Spam

DeletedUser15256

Guest
....Nu cred...Doar pentru ca baga bani?....Jocul este deja pierdut s-a uitat scopul acestui joc...acest joc acum nu mai este de strategie....este un mmorpg in care bagi bani ca disperatul...si dupa observi ca ori te joci singur ori toti sunt cu tine si numai ai pentru ce baga bani....
 

DeletedUser

Guest
jocul e cel mai tare, care mai de care cauta sa fureee mai mult :)))))
 

DeletedUser15021

Guest
404 NOT FOUND
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser2039

Guest
fisherman tu ai mostenit contul lui vezentan sau a fost o intamplare ca ai ajuns in posesia lui ?
 

DeletedUser15210

Guest
din cate imi amintesc eu, este o incalcare grava de reguli aceasta "mostenire"
revin imediat cu dovezile

- - - Actualizat - - -

Un cont poate fi cedat altei persoane numai cu acordul scris al echipei, care își rezervă dreptul de a refuza această cerere. Odată acest lucru acceptat, nu mai este posibilă returnarea. Este interzisă utilizarea unui cont pentru diverse beneficii financiare.
vreau si eu sa vad acest acord scris, in cazul in care contul este "mostenire" !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
ho mai toba ca nu la mostenit, l-am testat un pic in direct, pentru ca in particular nu se oboseste sa raspunda...
 

DeletedUser15210

Guest
ehhh ... eu imi fac datoria de bun jucator :D

- - - Actualizat - - -

ai gasit pescare globurile? caci vad ca nu mai bantui pe la Off Topic-uri :D
eu am gasit in total, 7 globuri, nu 6
 

DeletedUser

Guest
fisherman tu ai mostenit contul lui vezentan sau a fost o intamplare ca ai ajuns in posesia lui ?

Money aveai blocata mesageria vietii :)) ziceai ca ai prea multe mesaje. Iti las mesaj pe privat. Eu de 3 ani joc pe contu vezentan s. adica de la inceputul lumii Rho. Intamplarea o fost ca atunci cand m-am cazat in camin am stat cu un coleg care juca grepolis, pe nume vezentan silviu, de acolo si numele contului. Am inceput sa ma joc si eu stiu ca prea vremea aceea nu era interzis coplayer abia ulterior de rho. La inceput am jucat cu el pe cont, ma invata ce si cum sta treaba, aici o mai fost si Missis Bella cu herlee cei care mo invatat inceputurile grepolisul. Apoi am trecut sa joc singur pe cont, am incercat si cu 2 conturi eu pe contu vezentan s si silviu cu alt cont, nu o mers pentru ca caminul avea aceiasi ip la toate camere si ulterior ne-am luat ban :))) pentru treaba asta. Iar acum am ramas eu pe contu asta. Pe theta nu iti pot raspunde Money la intrebare. Dar pe Rho am ramas pana la minuni si pana ne-au batut Mantalele apoi am renuntat si mai intrasem o data de 2 ori pe zi sa mai trimit resurse la insistenta lu tonygrecu. Iar Toby prietenas degeaba fa-mi tichet si o sa descoperi ca pe delphi/athens doar un singur jucator o fost pe cont adica eu. Si da este mostenire de pe lumea Rho :)))

Concluzia este ca nu eu am facut acest cont, vezentan s, eu ma numesc Dragos ma stie toata lumea sau dupa caz veze :)) Dar l-am dus mai departe acest cont cand silviu so lasat de joc adica in 2012 noiembrie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2039

Guest
Dragos, salutari lui Silviu, a fost un jucator foarte bun, aveam o banuiala ca e ceva schimbat dupa lumea Theta, iar cu lumea rho cred ca e greseala mea, am facut o confuzie cu lumea tau...am eliberat 2 locuri in mesagerie.
 

DeletedUser15021

Guest
Cine imi face un print la top 15 jucatori in clasament ?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser12202

Guest
:).Pe o lume ca la inceputuri,fara gold cu care sa rezolvi orice,fara alarme,fara...,ma intreb cati - dintr-o anumita....etnie a Grepolis-ului - ar intra :) .Dar,cati ar stii si cati ar mai juca ca la incepururi ???
Si o parere strict personala,pe o lume in care cucerirea dureaza 24 ore...sunt sanse daca nu-ti pui singur bariere,daca ai colegi cu adevarat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9314

Guest
Salut tuturor ...ce se mai intampla cu acest joc ? Am intrat acum din curiozitate (ultima logare acum aproape 2 ani ) . Mai joaca cineva serios sau ....:)

Ps: daca e cineva pe aici care a jucat pe lumea my sau pi sa-mi dea un msg ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
Aceasta lume nu-i prea populata....nu prea intra multa lume
Nu este inca nici-o batalie serioasa
 

DeletedUser15021

Guest
:).Pe o lume ca la inceputuri,fara gold cu care sa rezolvi orice,fara alarme,fara...,ma intreb cati - dintr-o anumita....etnie a Grepolis-ului - ar intra :) .Dar,cati ar stii si cati ar mai juca ca la incepururi ???
Si o parere strict personala,pe o lume in care cucerirea dureaza 24 ore...sunt sanse daca nu-ti pui singur bariere,daca ai colegi cu adevarat.

Daca mai e asa ceva sa ma anunti si pe mine :)
Cand bagam nave la 5 dimineata fara sa le sune alarma... ce bine era
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Sus