Serviciul de mesagerie

DeletedUser

Guest
Chiar acum sunt probleme cu mesajele. Nu pot să trimit un mesaj.
 

DeletedUser

Guest
De ce nu poti,explica,eu chiar acum am trimis 2 mesaje si merge sistemul.
 

DeletedUser

Guest
Dau click pe "răspuns" (reply, adică) și nu face nimic. Jos, în bară apare un invariabil "Gata" și atât.
 

DeletedUser

Guest
Păi, ce detalii să dau? Până acum a mers totul bine. De vreun sfert de oră nu pot să postez pe forum, nu pot să răspund la mesaje. Dau click și efectiv nu se întâmplă nimic. Doar în bara de stare de jos a browserului îmi apare Done și atât. Iar când dau click pe Prezentarea orașului, harta din stânga sus e complet neagră și timpul de construcție al unei clădiri îmi apare sub forma unui număr de ordinul miliardelor: 12453245671
 

DeletedUser

Guest
Pfff... șefule... browser e ăla cu care "te dai" pe net, programul, adică...
 

DeletedUser

Guest
Păi, ce detalii să dau? Până acum a mers totul bine. De vreun sfert de oră nu pot să postez pe forum, nu pot să răspund la mesaje. Dau click și efectiv nu se întâmplă nimic. Doar în bara de stare de jos a browserului îmi apare Done și atât. Iar când dau click pe Prezentarea orașului, harta din stânga sus e complet neagră și timpul de construcție al unei clădiri îmi apare sub forma unui număr de ordinul miliardelor: 12453245671

Incearca sa dai un restart la browser si sa stergi cookies. Eventuala eroare nu este de la noi, contul tau a fost verificat si este in regula. In cel mai rau caz foloseste un alt browser.
 

DeletedUser

Guest
Deci, am dat restart, am sters coockies si e OK, dar oricum nu e in regula. Nu pot sa pierd tot istoricul numai ca sa pot sa joc. Pe alte jocuri nu mi s-a intamplat.
 

DeletedUser

Guest
cum a spus si blandy,contul e ok
deci problema e la tine nu la joc
 
Sus