Spam

DeletedUser

Guest
Dragi jucători,

Incepând cu data de 17 Decembrie 2015, avem plăcere de a vă invita pe lumea Ephesus

Setări de joc:

Viteza de joc: 2
Viteza unităților: 1
Viteza negustorilor: 1
Protecția jucatorilor după intrarea pe lumea de joc: 5 zile
Limita alianței: 100 de membri
Moral: Inactiv
Sistem NOU de cucerire (cu revoltă)
Zei 6 (Zeus, Poseidon, Hera, Athena, Hades, Artemis)
Durata cucerire: 24 ore
Durata de întemeiere: 24 ore
Bonus de noapte: între ora 22:00 și 08:00
Cumpără instant: Da
Comerțul cu monede: Da


Superbe setarile :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
Pai lumea e pe romania nu? sau iar pe beta sau alta tara...

- - - Actualizat - - -

Eu credeam ca se deschide o lume fara cumapa instant si comert cu monezi...Era mai frumoasa o lume clasica una ca pe vremuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ce ai mah...l-au avansat pe Stil si nu stim noi?Nu vezi ca sunt setari de marketing?Romania fireste.hahahahah
 

DeletedUser15256

Guest
Setari de marketing...dar totusi chiar mi-as dori sa vad ziua in care va aparea o lume de grepolis ca pe vremuri...fara cumpara instant fara marketing cu gold fara alarma....o lume ca inainte in care trebuia sa calculezi totul in care trebuia sa intri din 5 in 5 minute sa vezi daca nu cumva ai nava
 

DeletedUser13911

Guest
Poti sa ai o balta cu pestisori aurii,dorinta asta iti va ramane neindeplinita!Incearca cu vre-o lampa,dar ma tem ca ai s-o freci mult si bine:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15256

Guest
Poti sa ai o balta cu pestisori aurii,dorinta asta iti va ramane neindeplinita!Incearca cu vre-o lampa,dar ma tem ca ai s-o freci mult si bine:D
:)))
Pai am zis ca mi-as dori nu ca se si intampla... multi jucatori ar vrea
 

DeletedUser13911

Guest
cand ai sa freci lampa vei spera ca duhul lu' stil o sa-ti indeplineasca dorinta :),dar,doar ai s-o freci si atat:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
cred ca cei de pe Hiper,le lipseste doar cucerirea acolo.Lumea asta e o alternativa la dorinta lor:D
 

DeletedUser15256

Guest
Pai sigur DK isi face aparitia
Piratii nu sunt siguri pentru ca ei vor sa duca lumea la capat [delphi] sau cel putin unii dintre pirati nu vin
Iar Friends. inca nu sau gandit :)

- - - Actualizat - - -

cred ca cei de pe Hiper,le lipseste doar cucerirea acolo.Lumea asta e o alternativa la dorinta lor:D

Adevarat :))
 

DeletedUser14965

Guest
eu am sa vin cu trupa mea de pe psi daca tot aceea lume se inchide sper sa facem treaba buna ca daca nici la setarile astea atunci cand
 

DeletedUser15256

Guest
Sper ca o sa vina Friends.
Daca nu as vrea sa vina LDI de pe achiles fiindca e o alianta foarte buna dupa parerea mea [sunt in ea]
 

DeletedUser15256

Guest
Las cai conving eu :)
Astept raspunsuri pe achiles sa vad cine vine si-mi fac brigada eu daca nu vine Friends.
 

dumitsor

Membru
Foarte frumos!!! Incepeam sa raman fara monede.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser15210

Guest
Sa vezi noroc pe aia de prind usoare/popjlatie/zburatoare la roata ...
Presimt event ... Ca de ... Profitul maxim, se face cand apare lume noua ...

- - - Actualizat - - -

Incepe protectia de sarbatori in curand. Se vor dezvolta toti, pana atunci ... Nici nu are rost sa se bage gold la inceput ...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus