Schimbare unități nedorite

  • Autor subiect DeletedUser16684
  • Data de început

DeletedUser16684

Guest
Cred că mulți din jucători a întâlnit problema cu unitațile nedorite, spre exemplu necesitate de a schimba navele de transport grele cu cele mai ușoare și mai rapizi sau schimbarea orașului din apărare în atac și invers. Aș vrea din Agora la unități din acest oraș să avem posibilitatea de a șterge unități sau omor unități :) pentru eliberare a nr populației și mai mare mobilitate a schimbării trupelor.
 

nicol 10

Stie Tot
ei o pot implementa dar nu te astepta sa nu te conditioneze, ceva de gen: pierderea unui punct de cultura :) aa, este asta deja, gasesc ei ceva de luat ...
 

DeletedUser16684

Guest
ai dreptate, eu cred că e deajuns că se vor pierde resursele deja investite în unitați ))
 

DeletedUser14872

Guest
nu se va schimba nimic poate daca se propune in consiliu ala minune sa fie sanse de 1 la suta sa se ia in considerare o oarecare umblare privitor la acest aspect dar nu pe forumul de aici se pot face schimbari ...nicol ...imi place pisica neagra :rolleyes: daca ai fi asa si in viata reala te-as pupa in fiecare zi ..imi plac mult mult pisicutele deasemeni si motaneii ...mai ales motanul garfield ..
 

nicol 10

Stie Tot
ma fac doar neagra, neagra de suparare cand vad ca toata lumea vrea sa ma pupe :)) garfield este deosebit ;) un membru al familiei mele a avut o grija sa-mi lipeasca pe usile din casa, postere, imagini cu motanul grasunel :)
 

DeletedUser14175

Guest
Si eu vreau chestia asta sa se implementeze ... poate trebuie sa facem rapid niste deff pe oras ca vine nava si dupa daca raman ... ataci colegii sa ii poti sparge ... si mai e si rahatul ala cu 20% din puncte ....
 
Sus