Server speed 4 - Recrutare romani

  • Autor subiect DeletedUser15717
  • Data de început

DeletedUser15717

Guest
Salut, eu sunt Adrian, dar imi puteti spune Noob. Anyway joc grepolis de muuulta vreme am inceput pe iota sa joc serios, dar asta e alta treaba. Actual joc pe un server de pe US si am venit sa cer ajutorul jucatorilor romani, deoarece vreau sa cuceresc lumea aia, iar sa fim seriosi romanii joaca cel mai bine.

Din cauza plecarii a 3 jucatori (romani) m-am gandit sa va cer ajutorul vostru si sa recrutez tot sprijinul oferit.
Am sa las un link unde o sa cadeti fix in inima nucleului nostru.


Link catre lume

Cu respect, Noobul.
 

DeletedUser14298

Guest
Sugerez sa nu mai intrati jucatori care nu va cunoasteti sa jucati pe alte lumi, si sa tipati in gura mare ca sunteti Romani dupa care sa fiti calcati in picioare de altii ca alianta e formata din jucatori ce nu se cunosc intre ei, si joaca sa se distreze

Daca decidem sa mergem pe servere straine, putem trimite o echipa care a castigat lumi multiple pe servere romanesti, care are membri ce se cunosc intre ei, si care joaca sa castige - Sa reprezinte tara cum se cuvine..

Asa vad eu lucrurile
 

DeletedUser15717

Guest
Salut si tie :D .
Nu conteaza, crede-ma nu joc pe bani, dar nici nu imi place sa pierd. Sa fim seriosi cand e munca in echipa nu conteaza daca il cunosti de 100 de ani sau de 1 zi, experienta isi spune cuvantul. Eu de exemplu m-am adaptat, am intrat in alianta actuala si nu cunosteam pe nimeni, dar am continuat sa fac ce stiu cel mai bine, sa atac, sa atac, sa atac. Nu spun nu, e important sa cunosti persoanele, dar nu vreau sa pierd lumea deoarece nu mai am playeri :D
 

db22urs

Membru activ
Salut si tie :D .
Nu conteaza, crede-ma nu joc pe bani, dar nici nu imi place sa pierd. Sa fim seriosi cand e munca in echipa nu conteaza daca il cunosti de 100 de ani sau de 1 zi, experienta isi spune cuvantul. Eu de exemplu m-am adaptat, am intrat in alianta actuala si nu cunosteam pe nimeni, dar am continuat sa fac ce stiu cel mai bine, sa atac, sa atac, sa atac. Nu spun nu, e important sa cunosti persoanele, dar nu vreau sa pierd lumea deoarece nu mai am playeri :D
Terragon are dreptate. daca nu-i cunosti de unde stii ca dupa ce face cateva orase incepe sa le piarda pe banda rulanta? daca procedezi in felul asta nu vei reusii decat sa te faci de ras. nu-i cunosti, ok, dar cere-le referinte, vezi ce (daca) au mai jucat si vezi cat de bine au facut-o... in caz contrar doar ne vei face de ras ca romani, din toata alianta veti fi cativa buni iar restul cuceriti sau fantome.
 

DeletedUser15021

Guest
Ce cont aveai pe Iota ? Poate te-am cucerit
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser15717

Guest
Terragon are dreptate. daca nu-i cunosti de unde stii ca dupa ce face cateva orase incepe sa le piarda pe banda rulanta? daca procedezi in felul asta nu vei reusii decat sa te faci de ras. nu-i cunosti, ok, dar cere-le referinte, vezi ce (daca) au mai jucat si vezi cat de bine au facut-o... in caz contrar doar ne vei face de ras ca romani, din toata alianta veti fi cativa buni iar restul cuceriti sau fantome.

Pai din cate stiu eu, majoritatea de pe forum sunt jucatori putin experimentati :) anyway normal ca le cer referinte :) si cine nu e destul de bun ajunge la interne (daca persista in prostie si nu cere sfaturi).

Ce cont aveai pe Iota ? Poate te-am cucerit
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Am fost in alianta Big Family :)) lightning11 parca, nu m-ai cucerit
 
Ultima editare de un moderator:
Sus