Spam

  • Autor subiect DeletedUser16077
  • Data de început

DeletedUser16077

Guest
Aici vom face spam, discutii off-topic. Manele 2k17, shatra BeNtz, Beethoven, masini straine sau logan, smecherie si baieteala, rezolvari probleme matematica si tot ce doriti.
 

DeletedUser14423

Guest
deci pana la urma cat naiba dureaza cucerirea aia ?
 

DeletedUser12202

Guest
Vreau sa vad cati intra si vor si ramane sa joace !Ati vrut cucerire rapida,va dat !Ati uitat de Elena,va ajuta si ea :).Scces la pastrarea oraselor !Aveti grija si cu jobul,scoala,aici va fi macel noaptea.Ziua,in real,va trebui sa fiti fresh-cei care nu sunteti...pasari de noapte.
 

DeletedUser13722

Guest
Cum sa faci rost de resurse in 2k17 :)))) Doamna consilier
1qVshpt.png
 

DeletedUser13722

Guest
Macar eu nu fac videochat pt resurse ...Si nici in gluma nu zic :))
 

DeletedUser14498

Guest
offf spionilor nu va vedeti de treaba iadul tre sa va pasca pe toti astia ce nu-si vad de treaba lor ...

daca vrei sa te imprietenesti cu un om invita-l pe grepo si il lasi sa-si dea arama pe fata vezi ce-i poate capul ...

1 victor 24 are cont in proiectul grepo all stars de spion .

2 gina este numai una si daca mai glumeste o face ca-si permite ,e fata de treaba stie pana unde sa mearga cu afirmatiile iar toata lumea o place asa cum este ..are caracter ceea ce acest victor 24 nu il are ....sa iei din forum sa copii aici nici mucii nu dau oamenii pe tine pe real ....cu acest comportament de mancator de .....
 

DeletedUser14498

Guest
Face videochat pe resurse, nu putem spune ca face videochat pentru resurse, deci...nevinovat ;)
gata nicola ..schimba subiectul vin tot felul de panarame aici sa se lege de prostii in loc sa-si vada de treaba cum sa fie mai buni pe joc ,sa fie respectati prin virtute de ceilalati jucatori ....

multa lume face videochat in ziua de azi in vreme ce gina statea toata ziua si lucra la casa de pariuri sportive nu va legati de ea aiurea ,ce nu aveti de cine va lega ?

vorbiti de black knights ca s-a instalat pe primul loc ...vorbiti de strategii nu de prostii de astea rasuflate cu videochaturi .

Sau asta e problema nationala acuma ?
 

DeletedUser14498

Guest
Specific romanesc.. sa arunci cu noroi in persoane fara dovezi.
ehhh un copil fara minte care probabil sta si freaca menta nu are ce face si se leaga de oameni aiurea arunca galusca doar doar s-o prinde ...a si gasit de cine sa se lege ...daca-l prinde Gina si stie cine e praf il face de acum inca 10 lumi de joc ca i-a defaimat numele pe acuzatii nefondate ...nu are omul voie sa faca misto ca se gasesc mancatori sa umble cu paratul pe colo pe dincolo ....si pe real de astfel de oameni in general tre sa ne ferim toti ca ii spui naibii ce ai pe inima si a 2 a zi stie toata comunitatea ba pe deasupra si cu inflorituri ...vorba ta colegul ...specific oriental ...noi cum am fost sute de ani sub dominatie otomana ne-a ramas in a.d.n. naravul asta ...
 

gina16

Membru
Cum sa faci rost de resurse in 2k17 :)))) Doamna consilier
1qVshpt.png
Salutare ... Amice alceva nu ai gasit de comentat decat la adresa mea ?
daca fac o gluma stiu cum sa o fac
daca am cerut o resursa pe un serv anume am cerut sub o alta forma ca lumea sa,se si amuze
eu zic sa iti vezi de treaba ta ca este mai ok asa ,nu sa mi faci mie publice pe aici glumele mele
suferi de ele? daca DA ...le putem facem pe joc sub o alta forma....
 
Sus