Spam.

  • Autor subiect DeletedUser16581
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
Da,e greu ?:)Si...ia lectii.Asta nu o stii :).Mai nou se...cumpara jucatorii.Se cumpara aliante !!!Sunt care au caracter,coloana vertebrala,din pacate sunt si...nevertebrate.Unii isi inchipuie ca pot face ce vor pt.ca au gold pe banda.Ma intreb de ce mai joaca ?Ma intreb cat de .....sunt pt.a apela la asa ceva.Niste nulitati care se simt zei pt.ca nu au limita la card !Regret ca jucatori buni au ajuns sa se complaca in cloaca creata.
Banii nu au miros,corect.Nu pot spune acelasi lucru despre cei care se scalda in ei :).
In alta ordine de idei,o lume tanara.
Spor tuturor !
 

DeletedUser15868

Guest
Nu prea inteleg nimic . cine pe cine cumpara , pe ce aliante , eu stiu ca o alianta sunt mai multi jucatori ,
 

DeletedUser12202

Guest
Mi-a trebuit un pic de timp pt.a ma hotara sa raspund.
Se ofera gold aliantelor(liderilor,nu stiu exact cum cui si cat) pt a face toate pact contra unei aliante.Se ofera gold jucatorilor buni pt.a intra intr-o anumita alianta.Se vrea castigarea lumii( au jucatori buni,au intrat cu jucatori buni ),dar,pt.siguranta.folosesc gold pe banda.Pt.ca isi permit,pt.ca vor sa castige prin orice mijloace,pt.ca jucand pe bune nu faceau fata.Si atunci,cumpara .Si sunt destui care se...vand.Nu se gandesc ca daca alti dau mai mult,raman fara cei pe care i-au cumparat,practic,cu glod.
Nici cei...cumparati nu se gandesc ca vor fi primii pe lista de ...interne.In fond,totul se plateste :).
 

DeletedUser16759

Guest
Mi-a trebuit un pic de timp pt.a ma hotara sa raspund.
Se ofera gold aliantelor(liderilor,nu stiu exact cum cui si cat) pt a face toate pact contra unei aliante.Se ofera gold jucatorilor buni pt.a intra intr-o anumita alianta.Se vrea castigarea lumii( au jucatori buni,au intrat cu jucatori buni ),dar,pt.siguranta.folosesc gold pe banda.Pt.ca isi permit,pt.ca vor sa castige prin orice mijloace,pt.ca jucand pe bune nu faceau fata.Si atunci,cumpara .Si sunt destui care se...vand.Nu se gandesc ca daca alti dau mai mult,raman fara cei pe care i-au cumparat,practic,cu glod.
Nici cei...cumparati nu se gandesc ca vor fi primii pe lista de ...interne.In fond,totul se plateste :).
Joci pe Gela ?
Nu a fost nimic platit, fac parte din Shadow Hunters si pot spune ca nu s-a platit, ca se baga gold pt instant e cu totul alt ceva dar nu s-au platit jucatori pentru a veni la noi. ca suntem mai buni si vin la noi ei e partea a doua.
 

DeletedUser16733

Guest
Joci pe Gela ?
Nu a fost nimic platit, fac parte din Shadow Hunters si pot spune ca nu s-a platit, ca se baga gold pt instant e cu totul alt ceva dar nu s-au platit jucatori pentru a veni la noi. ca suntem mai buni si vin la noi ei e partea a doua.
Pe Gela au fost cumparati, nu s-a referit anume cine ii cumpara.
 

DeletedUser15072

Guest
Ce ati zice voi sa lasati cancan-ul si sa jucati?Daca suntem buni ii bateti daca nu aia e se merge inainte nu va mai plangeti atata
 

DeletedUser12202

Guest
Ce ati zice voi sa lasati cancan-ul si sa jucati?Daca suntem buni ii bateti daca nu aia e se merge inainte nu va mai plangeti atata
Nu era can-can.era constatare,atatNu ma plang,constat.Era ...Info :).
Nu am vrut sa precizez alianta,imi pare rau ca s-au creat confuzii.Este vorba de Army of God(fostul Die).
Vor sa castige - logic,pt.asta ,folosesc toate mijloacele permise,goldul este unul din ele-pe langa faptul ca au jucatori buni,unii f.buni in alianta - ma refer la cei cu care au inceput lumea.
Mea culpa ca am postat,stiu ce poate face goldul in excees,dar inca ma surprind anumite actiuni.
Si gata,am...basadit destul,retur la joaca :).
 

DeletedUser12202

Guest
La multi ani dragilor !Este centenarul ROMANIEI.La multi ani dragi romani !
 

DeletedUser16682

Guest
Te inseli total arisan. Te asigur ca nu se cumpara jucatori, ori te ai suparat ca n ai fi primit o ofera de la noi pt ca esti vai de capu tau de jucator:)))). Pleaca jucatorii de la voi si vin la noi de buna voie cand vad ca nu ne puteti cuceri un oras si sunteti dublu la punctaj fata de noi cu tot cu academie:))))) Iti reamintesc in caz ca nu ti se deschide Clasamentul http://prntscr.com/lpmjqu . Uita te si la aparatori aliante si o sa intelegi de ce suntem peste voi cu tot cu punctajul vostru, dormezo:))
 

DeletedUser12202

Guest
Te inseli total arisan. Te asigur ca nu se cumpara jucatori, ori te ai suparat ca n ai fi primit o ofera de la noi pt ca esti vai de capu tau de jucator:)))). Pleaca jucatorii de la voi si vin la noi de buna voie cand vad ca nu ne puteti cuceri un oras si sunteti dublu la punctaj fata de noi cu tot cu academie:))))) Iti reamintesc in caz ca nu ti se deschide Clasamentul http://prntscr.com/lpmjqu . Uita te si la aparatori aliante si o sa intelegi de ce suntem peste voi cu tot cu punctajul vostru, dormezo:))
Ai dreptate.Sunteti buni.Cei mai..." buni",.eu sunt un nimeni,vai de capul meu de jucator(un nimeni)-ma si intreb daca sunt...jucator.Sunt ??? .Habar n-am.In alta oridine de idei.sa-ti arat ofertele primite ?Mai ales de la de la voi ? Oferte primite de un...nimeni ca jucator .Nu ma demit sa dau copy paste. !
Nu se cumpara jucatori ???nu se cumpara daca spui tu.Tu spui,eu STIU.Vrei ...copy- paste ?Nu le voi da.Stiu,pt.mime este destul.
Spor dragilor !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12202

Guest
In alta ordine de idei,ieri am fost la Alba Iulia.Trebuia sa fiti toti acolo.Sa traiti,sa simtiti.
 

DeletedUser16440

Guest
Buna ziua. De obicei nu ma bag in discutii fara sens ca astea, dar simt ca s-a vorbit prea mult pe o tema anume si ce e deranjant e ca s-a intamplat in necunostinta de cauza... In primul rand A.O.G. nu a facut niciun pact pe gold dat intemeietorului sau mai stiu eu ce alte prostii. Astea sunt pur si simplu aberatii facute fara nicio baza. Pactele s-au facut pentru a ne ajuta, ajutorul nu a venit,nici nu a plecat, pactele s-au rupt. Simple as that. Cumparatul jucatorilor? Alta aberatie. David doar a zis sa se vina, pentru ca in caz de nevoie pentru premium, sau urgente va ajuta jucatorul cu gold sa se rezolve problema. Nu s-a pus recompensa lunara sau mai stiu eu ce salariu sau cum vreti voi sa ii spuneti ca se joaca la A.O.G. Si cei care au venit deja la noi, va pot confirma ca alt salariu inafara de cel din viata reala, nu au. Inca un aspect.. Ca v-am luat jucatorii... Din nou nu au fost motivati de gold ci de felul cum era condusa/organizata alianta. Sa va dau ss cu cati au dat mesaj cu "nu stiu cum sa scap de heracle"/ "nu e organizare deloc"/Nu am cu cine juca/"nu primesc ajutor"? Nu va voi da, dar va zic pe cuvantul meu ca a fost asa cum zic. Jucatorii au venit la noi pentru ca avem organizarea pe care nu au gasit-o la dark wolves. Pentru ca daca o aveati, poate se intampla invers ,si veneam noi la Dark wolves. Rezultatul il stiti. Acum inainte sa acuzati de lipsa de onoare/bun simt sau ce s-a mai zis de noi, amintiti-va ca grepolis simuleaza un joc de razboi. Nu cred ca marii cuceritori ai istoriei au avut succes folosind bunul simt. Si referitor la folosirea goldului, fiecare il foloseste dupa cum isi permite. Nu condamnati pentru ca unii au mai multi bani de buzunar decat altii. Asta e viata. In rest va urez spor la joc in continuare, bafta in lumea reala si nu mai aberati daca nu stiti lucruri exacte. Si decat sa va frustrati atat de tare pentr un joc, mai bine stati departe de el :) O zi faina sa aveti
 

DeletedUser12202

Guest
Cere-i lui David discutiile cu mine .Atat.
147faef14b.png

si cam asa se discuta cand...joci(eu fiind atacata) .Cam asa....discuta ai vostri !
.Despre ce vorbim ???V-ati ajuns si cand se vede atac de la voi trebuie toti sa faca ...slush ???
Ca...cam asta inteleg :)!
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo,fiti mandri !La nivelul vostru,chiar meritam acest mesaj pt.ca mi-am permis sa...joc cand am avut timp !Asa,sigur veti castiga,depinde...ce !
Si,ca imi spun parerea,este una,logic,vrand,nevrand,estesubiectiva.Cand afirm ceva,inseamna ca stiu.
 

DeletedUser12202

Guest
Te inseli total arisan. Te asigur ca nu se cumpara jucatori, ori te ai suparat ca n ai fi primit o ofera de la noi pt ca esti vai de capu tau de jucator:)))). Pleaca jucatorii de la voi si vin la noi de buna voie cand vad ca nu ne puteti cuceri un oras si sunteti dublu la punctaj fata de noi cu tot cu academie:))))) Iti reamintesc in caz ca nu ti se deschide Clasamentul http://prntscr.com/lpmjqu . Uita te si la aparatori aliante si o sa intelegi de ce suntem peste voi cu tot cu punctajul vostru, dormezo:))
Si dormeza de mine se sinte jignita ca multi de voi,acum,imi privesc spatele de aparator(toti de fapt),de luptator(doar pe 8 ii privesc eu,restul....sunt...restul !).Dormezei nu-i place sa fie privita din spate de...elite !
Dormeza isi cere scuze ca nu a avut timp sa va faca loc in fata ei,tuturor de la voi,isi cere scuze ca obstructioneaza vederea unor titrati de pe Grepo.Dar va lua masuri si va va lasa cale libera !Pt.ca sunteti cei mai buni(imi pare rau ca din lipsa efectiva de timp v-am incurcat si mi-ati vazut,unii,doar...spatele).
In alta ordine de idei,dormeza se intreaba cine este...dormeza :) ?
 
Sus