Spam

DeletedUser11146

Guest
Va plangeti atat de mult...Ce va intereseaza daca bagam gold?Si eu joc full premiu si bag si instante daca e ceva si cred ca asta facem cam majoritatea de pe forum.Daca tot ai jucat pe svr international atunci siti ca aia in prima zi au deja 10k puncte sau 3 orase...daca nu iti recomand sa joci pe en sa vezi ca in primele 5 zile aia au peste 3-4 orase...Si dupa reveniti si pe svr-le romanesti


Normal, in alte tari salariul minim pe economie e 1000 euro.... iar preturile de la inno sunt la fel pentru fiecare tara. Unul care castiga 2000 euro pe luna de ex, ce il doare pe el mana sa dea 80 euro pe luna pe un joc unde investeste mult timp? . Si de aia unii fac instant si au de toate, conteaza si tara.... Era dragut daca inno punea preturile si in functie de tara. 80 euro din 2000 e cu totul altceva fata de 80 din 300-500 cum sunt la noi salariile.....
 

DeletedUser8466

Guest
Da-ti seama daca veneau germanii la grepolisul din Romania ce iesea! aia cu 100 de euro faceau minunile din 2 luni.Ar fi fost discriminare.Pana la urma si la coada nu iti baga nimeni mana in buzunar.Daca vrei sa joci premium ..joci,daca nu...nu.Mi se pare normal daca pui banul la bataie sa ai si avantaje.Ceea ce mi se pare mie de-a dreptul halucinant,este sa folosesti goldul in nestire.Adica sa iti faci orasul de 10 k in 5 ore.Totusi acolo sunt ceva bani bagati,deja nu mai este grepolis.
 

DeletedUser9563

Guest
Pai asta e problema.Unii deja au ajuns la asa un nivel ca baga bani in jocul asta fara masura si uita ca asta e un joc.Si daca e batut prin mijloacele permise de joc , acuza pe aceia ca triseaza, dar uita ca banul nu e totul in Grepolis si chiar si cu programele de trisare si goldul fara numar, tot pot fi batuti de ceva mai presus decit banul si goldul si acel lucru se numeste CREIER!
 

DeletedUser11818

Guest
Care i-a dat mită lui Stil să deschidă așa devreme lumea? :))
 

DeletedUser9563

Guest
De obicei se deschide in jurul orei 12-13.Doar cind au probleme amina deschderea.
 

Mr Jack

Super Moderator
Pe aceasta lume evenimentul de Paste nu va fi activ

PS: Va rog nu trageti in mesager :|
 
Ultima editare:

DeletedUser7589

Guest
Am auzit de asta, şi cred că e unul din puţinele lucruri bune auzite în ultimii trei ani de la INNO. Dacă se vor îngriji ca jocul să nu devină o competiţie între cei care bagă bani în joc (mă număr printre cei care bagă, nu mult, dar bag), ceilalţi devenind carne de tun, atunci grepolisul îşi va recăpăta, măcar parţial, strălucirea de altădată. Iar INNO ar avea de câştigat, pentru că "puţinul face plinul".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4418

Guest
Si mie mi-ar placea o lume cu revolta in care cel mult sfetnicii sa fie activi. Nu-mi plac optiunile instant.
 

DeletedUser12202

Guest
Nu am uitat,am inceput jocul pe lume cu revolta ,Eta :).Iubesc lumile cu revolta.
Dar multi nu au jucat cu revolta,multi au uitat regulile(majoritatea lumilor au fost cu asediu in ultimul timp) ,s-au schimbat multe pe Grepo,era normal la setari sa fie trecut si timpul cuceririi.
Eu nu mai stiu ca stiu ce stiu la cate actualizari s-au facut :).
 

DeletedUser15009

Guest
arisan,
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser91

Guest
Salutare si bine v-am regasit .. dupa o perioada de pauza.

Mi se pare mie .. sau e cam liniste aici ? :-s
 
Sus