schimbare nick

  • Autor subiect DeletedUser15210
  • Data de început

DeletedUser15210

Guest
De ce adminii au voie sa isi schimbe nick-urile, iar noi, muritorii de rand, nu?
 

DeletedUser15210

Guest
Exemple am in tichete. Imi apar doua nick-uri acum, la raspuns ... Momentan sunt pe telefon, am bulit laptopul ... Si sunt vreo doi admini cu nick-ul schimbat ... Unul din pacate, nu mai "profeseaza"
 

DeletedUser13911

Guest
sunt multi jucatori cu mai multe conturi....faptul ca posteaza aici de pe diferite,nu e tocmai in regula..dar nu prea ii recunoaste multa lume!
Si eu am mai multe,dar,care ar fi efectul sa ma apuc sa postez de pe toate..nu tot eu sunt ?
 

DeletedUser15210

Guest
Nu la asta ma refer. Este acelasi cont, dar nick-ul schimbat. Atunci cand mi s-a raspuns la tichet aparea "X-ulescu grepo romania", iar acum la fereastra mesajului, conturul, apare alt nick
 

DeletedUser13911

Guest
Nu am cunostinta ca adminii sa isi schimbe nikul pe acelasi cont,poate a fost candva admin pe un nick,a renuntat si a revenit cu un alt nick.LA ce spui tu cont ?
 

DeletedUser15210

Guest
Pai cum sa revina cu un alt cont, cand de pe contul cu care mi-a raspuns mie la tichet, apare alt nick?
 

DeletedUser15210

Guest
Pai da ... Dar eu am inteles altceva fata de ce ai spus tu ...
 

DeletedUser13911

Guest
ma tu vorbesti de maryo@ axxo?
Nu stiu ,dar cred ca axxo e un alt cont de jucator al lui maryo pe acre il foloseste pentru adminat.Poate pentru a nu creea diferite suspiciuni,e un jucator cunoscut!
Intreaba-l pe el de chestia asta,din ce il stiu cu siguranta iti va raspunde curiozitatii tale
altul mai stii?
 

DeletedUser15210

Guest
Eu vorbesc de baietel care imi apare la tichet la raspuns. BaietelulCelFrumusel echipa lu' peste sarat. Iar acu la contur imi apare kb-ul si de makto care era torumakto sau ceva in gen

- - - Actualizat - - -

ma tu vorbesti de maryo@ axxo?
Nu stiu ,dar cred ca axxo e un alt cont de jucator al lui maryo pe acre il foloseste pentru adminat.Poate pentru a nu creea diferite suspiciuni,e un jucator cunoscut!
Intreaba-l pe el de chestia asta,din ce il stiu cu siguranta iti va raspunde curiozitatii tale
altul mai stii?

Ala sa isi vada de bucatica lui ca l-am pus de doua ori la punct in tichete. Face pe smecherul si i-am demonstrat cat de noob e :D
 

DeletedUser13911

Guest
bah,nu-mi strica seara cu skiorlau ala(kb-ul)zi-mi de altceva..ala nici nu exista!
A si..a fost cu fat frumos,l-au concediat si l-au angajat cu kb-ul,evident dupa o proba de lucru destoinica.
sunt 2 conturi diferite ,aceeasi ........persoana
Ce ma deranjeaza,ma rog...e un fel de a spune,elegant..e cum au reusit sa o faca,dupa ultimile "intamplari" de pe forum.?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Ok. Doua conturi, dar de ce imi apar ambele nick-uri in tichet din 2014? Contur : kb. Sfarsit tichet : BCF
 

DeletedUser13911

Guest
ami sunt paralel,nu stiu,dar nici nu ma interereaza persoana , genul,ca nu am ce sa discut,ma injosesc singur.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Odmm. Mai te holbezi mult la Anunt? De 10 minute stai si citesti acel post. De luminat pe mine nu poti, de editat nu, dar de facut ce poti?
 
Sus