Seceta cumplita, si totusi a plouat si i-a adunat...:D

  • Autor subiect Caritasul Prostilor
  • Data de început

DeletedUser

Guest
sa radem putin...hahahahah
PS: precizez, ca asa de tari sunt domnii la intelect, incat mi-au sters toate postarile...:D
si cand zic domnii, fac referire la treimea prosteasca, demonicul, rudy ala tzacanit si jokerul...diliul in schimb recunoaste prin nick de ce e in stare...lol
mah, si cand te gandesti ca este vorba aia cica: Cati ca voi, cati ca voi....hahahahahahaha
app: aia doi sunt suparati dar jokerul chiar ca e ****** hahahahahaha
Zts9zPTTEPivkuwV0M8M.png

obWh6I5---5JzgCbulao.png

MJUVmn72rxoX83GbJFlL.png

2Lh4qLVk8t6BrzCeCXTa.png

m1H-wE3AvP0_BbNa50aJ.png

asa face prostia cand simte deconspirarea...
RiSv2wcysro7Qu7WUnMM.png


- - - Actualizat - - -

uite de ce nu trebuie sa joci jocu asta...aici e /lumea/ perfecta unde lumea intinereste brusc si schimba sexul peste noapte...hahahahha
pe upsi era copchil de 13 ani si mergea la scoala, iar in paralel cica conducea o alianta...acum cand era normal sa il vedem cu mustacioara ca doar ce cucu...cand colo ce sa vezi, tipul e blonda, si e si matura, sa nu am idee daca nu are cateva mii de pretendenti cu sprijin in caz de nava....hahahahahahaa

811-5sdFCtlCPYMs0pXo.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Ok..hahah,acum ce te impiedica sa vezi mustacioara maturei blonde..hahaha , in paralel,cand conduce o alianta?B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
DAca le si trimiti pun ochelari..ca sa vad mai bine ..hahahaha
 

DeletedUser

Guest
gata, in sfarsit am gasit o alianta bengoasa...trebuie sa fii intemeietor sa poti sa intri...:D
am un sfat...la 10 intemeietori va trebuie si un sclav totusi, ce plm...hahahahaa

7DEoOs_Q3jA4b_xu2_BP.png

 

DeletedUser15009

Guest
gata, in sfarsit am gasit o alianta bengoasa...trebuie sa fii intemeietor sa poti sa intri...:D
am un sfat...la 10 intemeietori va trebuie si un sclav totusi, ce plm...hahahahaa

7DEoOs_Q3jA4b_xu2_BP.png


Daca alianta NoName este asa de bengoasa pe cum afirmi tu, de ce nu faci primul pas ducandu-te la ei ? De ce zic asta ? sa mai aiba un membru acolo de umplutura, mai ii injuri si pe ei pana nu te mai ia nici stra stra bunica :))
 

Gymus

Membru activ
Doamne ce oamenii... daca nu va convine alianta/conducerea atunci iesiti afara si gasiti-va alta alianta pe placul vostru . Sau cel mai bine dati-va delete /:)
 

DeletedUser

Guest
mah ce fenomen...incerc sa ma deconectez de pe forum si imi da eroare...:D
cred ca asta e echivalentul condamnarii vesnice la scris prostii...lol
 

DeletedUser13911

Guest
MAh stii ce-i curios..ca liderii de la lupi nu te-au recunoscut..hahaha,cred ca nu citesc forumul :)
 

DeletedUser13911

Guest
Cred ca e un pic cam soare afara,ochelarii sunt cei mai indicati.Nu fi nerv,le-a inmuiat sabiile un pic ca sunt pusi pe fapte mari:)
ps; forumul intern
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
E aici cumva MAMA OMIDA si nu stiu eu ? :))

Te sustin arsenie, cu siguranta va castiga.
 

DeletedUser

Guest
Mi-e milă de toate persoanele care comentează la adresa altora în ideea că sunt inculți.
Abia știu să scrie ”scrii” și deja se laudă că știu Vocabularul,știu Ortogramele și toate expresiile uzuale.

Vă amintesc că nici eu nu știu să scriu corect,chiar dacă ceea ce-am scris acum nu dovedește.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

Spor la joc. ^^
smiley_emoticons_hundeleine01.gif
 
Sus