Spam

DeletedUser12202

Guest
Oricum,in orice rau un bine :).E placuta,dar si obositoare lectura de pe forumul lor !Firmiturile,bineanteles :).
 

DeletedUser

Guest
Iar adormira toti..e zi de sarbatoare si deh, mai fac un pic de pauza de la scufundari.
 

DeletedUser3964

Guest
La multi ani Grepolis!
dar echipa de soc,iar are o problema.anuntati jucatorii ca recrutarile sunt mai rapide cu 20% si defapt dureaza mai mult.poate reusiti la anul sa fiti mai pregatiti....
 

DeletedUser

Guest
Problema este deja semnalata echipei tehnice si se lucreaza la remedierea ei. Ne cerem scuze pentru incovenient.
 

stamatecostica

Membru activ
Cred ca sau imbatat technicieni ,in loc sa puna sa se recruteze cu 20 % au pus -20 % :D
Sa mai avem rebdare ca pana se vor trezi din betie se vor recruta unitatile ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser13911

Guest
Am sa iti raspund eu ,pur economic:D.IN PORTOFEL. De ce..?.Daca vrei sa ai trupe rapid, sa compensezi pierderea de -20%..bagi gold,= avantaj INNO.
Ce zici,e bun raspunsul?/:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Raspuns corect.problema e la traducere,cred ca nemtii au tradus <tragedie> @<farmec>;)
Una peste alta, o greseala impardonabila e o sursa de venit...hahahahah.ciudat dar e adevarat.
 

DeletedUser14853

Guest
sa dat drumu la minuni?

O5GPkfo.png
 

DeletedUser13543

Guest
Nu iti este rusine sa te lauzi cu asa ceva? :)

Lume castigata la ,,masa verde", cu multi pact facut intre 4 aliante (deatrow, bones, pretorieni, caini & academii) contra unei singure aliante si la diferenta de 1 secunda!
Va asteptam sa va bateti parte-n parte cu noi daca sunteti in stare. Pana atunci ciocul mic si joc de glezna!
 
Ultima editare de un moderator:

slash26ro

Membru
ai palpitatii?... ia aspacardin!
de batut parte-n parte, o cam facem de ceva timp....fa si tu un calcul la cuceriri deathrow vs. lupi.
pana atunci, mai antreneaza-ti tu gleznele....
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser4546

Guest
Nu iti este rusine sa te lauzi cu asa ceva? :)

Lume castigata la ,,masa verde", cu multi pact facut intre 4 aliante (deatrow, bones, pretorieni, caini & academii) contra unei singure aliante si la diferenta de 1 secunda!
Va asteptam sa va bateti parte-n parte cu noi daca sunteti in stare. Pana atunci ciocul mic si joc de glezna!

Ciudata acea diferenta de o secunda, nu crezi? Exista o singura varianta... cineva a vrut sa fenteze sistemul... parerea mea. Sau.. poate ai tu o explicatie mai buna si ma luminezi si pe mine (PS pana acum nu a reusit nimeni sa ma lumineze).
Cat despre bataia parte-n parte.. eu zic sa verifici grepostats.. si inca ceva.. nu sunteti o singura alianta, cum te lauzi... mai verifica o data si partea asta ;)
 
Sus