Sigmas Angels

  • Autor subiect DeletedUser11255
  • Data de început

DeletedUser11255

Guest
O alianta activa , unde respectul e pe primul loc , apoi activitatea si experienta !

Primim jucatori cu experienta si care dorec sa formeze o alianta de top !!!

Pt cei care nu dispun d timpul necesar aveam academia - Sigmas Angels Academy


- - - Updated - - -

directia S - V

- - - Updated - - -

2yx1x5d.jpg
 

Atașamente

  • sigma.jpg
    sigma.jpg
    97,8 KB · Vizualizări: 12

DeletedUser

Guest
Ce pot sa zic.Palaria jos dar daca nu ma insel in momentul actual sunteti pe 3-4 dar nu va descurajati.
 

DeletedUser11255

Guest
Pe 3-4 am fost in prima ora pe lumea asta ! Poate pe locul 2 eram cand te-ai uitat tu ! dar a fost ceva trecator !
 

DeletedUser

Guest
O alianta activa , unde respectul e pe primul loc , apoi activitatea si experienta !

Primim jucatori cu experienta si care dorec sa formeze o alianta de top !!!

Pt cei care nu dispun d timpul necesar aveam academia - Sigmas Angels Academy


- - - Updated - - -

directia S - V

- - - Updated - - -

2yx1x5d.jpg
...respectul il aveti si din partea mea..activitatea ...asa si asa....chiar aveti nevoie de jucatori cu experienta...alianta de top nu veti fi atat cat aveti acel pna....eu va recomand sa rupeti pna-ul..si sa luptati daca vreti sa demonstrati ca sunteti o alianta de top...nu mai stati in umbra altora ca niciodata nu veti castiga ceva..nici respect ,nici atitudine,,,,restul sunt istorie..vorba unui.....
 

DeletedUser

Guest
hai ca m-au dat pe spate lupii....nu ma vor la voi...le frica de un jucator ...isi asigura spatele cu voi...asta fac..sunteti o alianta de protectie in nici intr-un caz de top..atata timp cat veti sta in umbra lor....asa au facut mereu..frica unora e evidenta..asa castiga lumea...prin prisma altora...multumesc pentru informatii....

- - - Updated - - -

in viata mea de cand joc grepolis n-am auzit ca din cauza unui pna sa nu ai voie sa recrutezi un anumit jucator..atunci ati ajuns sluga celor din lupi....cand o sa va dea cu sutul in fund tare o sa mai rad..o sa ajungeti acum exact cum era cosa nostra..4 aliante cu inactivi si recrutari facute asa numai sa fie la numar...apropo de suturi in fund..uitativa in istoria lumilor grepolis...oricum va spun ca o sa ramaneti cu acel pna si atat....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11255

Guest
ai avut sansa sa intri la noi ! am vorbit cu tine mai mult decat cu oricine altcineva ! Ce fac cu alianta , ce pacte fac , cum le fac si de ce le fac e problema mea ! Daca te simti nedreptatit pt ceva tin sa-ti readuc aminte ca erai prea important pt alianta asta cand ai avut ocazia sa intri ! acum nu te mai vreau! esti liber sa faci ce vrei ! si eu la fel ! iar eu cand fac un pact incerc sa ma tin de cuvant si de ce ne-am inteles acolo ! Ce fac altii si ce au facut pe alte lumi , problema lor , eu daca e sa o patesc vreodata , o patesc , si gata ! lumi vor mai aparea !
 

DeletedUser

Guest
bafta..si atat...nu vreau sa mai intru in polemici pe forum...daca vrea sa-mi zica cineva ceva ma gaseste pe joc...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O alianta activa , unde respectul e pe primul loc , apoi activitatea si experienta !

Primim jucatori cu experienta si care dorec sa formeze o alianta de top !!!

Pt cei care nu dispun d timpul necesar aveam academia - Sigmas Angels Academy


- - - Updated - - -

directia S - V

- - - Updated - - -

2yx1x5d.jpg

salut. eo sunt pe insula 199121. sunt al doilea la punctaj(1500) pe insula. as putea intra la voi in alianta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9489

Guest
In primul rand, Sigmas Angels nu mai exista. S-a desfiintat, dupa un fapt necugetat al conducerii...(majoritatea stiti de ce). Indicat ar fi sa consulti clasamentul maritim (pe Oceane/Mari). Am observat ca ai coordonatele 544|688. Poti opta pentru o alianta de top din M56 sau din Oceanul 57, aflat in imediata-ti vecinatate.
Si de ce ai fi vrut sa fii in Sigmas Angels?, daca coordonatele sale sunt S-V? Marile sud-vestice sunt 35,36,45,46,47 chiar. Relatie matematica: In S-V se afla mari cu numarul zecilor mai mic sau egal cu 4 si al unitatilor sa depaseasca 5.
 
Sus