Sarbatori fericite

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
O NOUA LUME - UN NOU VIITOR
Nu stiu cat de bine fac dar as vrea sa va prezint ceva.
Un joc din care se scot bani adevarati (deocamdata platile catre jucator se fac doar in paypal)


















Astea sunt cateva imagini din joc care le-am luat de pe pagina oficiala a jocului pe facebook.
In idee e simplu de jucat. Esti un cetatean care isi face loc in lumea mare, munceste, se lupta cu ceilalti jucatori(si le fura bani), isi deschide o afacere si o gestioneaza scotand profit, devine guvernator sau presedinte ptr acest lucru primesti salariu, deschizi razboaie sau lupti in razboaiele existente.

Exista f multe bonusuri in joc in bani marea majoritate (euro reali) iar ptr incepatori tocmai s-a implementat un super bonus, arme zilnice si mancare (totalizate la vreo 20 de euro) deci in principiu doar daca intri 7 zile si iei bonusul aceasta si-l vinzi macar la jumatate de pret, tot scoti 10 euro.

S-au facut o gramada de plati cate jucatori si jocul a inceput sa creasca vazand cu ochii.

Momentan exista 10 tari in joc si va sfatuiesc pe cei noi care intrati ori sa va inregistrati pe Belgia ori pe Spaniam evitati UK multi jucatori corupti care detin monopolul in acea tara.

Nu stiu ce as mai putea sa va spun dar sper ca ati prin idea si v-am facut macar curiosi.

O sa va las mai jos link-ul meu de referral (daca aduci jucatori in joc primesti un bonus ptr fiecare jucator in parte si daca acel jucato incarca o suma de bani, jocul plateste celui care l-a adus 10% din suma incarcata de acel jucator) si sper sa ne gasim in joc.

Sarbatori fericite


http://betheboss.eu/login.php?i=487
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus