Semnaturi cu imagini pe forum (acceptata si realizata)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Regulamentul forumului specifica ca putem folosi imagini in semnaturi , totusi cand vreau sa inserez o imagine in semnatura nu imi este permis sa o inserez decat la link (nu afisata in mod direct)
aceasta problema se datoreaza faptului ca nu este activat bbcode-ul pentru inserarea imaginilor
problema ar fi rezolvata foarte usor de catre moderatorul forumului prin apasarea unui buton :cool:

prin urmare daca doriti semnaturi mai colorate puteti vota pro aici

Nu e nevoie sa scrii atat de mare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CONTRA
daca ar fi asa dece nu ar mai face si sa scrim tot cu poze!!!
mai bine lasam semnatura asa cum este!!! Thumbs down
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
Uneori un picior in cap spune mai mult decit 1000 de cuvinte!!!
Vladymyr Klicko

cred ca tie iti trebuie piciorul ala in cap...se vede ca nu are rost sa folosesc 1000 de cuvinte pt tine.

pro:toate forumurile pe care sunt inregistrat au poze in semnaturi...cu vad nimic rau in asta atat timp cat nu depasesc o marime anume...
 

DeletedUser

Guest
- uitati ca sa inteleaga lumea despre ce vorbesc va dau un exemplu de la innogames:

http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=16509

acolo veti vedea ca unii utilizatori au imagini la semnaturi

daca se aproba am putea chiar sa facem o comunitatea FanArt in interiorul comunitatii grepolis, ma ofer personal sa sustin aceasta comunitate unde utilizatirii vor putea sa faca cereri de avatare/semnaturi iar "artistii" sa le indeplineasca, schimb de experenta intre "artisti" , tutoriale, competitii etc.



sunt jocuri unde exista comunitati FanArt foarte dezvoltate si unde artistii migreaza acolo unde se gaseste cerere pt munca lor, daca am face o comunitate FanArt atunci am aduce mai multi jucatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pt ce va trebuie semnaturi la acest joc unde va credetzi in cs sa punetzi tatuaje :| :)
 

DeletedUser

Guest
Pro................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Puteti sa va expuneti parerea si fara sa va luati de cei care nu v-o impartasesc. La urmatorul comentariu de genul: "mai bine taci", "ce fraier esti" va incepe sa ploua cu sanctiuni.

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt prezenţi utilizatori cu vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus