Secolul VITEZEI iar noi jucam ca MELCII

  • Autor subiect DeletedUser11815
  • Data de început

DeletedUser11815

Guest
Traim in secolul vitezei iar dumneavoastra deschideti numai lumi cu viteza de joc foarte mica .
Cand avem numar de membri in alianta de 80 sau mai multi ne convine dar ne dati viteza mica , cand avem viteza mare ne dati alianta pana la 50 de membri , numai pe dos.
Deschideti lumi cu viteza 3 si alianta intre 80 - 120 membri si mariti o data pct pentru minuni de la 250000000 la 500000000 si pentru dumneavoastra este acelas scop, sa se termine lumea in 6-7 luni iar pentru noi este dorinta de joc, ca in momentul asta nu se poate juca la viteza asta .
Nu va bazati pe jucatorii premium ca tot nu este rentabil sa joci din cauza ca bagi bani si tot dureaza foarte mult si sa cuceresti un oras.
Cu cat viteza este mai mare cu atat consumam si gold mai mult cu cat este mai mica nu avem pe ce .
 

DeletedUser13636

Guest
Tin sa te anunt ca e exact pe dos, servere cu viteza mai mica aduna mai multi bani pentru ca in lipsa de resurse te ajuti de gold iar ca sa reduci timp la recrutari de trupe iar, te ajuti cu gold :D
Serverele astea cu viteze mici sunt o mina de aur pentru inno.
 

DeletedUser

Guest
Da normal numai bani doresc nu mai fac o lume calumea,lumea chi dupa ce ca viteza este foarte naspa cucerirea mai dureaza si 18 ore macar daca durea doar 12 ore nu 18 cum sa pus.Dupa ce ca deschideti o lume o data la 5 luni faceti niste lumi de ca**t.
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt de acord cu tine la faza cu viteza pentru ca : Jocul nu e pentru copiii de 12 ani care nu au rabdare, e pentru oamenii inteligenti, probabil, care au scoala/munca si pot juca la cateva ore distanta, de ex eu sunt pe a 12-a si intru mai rar la pc dar totusi sunt multumit pentru ca daca viteza era mai mare atunci eu in timpul orelor sau ma rog a muncii nu puteam intra sa mai atac (sa ma apar) sau ma rog sa colectez resurse de la sat, sa adaug nave sau alte cele.., dar pot lua o pauza intre ,deci e un echilibru.
In ceea ce priveste golzii si premium, sunt de acord cu tine, nici mie nu imi convine.Dar asta e, cica e democratie dar mie mi se pare dictatura...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
Daca nu ai timp de joc......du-te si joaca Farmville.....
Esti clasa a xii-a ? Lasa grepolisu si invata sa iei BAC-ul. :)

Toti vrem viteza 3( sau cel putin 2 :) ).....asa ca terminati cu "echilibrul" asta intre lumi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6318

Guest
o lume facuta la misto,s-au implementat eroii si cam asta e toata povestea...eu spun sa nu va pierdeti vremea aiurea,va urma o lume mult mai ok decat asta...
 

DeletedUser

Guest
Echipa de moderatori ia la misto userii.. interesant :))
Nu e problema ta.. eu ma adresam altcuiva, nu tie :)
 

DeletedUser7205

Guest
fiecare are dreptul sa alege unde vrea sa joace..dar in legatura cu viteza 2 si unitati 1 e ptr. mosnegi s ptr. cei care au bani sa bage cat mai mult....
faca pariu daca ar deschide 2 lumi deodata cu viteza 2 si 3 sau mai mare lumea ar intra pe cea cu viteza cea mai mare..
 

DeletedUser11815

Guest
nu am nimic ca sunt lumi cu viteza asa mica dar sa faca si alta lume cu viteza mare , fiecare joaca unde se incadreaza.

- - - Actualizat - - -

Simplu pentru toti ar fi sa creasca pct pentru minuni la 500.000.000 , alianta de minim 80 jucatori si viteza minim 3 si este la fel pentru admini ca bani incasati si pentru noi care avem mai mult timp de joc mai placut, iar cu bagatul banilor in joc , cine are baga oricum iar cine nu are tot nu baga.
Daca ai cum face rost de resurse bagi bani in joc iar daca nu ai, nu bagi ca nu ai pentru ce sa dai reduceri de timp ca dupa aia nu ai resurse.

- - - Actualizat - - -

Pai si in jocul asta este ca in viata reala, cand incepi un joc s-au o afacere nu mai prididesti cu ofertele sau facilitatile , iar dupa ce se faci jucatori sau clienti destui nu prea te mai intereseaza si deaia se tot deschid si se inchid diverse jocuri si afaceri ca nimeni nu mai tine cont ca de acolo mananca paine si zice ca sa asa este din todeauna.
 
Sus