la asta te-ai gandit cand ai zis ca "multi sunt in spatele tau" in acest aspect?

asa pot zice si eu ce mare jucator sunt ca am puncte de batalie ca atacator si ca ii las pe multi sa-mi vada doar spatele:)))
 
Ultima editare:

DeletedUser16184

Guest
=))))) buha tu ai fost lider in alianta aia si te bateai cu pumni in piept ca te bati cu aog=)))) degeaba esti jucator daca esti tradator :) respectul fata de colegi si dupa skill-ul
 

NoobFromRo

Stie Tot
=))))) buha tu ai fost lider in alianta aia si te bateai cu pumni in piept ca te bati cu aog=)))) degeaba esti jucator daca esti tradator :) respectul fata de colegi si dupa skill-ul
Pana la urma am vazut ce baieti sunt cei din aog:))
M-am grabit la inceput de lume sa-i judec :)) dar aparent sunt chiar de treba
Exact asa am facut si pe Delos
M-am grabit sa ma bat cu demos pana cand am realizat ce baieti de treaba sunt unii:))
 

NoobFromRo

Stie Tot
Idem si pe calydon cand m-am grabit sa-i judec pe Renegatii si apoi am mers cu ei pe Edessa:))
Adevarat, nu au avut un inceput prea bun dar macar mu-am reintalnit vechii prieteni cu care jucam pe Naxos
 

DeletedUser16759

Guest
stiu o vorba.. "nu-ti subestima niciodata adversarul" :)

desi erai lider pe gela , ai tradat alianta si ai plecat la rosu ... pact a fost intre shadow si alianta ta pana ai zis tu ca ai facut pactul din mila si atunci a fost rupt pactul de catre shadw si a disparut alianta ta.
 

DeletedUser16759

Guest
Asa procedeaza "Army of God" :) acesta este jucatorul david658 c are pretinde ca este Ragnarar de pe lumea Delphi si ca are gold... Cand de fapt treaba nu sta asa, este un copil care pretinde ca este alt cineva si nimic mai mult .
 
Ultima editare de un moderator:

NoobFromRo

Stie Tot
stiu o vorba.. "nu-ti subestima niciodata adversarul" :)

desi erai lider pe gela , ai tradat alianta si ai plecat la rosu ... pact a fost intre shadow si alianta ta pana ai zis tu ca ai facut pactul din mila si atunci a fost rupt pactul de catre shadw si a disparut alianta ta.
Gucci, daca nu stiam ce fel de om esti:))))iti ziceam ce si cum a fost dar nu are rost:)))

Mereu vor exista anumite persoane care dau din gura fara ca macar sa stie despre ce e vorba:)))
 

DeletedUser16184

Guest
Pana la urma am vazut ce baieti sunt cei din aog:))
M-am grabit la inceput de lume sa-i judec :)) dar aparent sunt chiar de treba
Exact asa am facut si pe Delos
M-am grabit sa ma bat cu demos pana cand am realizat ce baieti de treaba sunt unii:))
Pe delos a fost faza ca ti-a dat-o capone pe sorsa cum face si acum ca sa atraga lume
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
dar mai frumos este sa o si pe sorsa si sa-i dai si la botic lui
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser16184

Guest
Cat despre calydon erai spion trimis de caini la noi si cum stiam ce misca in caini am aflat imediat si te-am ars frumos de ai ramas fara orase
 

NoobFromRo

Stie Tot
Cat despre calydon erai spion trimis de caini la noi si cum stiam ce misca in caini am aflat imediat si te-am ars frumos de ai ramas fara orase
Mi-ati luat 1 oras:)))))))))))
Si ala daca aveam capitan nu luati nmk:))
Si sa nu ne aducem aminte metodele prin care ati luat acel oras:))))
 

DeletedUser16184

Guest
Pacat ca e picat grepolife ca-ti aratam ca ai mai pierdut si tocmai aia e ca am stiut cum sa ard un spion si sa ramana si fara orase :)
 

NoobFromRo

Stie Tot
Pacat ca e picat grepolife ca-ti aratam ca ai mai pierdut si tocmai aia e ca am stiut cum sa ard un spion si sa ramana si fara orase :)
In favoarea voastra am pierdut un amarat de oras care era si asa in nucleul vostru
Ca ati mai luat voi altele dupa ce am renuntat eu la joc e alta treaba
Pacat ca am inceput testele si tezele si a trebuit sa renunt la lumea aia...
 

DeletedUser12202

Guest
voiam sa nu intervin dar nu ma pot abtine
http://prntscr.com/lt73ru
http://prntscr.com/lt73ce

in cateva zile urc si la aparatori(am facut aparare degeaba ca vad ca nu ma ataca nimeni:))dar o sa atac eu si o sa fit inevoiti sa atacati inapoi)
Oare asa bun sunt de nu ma ataca nimeni?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

in alta ordine de idei mi se cam pare penibil sa zici ca esti mare jucator ca ai puncte de batalie ca aparator,cand,unii dintre noi sunt atacatori
la asta te-ai gandit cand ai zis ca "multi sunt in spatele tau" in acest aspect?

asa pot zice si eu ce mare jucator sunt ca am puncte de batalie ca atacator si ca ii las pe multi sa-mi vada doar spatele:)))
Mi-e mie rusine de rusinea ta !Puncte de atacator facute pe fostii colegi ???Mergand sub ...umbrela si ...cine mi-s eu ?Trebuia sa le faci in alianta in care ai fost initial.Atunci ai fi fost respectat.Asa esti doar unul din cei mai josnici profitori.O curva,atat.Stii programul fostilor colegilor !WOW ce super atacator esti ! Cum ai ajuns asa mare atacator ???Mai neica nime,nulitate de caracter,indraznesti sa vorbesti ???Stiu ca,curvele de oameni,au tupeu.Eu nu respect curvele,nu respect tupeul.
Am un deces in familie.Iti doresc sa primesti mesajele pe care mi le-ai dat tu !
Si felicit Army ca s-au ales cu tine.Dar...sa fie atenti.Daca altii dau mai mult...raman fara asa comoara de jucator,de caracter !
Dar e bine ca avem apa si sapun.Cu ele scapam de jeg !
 

DeletedUser16759

Guest
Mi-e mie rusine de rusinea ta !Puncte de atacator facute pe fostii colegi ???Mergand sub ...umbrela si ...cine mi-s eu ?Trebuia sa le faci in alianta in care ai fost initial.Atunci ai fi fost respectat.Asa esti doar unul din cei mai josnici profitori.O curva,atat.Stii programul fostilor colegilor !WOW ce super atacator esti ! Cum ai ajuns asa mare atacator ???Mai neica nime,nulitate de caracter,indraznesti sa vorbesti ???Stiu ca,curvele de oameni,au tupeu.Eu nu respect curvele,nu respect tupeul.
Am un deces in familie.Iti doresc sa primesti mesajele pe care mi le-ai dat tu !
Si felicit Army ca s-au ales cu tine.Dar...sa fie atenti.Daca altii dau mai mult...raman fara asa comoara de jucator,de caracter !
Dar e bine ca avem apa si sapun.Cu ele scapam de jeg !
Bine i-ai zis-o Simona. Isi merita vorbele "NoobFromRo" alias "buhatudor".
 

NoobFromRo

Stie Tot
Mi-e mie rusine de rusinea ta !Puncte de atacator facute pe fostii colegi ???Mergand sub ...umbrela si ...cine mi-s eu ?Trebuia sa le faci in alianta in care ai fost initial.Atunci ai fi fost respectat.Asa esti doar unul din cei mai josnici profitori.O curva,atat.Stii programul fostilor colegilor !WOW ce super atacator esti ! Cum ai ajuns asa mare atacator ???Mai neica nime,nulitate de caracter,indraznesti sa vorbesti ???Stiu ca,curvele de oameni,au tupeu.Eu nu respect curvele,nu respect tupeul.
Am un deces in familie.Iti doresc sa primesti mesajele pe care mi le-ai dat tu !
Si felicit Army ca s-au ales cu tine.Dar...sa fie atenti.Daca altii dau mai mult...raman fara asa comoara de jucator,de caracter !
Dar e bine ca avem apa si sapun.Cu ele scapam de jeg !

Se bat cap in cap lucrurile pe care tu le zici
Intai imi zici pe WhatsApp ca imi arati tu mie cum se joaca si cat esti de wow in ale jocului si acum zici ca ne dai cale libera
Habar nu aveti unii sa jucati
Fara alarme fara nmk
Cat ai fost in alianta DarkWolvs nu ai facut absolut nmk
Faceai deff cu care te aparai de AOG pe cand altii (ca mine) trebuiau sa bage bireme la secunda ca nu aveam sprijin sa putem dormi linistiti
Stii cate nopti albe am eu ?nu ai de unde sa stii
Tu la orele alea rupeai patul cu defful aliantei pe orase si altii pierdeau orase din lipsa deffului
Alti jucatori, buni, cu alarme si toate cele
Se uitau neputinciosi cum le cuceresc dusmanii orasele si cum ii hartuiesc altii si altii stateau cu trupele la caldurica

Sa nu indraznesti sa imi spui ca am intrat in AOG ca sa stau la caldurica
Din contra , am intrat sa ma lupt
Din nou zic cele de mai sus
Nu aveti habar de ce si cum e pe lumea aia si dati unii din gura ca niste mori stricate
"Mari jucatori ce sunteti"
Atu fugit toti in marile 52 si 62 (mari uitate de dumnezeu) in loc sa ramaneti sa luptati si sa imi aratati cat de wow sunteti
E mult mai usor sa zici ca esti zeu in marea 52 unde nu vine nici dracu dupa tine
 

DeletedUser16733

Guest
Se bat cap in cap lucrurile pe care tu le zici
Intai imi zici pe WhatsApp ca imi arati tu mie cum se joaca si cat esti de wow in ale jocului si acum zici ca ne dai cale libera
Habar nu aveti unii sa jucati
Fara alarme fara nmk
Cat ai fost in alianta DarkWolvs nu ai facut absolut nmk
Faceai deff cu care te aparai de AOG pe cand altii (ca mine) trebuiau sa bage bireme la secunda ca nu aveam sprijin sa putem dormi linistiti
Stii cate nopti albe am eu ?nu ai de unde sa stii
Tu la orele alea rupeai patul cu defful aliantei pe orase si altii pierdeau orase din lipsa deffului
Alti jucatori, buni, cu alarme si toate cele
Se uitau neputinciosi cum le cuceresc dusmanii orasele si cum ii hartuiesc altii si altii stateau cu trupele la caldurica

Sa nu indraznesti sa imi spui ca am intrat in AOG ca sa stau la caldurica
Din contra , am intrat sa ma lupt
Din nou zic cele de mai sus
Nu aveti habar de ce si cum e pe lumea aia si dati unii din gura ca niste mori stricate
"Mari jucatori ce sunteti"
Atu fugit toti in marile 52 si 62 (mari uitate de dumnezeu) in loc sa ramaneti sa luptati si sa imi aratati cat de wow sunteti
E mult mai usor sa zici ca esti zeu in marea 52 unde nu vine nici dracu dupa tine
nu am vrut sa comentez situatia de aici,dar sa trecut de o limita de bun simt, am fost si eu in dark si caracterul nu mia permis sa intru in AOG deoarece am luptat contra lor,dupa spusele tale reiesa ca esti zeu si cel mai mare jucator de pe lume am oras unde tu ai 6 si nu am primit un atac de la tine
 
Sus