Sfanta Spamuire.

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea Juktas' creată de Capone., 13. Aug 2016.

Distribuie această pagină

1. Gymus

Gymus Membru activ

Aprecieri primite:
    28
    la spam? chiar o sa caut cand ajung la pc.

2. politimisoara1921

politimisoara1921 Membru Nou

Aprecieri primite:
    9
    nici nu stiu de ce sunt atat de prost sa ma cobor la nivelul asta de discutii...ce dracu caut eu aici ca nu imi dau seama
    kilerussu...eu voi juca cu acelasi nume pretutindeni...da-mi de veste cand apari,dar din timp sa imi instalez si bootul...

3. Semiramyda

Semiramyda Membru Nou

Aprecieri primite:
    2
    Parerea mea dragilor, nu mai pierdeti vremea la povesti pe forum , aveti multa treaba de facut :
    -invitati-va vecinii, rudele , animalele de companie pe joc , sa refaceti lumea juktas ;conturile duble ...triple care deja le aveti nu le mai socotim
    -si va urez sa ajungeti la epoca minunilor inainte de pensionare !
    spor la joc.[​IMG]

Bufnitzel și politimisoara1921 apreciază mesajul tău.
  4. Killerusu

Killerusu Membru

Aprecieri primite:
    4

Bai mucea spurcea
    Dupa ce ca esti un timisorean prost cu tot cu echipa ta de rahat cu tot mai dai si fin gura
    Tu si alianta ta de mucosi ati stat intr'un pact cu bf4 impotriva demosilor si nici n-ati miscat cucul sa ajutati . Dupaia v-ati dat cu gonzy si sarmis si tot dark gamerul ca sa mancati un pic de rahat la oala :))))
    Sper sa va dati candva singuri de gol si sa fiti pedepsiti cum se cuvine pana atunci hai sictir :))))
    Deabea astept sa dau de tine pe unde prind :)
    Sa te fereasca sfantul:))))))

politimisoara1921 apreciază mesajul tău.
  5. politimisoara1921

Aprecieri primite:
    9
    Auzi kilerussu...cumpara niste ziare ca imediat faci 18 anisori,pune-le sub picioare si sufla la [​IMG] poate nu ajungi la tortulet...vei primi si cadou un android pe care sa ai alarma!cred ca iti doresti maxim sa te joci,dar nu ai posibilitatea!fierbi?
    Ti-ai facut un scop din asta?sa ma prinzi ca sa ma ce? :))) te rog sa sufli cand ma "torni",ca ma va deranja cearsaful la dos!!!
    Asteapta-ma pe joc...vezi poate primesti si mail...stai ca nu ai 18 anisori...scuze!nu e cam tarziu pentru tine?este ora 23...
    Hai,pana ma prinzi tu,eu joc farmville,csf,ncsf...[​IMG]

Semiramida,sarumana...

6. politimisoara1921

Aprecieri primite:
    9
    crezi ca e interactiv de imi povestesti varianta parodie a lumii juktas?
    Cat despre demosi,cum incep asa si termina...furios si iute(dispar toti)...dar satana e ocupat cu mia...deci pas la demosi...capone in concediu probabil...csf...tu boschet stai sa ma prinzi...te pup tata

7. politimisoara1921

Aprecieri primite:
    9
    Gata copilu?Nanita?Dimineata temele de vacanta?offf ce trist...ca mi-am facut popcorn si de cand cu fantomele astea nu mai am cu cine sa schimb o vorba...asa de trist fara tine,atat de singur...[​IMG][​IMG][​IMG]...sau cauti glumele pe google?
    Te astept,da?

8. Killerusu

Killerusu Membru

Aprecieri primite:
    4
    Om cu fite ce sa zic :))))
    Si asa nu sti cu cine vorbesti dar in fine:)))
    Fa-ti viata mai usoara si sictir la farmville ca trimit arabi sa te impuste la tine acasa:)))))

9. Killerusu

Killerusu Membru

Aprecieri primite:
    4
    Eu folosesc google pt altceva tu il folosesti pt glume :))))))
    Echipa ta de suflet e o gluma , cariera ta de jucator e tot o gluma si daca ma interesez bine si viata ta la fel:)))))))))

10. ParazYuLIsCute

ParazYuLIsCute Membru Nou

Aprecieri primite:
    0
    Ceea ce s-a facut pe Juktas a fost un gest clar impotriva admnilor si a unor playeri din AOG care au folosit script/boot sau ce o fi.
    Eu nu-mi permit sa zic ca alianta ta, cariera ta este o gluma, dar nici nu pot baga mana in foc ca voi ati castigat lumea juktas prin victorie curata fara mijloace ilegale politicii jocului.
    Cat despre sumarul lumii ? E prima mea lume, m-am uitat ce pe harta cum arata marea 44 , eu nu as fi mandru.. cum e colegul tau gronyate sau cum il cheama :)
    Ati castigat lumea si ce ati rezolvat? acuma puteti face cultura ampulea ca nu aveti pe cine ataca ptr puncte.

11. ParazYuLIsCute

ParazYuLIsCute Membru Nou

Aprecieri primite:
    0
    Iti permiti sa spui asta despre noi ? Pot sa te intreb ceva? Daca noi suntem noobi si am renuntat si spui ca "nu ai de gand [...] sa insult ca si eu" atunci de ce ne faci noobi ? E alegerea noastra. Pana la urma, scoti niste cuvinte pe gura care nici nu le gandesti presupun. Si ca sa fie totul mai clar, tu esti un jucator atat de inteligent si atat de plin de suflet incat cand te-am atacat mi-ai scris mesaj sa nu te atac :)