Spam

  • Autor subiect DeletedUser16077
  • Data de început

DeletedUser15953

Guest
nu vb de pupatorii de oase, de pavel ,pavel si vestita lui unire ,re
 

DeletedUser15953

Guest
in primul rand pavele si cei celor ce te urmeaza ,pot sa sa va zic asa ,am tinut mult la iulian,anka si sorin dar tu nu si nu ai defaimat gloria lor si a mea,mereu am stat in umbra soareluisi voi sta ,am sa te privesc de sus ,am sa cobor când vreau si am sa urc când poftesc eu ,nu voi nu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15953

Guest
multii dintre voi credeti in învierea mortilor,fiind crestini e normal,dar hai sa cobor cu picioarele pe pamantul vostru sa zic asa,si sa dau un raspuns aliantei lupii dacici,ok let's talk about Spick, daca ar inviia Burebista si hoardele lui ,Decebal si hoardele lui,se cuvine sa inviie pe acest pamant numit Romania,vor dorii sa marsaluiasca de la sagetusa la Capidava si invers,iar voi ii iesitii inainte cu mertane ,audii,dacii si bmw,ce credeti ca o sa va faca ei când ii intampinati...sa va taie capul,sa infiga sabiile in masinile voastre ....sa mearga pe trotuar nu are loc de rable,fiare si vechituri de genul,pe unde sa marsaluiasca ,vechii si iubitii vostrii conducatorii,acum ganditiva bine daca credeti in inviere sau in Viata prin Lumina Vie,ia spunetii mai lupi ce zicetii de lumina asta,va cam orbeste când da pe faza lunga
 

DeletedUser15953

Guest
Si pentru ca nu scot sabia la voi,voi care ma stiti,am sa va vorbesc despre zodii,cu totii stiti ca un copil este viu din pantecul femeii inainte sa iasa din ea ,dovada isus si sf ioan botezatorul,cand mamele lor sau intalnit la tempu de sarbatoare,acum avem ecografii moderne si se dovedeste stintific vorbind ca,copilul este viu inca din embrion,deci darul Vietii atunci il primeste orisice faptura,asadar care esti nascut inspre aprilie,ai primit viata din septembrie ,daca esti nascut la 9 luni.Asadar zodia Berbec este zodia Fecioara. Asadar primiti Lumina sa stiti si sa cunoasteti Darul Vietii.
 

DeletedUser15953

Guest
Si daca Viata a fost Daruita din Dragostea Parintilor pentru Voi,se cuvine sa imbratisam Parintii cu Aceiasi Dragoste Curata,ai primit un Dar... din Dar in Dar se face Rai.Dar ,nu numai eu sau tu sau ea ori el are acest dar,rudele noastre au primit acelas Dar ,vecini nostrii au primi la fel acest Dar,participantii la trafic au primit acest Dar,oamenii din autobuze si trenuri ori avioane au primit Dar,din aceasta se face Rai.Luati si Primiti Lumina.
 

DeletedUser15953

Guest
Vremea este rea afara,vin iar zapezile,care sunteti in putere aveti grija de vecini vostrii,ajutatii sa treaca peste vremea asta rea,asta din pricina darului care il aveti deja.
 

DeletedUser15953

Guest
vorbim despre , oameni ,albine,flututri ,ursi,miere si porci mistreti ori soareci.Stiti ca mierea o fac albinele din nectarul florilor,fluturii si ei se hranesc cu nectar.Albinele cara polenul si il transforma in miere in combinatie cu saliva lor,fluturii nu fac miere dar au un colorit superb datorita polenului si nectarului mancat,fluturii sunt de mai multe feluri au un colorit divers si marimi diverse,ei locuiesc in locuri umbrite si racoroase,locuri dosnice,apoi in rasarit ies sa se hraneasca desi viata lor pare scurta,traiesc mereu si apar in fiecare an surprinzator.Albinele lucreaza impreuna ,au o Regina si multii bondari,aduna mierea in castelul lor ,poate sa adune atat de mult incat sa curga pe jos se aduna la raul de miere ursii,apoi porcii mistreti dar chiar si soaricii,slava domnului de acele albinelor ca ii inteapa ,apoi albinele sunt tinute si in stup pentru profit ,oamenii exploateaza lucrul lor si il vand mierea facandu si ... ale lor treburi pe munca albinelor,totusi fluturii nu sunt tinuti captivi si munca lor se vede pe ei ,prin coloritul divers.Asadar ce este Drept, sa fim.Albine ori Fluturii,soarecii au bondari?
 

DeletedUser15953

Guest
Cand sa intalnit lupul si caprioara prima data,caprioara ia spus lupului.
-Musca ma de aici si ia aratat jugulara.
Lupul sa uitat adanc in ochii ei si ia spus.
-Paste ceva verde.
 

DeletedUser16406

Guest
Stil, ai grija de capone :)
Mesajul este dat in data de 27 intre orele 22:15 - 22:20 pe lumea Sparta . Na ca v-am spus si orele sa va fie mai usor sa il cautati si sa il sanctionati :))))))))))

0655421e02
 

DeletedUser14175

Guest
Stil, ai grija de capone :)
Mesajul este dat in data de 27 intre orele 22:15 - 22:20 pe lumea Sparta . Na ca v-am spus si orele sa va fie mai usor sa il cautati si sa il sanctionati :))))))))))

0655421e02
Stil are acces la orice mesaj din joc. N-are nevoie de ce ai postat tu. A fost mare tevatură acu vreo 2 ani cu tontea si cu inca cineva ca s-a dat un global in alianta ca stil a incalcat regulamentul (in perioada de protectie la inceput de lume in prima zi, i a facut orasul lui tontea fantoma ca nu ii convenea pozitionarea) si mesajul ala global vazut de o alianta si o academie a disparut subit din inbox :)))
 
Sus