Spam

  • Autor subiect DeletedUser16077
  • Data de început

DeletedUser12202

Guest
hai sictir cu chatu tau ca deja ai plictisit tot grepo ....:eek::mad:;)

La cat de multe probleme discutati,importante,de interes major,logic chatul sa fie...de sictir !Daca nu as sti cine esti....as fi procesat mesajul tau,dar,asa,hai...sictir :).
 

DeletedUser3222

Guest
Fivar grepolisu vostru, sa faca astia de la inno o lumea deaia ca alpha sau beta sa vedeti cat sunteti de slabani fara ciori si trupe instante.
Ati devenit niste frustrati slabani 90% dintre voi. va dati mari ca dati la secunda ca rupeti normele de activitate, bre acuma ai 100 de incercari cu eroi vraji cercetari, nu ca pe vremuri ori iti intra ori nu. fara alarma astia din top ati cadea ca mustele indiferent in ce alianta sunteti.

R.I.P Grepolis.ro 2010-2012
 

DeletedUser12202

Guest
Fivar grepolisu vostru, sa faca astia de la inno o lumea deaia ca alpha sau beta sa vedeti cat sunteti de slabani fara ciori si trupe instante.
Ati devenit niste frustrati slabani 90% dintre voi. va dati mari ca dati la secunda ca rupeti normele de activitate, bre acuma ai 100 de incercari cu eroi vraji cercetari, nu ca pe vremuri ori iti intra ori nu. fara alarma astia din top ati cadea ca mustele indiferent in ce alianta sunteti.

R.I.P Grepolis.ro 2010-2012
Corect !Respect !
Mie imi place jocul,jocul pe care am inceput sa-l joc,fara gold,fara alarme,jocul joc,calitatea jucatorilor,intr-adevar calitate,spiritul de echipa,intr-adevar,erau aliante !!!.
Acum nu mai este nimic din ce a fost Grepo,acum este...joc cu bani,atat.Este ok,optiunea fiecaruia daca continua sau nu sa piarda timp pe joc.
Grepogoldis,nu Grepolis !Pacat.Acum...un mediocru cu gold pe banda este....cel mai bun !O si crede :).E trist ce a ajuns acest joc,ma bucur ca am cunoscut Grepo de inceput,ca am avut sansa sa joc atunci.Acum ???
 

DeletedUser15868

Guest
De ce nu va faceti voi doi grepo fara gold,fara vraji etc , intrati o data la zi ori cand va amintiti ca jucati.
 

DeletedUser11080

Guest
smiley_emoticons_bravo2.gif
:))dark iti ce preferi sa primesti pt colind/:)portocale si banana sau covrigi si batoane:)
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser12202

Guest
De ce nu va faceti voi doi grepo fara gold,fara vraji etc , intrati o data la zi ori cand va amintiti ca jucati.
Puiule,din postare ta vad ca habar nu ai ce a fost Grepo cu adevarat,habar nu ai de jocul joc - nu ma mir,multi supermeni au aparut o data cu goldul pe banda !Bag gold,sunt cel mai bun!!!!Apropo,sunt aliante care te intreba daca joci cu gold,gresesc ???Calitatea o dadea cantitatea de gold !Ma,ma lasi ....!O dat pe zi !!!!!WOW!!!Acum ,cu alarma si cand esti pe...toaleta,sau in situatii mai intime,poti spune asta:eek: dat pe zi !As vrea sa te intalnesc pe un joc fara...facilitati,unde sa intri cand iti...amintesti,o data pe zi !Joaca puiue fara alarma,fara trupe instant si mai vorbim !Jocul joc e una,jocul comecial este alta !Daca taceai,filozof ramaneai !!!Fir-ar !Neiaca nime isi da cu parerea vizavi de ce a fost Grepo fara gold !!!Apropo,chiar si cu aceste faciitati esti cam tot...neica nimeni !Ti-au dat lectii altii mai putin potenti !Nu joc de o zi sau doua,nu doar cu acest cont,te stiu,vorbesc doar despre ce stiu.
Si cu asta punct !Neica nimeni vorbeste despre Grepo de inceput !!!Un neica nime cu...bani !Puiule,de cate ori ai luat-o in...freza(scuzati expresia)cu tot goldul tau ???Nu astept raspuns,eu nu mai joc,dar nici nu voi permite nulitatilor sa-si bata joc de adevaratii jucatori.
Stil,te rog,fa o lume ca la inceputuri !O experienta !Meritam,astia batrani de pe Grepo,merita si cei potenti sa-si vada calitatea de jucatori,cu adevarat.
 

DeletedUser6873

Guest
Imediat iti pregateste nenea Stil o lume fix pe gustul tau , asteapta doar !
 

DeletedUser11080

Guest
semper-fi cea mai penala alianta care a aparut pe acest joc cu niste jucatori facuti din laba si carati de musca.Din pacate pe acest joc au ramas doar niste ratati,copii fara viitor sau frustrati care nu stiu sa piarda.
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser15953

Guest
ce mai fac leii mei,leii lui Iuda,ce mai praduiti,aveti grija la capcane
 

DeletedUser15953

Guest
cu voi vb ,jucatorii grepo,trecuti prin foc si sabie,caliti ca otelul,cantariti si curatiiti prin foc,lamuriti ca argintul etc,sunteti bine
 

DeletedUser15953

Guest
Pentru ca Lumina nu se ascunde sub oboloc,am sa va vorbesc despre puterea rugaciuni din spirit.Am fost si in biserici Protestante si am auzit si rugaciunile ortodoxe,uni se roaga asa fierbinte si spun : Iubeste doamne barbatii,iubeste fratii nostrii in credinta,apoi se iubesc si apar homosexualii,dar nu in bisericile lor ci in Lume,apoi vin femeile si se roaga : Iubeste doamne femeile ,domnul asculta rugaciunea si iubeste femeile ,apoi spun doamne am o colega care nu ma sufera te rog fierbinte doamne fa o sa ma iubeasca,asa au aparut lesbiencele nu in biserica lor ci in Lume, apoi Parintii se roaga fierbinte si spun ,iubeste doamne copiii,sunt copiii nostrii iubestei,asa au aparut pedofilii,asadar ce sa spunem, sa nu ne mai rugam sa daramam bisericile,sa ii omoram pe cei ce se roaga? Nu.
Dar ce sa facem ,cum sa ne rugam,cum sa ne inchinam Drept Domnului,doar laudandul pe domnul si lucrând pt oamenii care doresc sa traiasca si sa iubeasca viata. Pentru ca atat de mult iubeste dumnezeu lumea ,ca il da pe unicul sau fiu ,pentru ca orisicine il iubeste ,sa aiba Viata ,si s o aiba din Belsug.
 

DeletedUser15953

Guest
va fii ultimul servar pe care mai joc grepolis,dar inainte sa ne despartim va voi da eu Lumina,nu lumina prin lumanare ci lumina Vie
 

DeletedUser15953

Guest
Am sa va arat cat de meschini sunteti si pe joc si in viata reala,veniti pe langa mine ca serpii veninosi si dracii cei vechi,mereu voi scoate Sabia la voi ,indiferent cu cate conturi jucatii ,eu va dovedesc cine sunteti,asadar partea voastra o stiti deja,mai ales pustilor corditi de voi,degeaba va ascundeti dupa fustele negre si voi sunteti la fel,puteti sa veniti cu cate fete vretii la Mine,va zdrobesc capul,iar samanta voastra o voi Nimici Eu,stiu ca va temeti de mine ,stiti ca nu va primesc ,stiti ca eu nu ma amestec cu voi,samanta voastra e stricata, se va topii ca zapada si va pierii in Aratarea ochilor Mei,va vetii verii privirea ,va veti uita in pamant,ca doar tarana sunteti si praf murdar.Cu voi vb jucatorii de grepo.
 

DeletedUser15953

Guest
pavele,pavele nu vrei sa vb cu mine,am putere sa iti inchid granitile tale acolo unde esti,am putere sa iti trimit tara in sclavie,am putere sa ti stric unirea , am putere sa iti spun ca tu nu vei mai trece Prutul,am putere sa te ingenunchez pe tine ,pe stefan al tau prea curvar,am putere ,tu nu ai ,am putere sa iti fac capitala vasala mie,toti moldoveni tai indraciti isi vor apleca grumazul de razesii adanc si totusi nu i primesc,samanta voastra urla la Mine degeaba,nu va primesc,asta din pricina masini ce a intrat in familia de pe SM,ai vazut pana unde duce rautatea jocului tau,pavele
 
Sus