Spam

  • Autor subiect DeletedUser16037
  • Data de început

DeletedUser16037

Guest
Spam..
Sa incep eu firul.. Ce aliante se vor prezenta pe aceasta lume ? :D:cool:
 

DeletedUser14872

Guest
Nici nu are cum,

1 Se deschid lumile de joc mult prea des si nu apuca bine sa se formeze cateva aliante pe o lume de joc ca gata alta lume ..cea mai mare prostie facuta de germani ca aia sunt cei de la butoane ..ce spun aia ai nostri tre sa se conformeze ..

2 In situatia de fata lumea are viteza destul de mica si daca mai punem la socoteala si viteza armatei 1 sa dai un atac sa-ti faca 50 de minute dintr-o parte in alta a insulei iarasi in opinia mea nu are nici sare nici piper

3 E cu revolta ...daca pe asediu mai impins mai tras mai merge cate ceva pe revolta nu mai merge de mult nimic si lumile le castiga aliante de conjunctura ....

4 Felicit totusi administratorii de la noi care au implementat setarile acestei lumi in asa fel incat sa mai lase lumea precedenta sa se dezvolte ...daca setarile erau asemanatoare lumii precedente ,in opinia mea Sparta ar fi avut soarta lumii Naxos ..o lume de viteza , o lume cu asediu ,o lume frumoasa ...care s-a nascut talent si a murit speranta ...


5 ..Totusi in timp ce majoritatea de 95 la suta din jucatorii de grepolis inca in activitate din Romania prefera lumile de viteza mare inca se mai gasesc cativa care prefera lumile de viteza mica ...ei ...exact pe aceia ii vom vedea pe lumea ce se deschide ...

Oricare ar fi situatia pe aceasta cale urez si eu succes jucatorilor care au ales sa activeze pe aceasta lume de joc dar eu nu voi intra ...deabia ce mi-am facut cateva orase amarate pe Sparta daca se tot deschid la fiecare 2 luni de zile lumi noi de joc sa ma ierte Dumnezeu ...or sa activeze pe fiecare lume cate 200 de jucatori ...o sa ajungem cu serverul ca pe finlanda pana la urma ....daca nu se va lua atitudine in deschiderea la foc automat a lumilor de joc ...
 

DeletedUser16139

Guest
Tocmai miercuri
Off
Nu putea de sâmbătă?
Cate ore durează sa cucerești?
 

DeletedUser16157

Guest
te temi ca ai scoala si nu prinzi startul :( saracutul
 

DeletedUser16037

Guest
Tocmai miercuri
Off
Nu putea de sâmbătă?
Cate ore durează sa cucerești?
"Cate ore dureaza sa cuceresti?" .. 4 ore dureaza, drum bun pe lumea Troya !

2Iag4943SCyV2qqyhVLVWg.png
 

DeletedUser15344

Guest
e sistem nou colegu...

revolta:))))
Colegu Get Wet dc v ati schimbat domnule nick ul :))) ce ai spus daca tot m am facut de caca-o cu celalalt incerc cu asta :)))) puteti sa schimbati 1000de conturi domnule liviu ca aceasi cotarla ramaneti :) ti pupa Iuli :*
 

DeletedUser16334

Guest
Ti se pare ca ma-m facut de rusine ma?

Am fost si voi fi in fata ta pe orice lume o sa ne intanlim:)))

Atat clasament general cat si luptatori.
Orase se pierd,unii mai au si familii ,probleme,etc:)))

Nu esti decat un analfabet isteric,atat.Cel putin in fata mea:))))

Dute la gara ma :))))
 

DeletedUser12202

Guest
Puilor,calmati-va.Gata !In real,dupa cum va stiu pe fiecare,ati fi amici,cel putin !Respectati-va,sunteti persoane care merita respect !A fi adversari intr-un joc,nu inseamna a fi dusmani !
Sunteti colegi,camarazi de joc !Difera tabara,atat.
 

DeletedUser15344

Guest
citeste la lumea naxos sa nu iti mai scriu inca odata aici ca esti praf :)))
cand dracu o sa fi u in fatza mea la cv :)))
 

DeletedUser15355

Guest
La viteza asta nu vor fi asa foarte multe :) nici pt gold nu cred ca se mai poate intra ca nu va fi asa mare profitul..pierdere de timp probabil..
 

DeletedUser16072

Guest
voi incepe eu o alianta numita Tigers,mai am camarazi cu care sa incep de pe alte lumi..va astept si pe voi in S-E
 

DeletedUser15344

Guest
Vorba e ca tu nu rezisti pe revolta nu ca nu iti place:))
pai e mai usor bre pe revolta decat pe asediu pe revolta poti intra odata seara si odata dimineatza pe cand pe asediu daca nu intri la alarma te trezesti cu nava :) una e de rezistat si una e ca ma plictisesc rapid pe revolta ssi mai mult imi place asediul :)
 
Sus