Serverul fantomelor

Missis Bella

Membru activ
Dap.

Grepolisul s.a schimbat,stilul de joc s.a schimbat(in rau),si usor usor dispar jucatorii care au prins grepolisul ala frumos..

Poate.s eu putin melancolic(din cauza batranetii),dar stiu ca am dreptate :)))
Uf, ce batran esti !
Pana nu imbatranesti rau si cat mai poti misca din degete, poate incerci si serverul en.
 

Missis Bella

Membru activ
Da, depinde si de setarile urmatorului server cu cucerire clasica ., daca nu va fi peste o luna, poate va fi peste 3 luni, etc . Vino, sa cucerim, tu englezoaice, iar eu, jucatori cu euro , doar pentru distractie.
 

saca 24

Stie Tot
Da, depinde si de setarile urmatorului server cu cucerire clasica ., daca nu va fi peste o luna, poate va fi peste 3 luni, etc . Vino, sa cucerim, tu englezoaice, iar eu, jucatori cu euro , doar pentru distractie.
Eeh..poate se va deschide un server cu setari bune ;)

Englezoaice zici?Hmm..suna tentant.
Merg pe interes.Le cuceresc orasele si le inapoiez contra cost,sau sub forma altor ,,beneficii" ;)))
Facem o afacere din asta.
 

saca 24

Stie Tot
Tine.ma la curent cu urmatorul server pe en.
Sau daca mai joci deja pe altul,lasa.mi detalii.Dar sa stii ca nu mai sunt hiperactiv,cum ma stiai :)
 

Missis Bella

Membru activ
Cineva trebuie sa sponsorizeze jocul. Iar pe seama lor, poti face gold , Stai 1-2 saptamani pe un server nou si iti faci rezerva de gold, joci un server intreg.
 

Stupefy v.2

Stie Tot
Prima lume de VITEZA 6 castigata din Romania.. ;)
Sper sa se mai deschida lumi cu viteza asa mare, poate mai mare
MINUNI FACUTE IN 12 ZILE DE LA 1 LA 10.. noul record detinut de Sons of Anarchy !!!
91435749ab7ff9615dd9dc244673c94d.png

4462b851cca6d7b838c794158e896e03.png
 
Ultima editare:
Sus