Spam

  • Autor subiect DeletedUser15724
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16759

Guest
"Cam asta e pe grepolis.ro cand esti incapabil sa bagi o nava prin actiune curata incepi cu fake uri , cand nu mai ai ce sa ii faci unei aliante incepi cu spioni ,fake uri ,imbarligaturi circulare s.a . ..... Dupa va intrebati unde sunt vremurile din 2011-2016 de pe grepolis."

spioni ? nu sunt.voi ati recrutat angels :) wild inainte de fuziune nu avea spioni :)
 

DeletedUser6507

Guest
Daca nu ar fi panarame care sa rupa fake'urile sa sune cu nr privat la 1- 2-3-4 dimineatza ar fi o lume echilibrata . Dar cand distrusi din astia ca si @paturile , gucci care tin de 2 saptamani impreuna cu alti 2 frustrati de pe gela , si cu inca o sageata @CristiDeac sau cum slbz il cheama , dar nah pretenti la asemenea caractere .... si mai naspa e ca voi liderii Sons acceptati asa ceva acceptati jocul lor murdar , m am plictisit sa ii scriu lui dragoshxxx , maximus2727 , manastireanu ,jussepe si sa nu e ia nici o masura si nu neaparat din cauza fake urilor dar din cauza apelurilor cu nr ascuns ......

Cam asta e pe grepolis.ro cand esti incapabil sa bagi o nava prin actiune curata incepi cu fake uri , cand nu mai ai ce sa ii faci unei aliante incepi cu spioni ,fake uri ,imbarligaturi circulare s.a . ..... Dupa va intrebati unde sunt vremurile din 2011-2016 de pe grepolis.
Astfel de panarame nu ar avea voie sa activeze pe grepolis.

Nesemtiti sunt astia 3. + perlandez ( @paturile )

1.
lw7xKaJ.jpg


2.
fhZfPDL.jpg

NR TEL :0730413117

3.
ao8tGb4.jpg

NR TEL:0721432213

Si la o adica nu fake urile ar fi problema dar baieti suna cu nr ascuns la 2 3 4 dimineata pe absolut toti colegi desigur la care le stiu numerele de tel.
jqqDSK8.jpg

0mS4Jy6.jpg

OfF22jX.jpg
Mai jos iti pun cateva poze cu fake uri sa nu crezi ca glumesc.
t3u1eZG.jpg

t3u1eZG.jpg

IIGPyXS.jpg

Ceau ceau,vezi ca astia sunt cei mai cautati interlopi din lume=))),le-ai dat in urmarire internationala sau cum?:))"ca si paturile" este cacofonie salpa.Si prietene... ti-am luat oras si fara fake-uri... ti-am prins cred ca in jur de 80 de erinii +55 grifoni,ceau ceau.Poate data viitoare reusesti sa castigi si tu fara ajutorul altor aliante,doar "wild fangs"nu A B si C:)
 

DeletedUser16831

Guest
Baieti, baieti.. nu va mai certati, daca vrei un baiat bun care da fake-uri, vi-l recomand pe baiatul meu, sta in copacul din fundul gradinii si trage net de la fata vecinei tanta si da fake-uri pe Delos, dar vi-l trimit si acolo, 50 de lei, oferta speciala
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus