Salutarii

DeletedUser

Guest
Sunt un vechi jucator de pe delta(acum 4¬5 ani), ma-m reintors mai mult din curiozitate, sa vad ce se intampla pe grepolis.
Ma-i sunt sunt jucatori de pe vechea delta sau ne-am pensionat cu totii?
Grepolis e ma-i placut sau mai rau acum?
 

DeletedUser13911

Guest
ma-m si ma-i sunt din dictionarul de neologisme,pune mana pe carte!:D
si btw
"ma-i placut" de ce e diferit de "mai rau" ?
Pentru ca e placut,logic,nu?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Si am impresia ca "salutarii" a fost scris asa, pentru ca nu stia omul cati de "i" sa puna :|
 

DeletedUser3292

Guest
Sunt un vechi jucator de pe delta(acum 4¬5 ani), ma-m reintors mai mult din curiozitate, sa vad ce se intampla pe grepolis.
Ma-i sunt sunt jucatori de pe vechea delta sau ne-am pensionat cu totii?
Grepolis e ma-i placut sau mai rau acum?

Buna Mihaita, ma bucur sa te revad!
 

DeletedUser

Guest
Ma bucur pentru toti care ati reusit sa treceti cu brio clasa domnului 123proba!!!Felicitari !!!!!!!!!
 

DeletedUser13911

Guest
Si am impresia ca "salutarii" a fost scris asa, pentru ca nu stia omul cati de "i" sa puna :|
HAi bah ca esti habarnist,e una aici de o cheama Salutarea,ei i sa adresat!:DTi-am spus sa pui mana pe carte,cum vrei sa ma pensionez si sa te las in locul meu,asa...lipsit de logica ?ah?La carte repede,ca-i jale cu geometria!Hai,fugi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Cu fizica cuantică, lasa geometria ... Am luat destui de 3 din cauza ei X(
 

DeletedUser13911

Guest
Daca la prapadita aia de geometrie luai 3,la surorile mele,Ana si Liza...cam cum mergi?/:)
 

DeletedUser7909

Guest
Cred ca a folosit formele latine ale cuvintelor ca un centurion ce se afla.
Domnule Protest, in ciuda aparentelor, pe vremea marilor cuceriri daco-romane de abia faceam primii pasi.
 

DeletedUser

Guest
Salut, parca chiar la tine in alianta am intrat atunci, erai lider cu Vladislav I daca nu ma inseala memoria? C =45= parca... ma bucur sa te revad :)
 

DeletedUser15210

Guest
Da-o draqu de geometrie ... Eram as la algebra, dar la geometrie zero barat ...
Acu dau teza la latina, cu una de a fost la majoratul lui Cuza :)))
 

DeletedUser13911

Guest
BAh,nu invata bah,e o limba moarta,da-o dreacu...
PS; nimic din ce inveti acum nu iti va folosi in viata,pacat ca poti trai fara sa le inveti;),vezi,am inceput sa filosofez,e un semn de oboseala :D,mimeaza macar:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Limba moare odata cu profa :)))
E ea zurlie, dar scrie niste carti de te da pe spate ... La liceu face pe nebuna, dar cand i-am citit cartea am ramas socat ... "Ziua lunii roz" de Cristiana-Carmen Petrescu, v-o recomand !

- - - Actualizat - - -

Tinerica, tinerica, inseamna ca are materia proaspata, parca ieri a vorbit-o cu nativii.


Sa vorbeasca cu ei? Haha ... Cred ca ea a inventat limba latina :)))
 

DeletedUser13911

Guest
BAh,cum te-au primit astia pe tine la Monet?/:)
BTW,pariu ca e candrie? Accentul este pus pe zoomorfism, în ideea că există o rețea nevăzută între sufletele umane, vegetație, animale și, mai ales, instrumente muzicale care împrumută personalitate, caracter, temeri, bucurii și nostalgii ale persoanelor care le-au atins. Este o narațiune în care timpul este liniar, trecutul se confundă cu prezentul și viitorul. Acțiunea este complexă, nu există prezent și viitor, doar trecut care se repetă. Pianina depozitată pentru casare în beciul Operei din Brașov este martora dramei și metempsihozei, își spune povestea, apoi este arsă împreună cu celelalte instrumente depozitate de-a valma, a relatat autoarea pentru realitateabucuresti.ro.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15210

Guest
Hopaaa ... O stii pe profa?

- - - Actualizat - - -

Si e Monnet ... Daca vedea diriga, ne-o luam amandoi pe spinare :D
 

DeletedUser

Guest
Cred ca a folosit formele latine ale cuvintelor ca un centurion ce se afla.
Domnule Protest, in ciuda aparentelor, pe vremea marilor cuceriri daco-romane de abia faceam primii pasi.


Eh...lasati, uitati ce elevi silitori aveti stimabile!!Toata stima si respectu pentru generatia pe ati formato :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Tinere, pana aici ti-a fost perioada de sedere in binecuvantatul sistem de invatamant romanesc. O cunosc pe doamna in cauza. E nepoata-mea!
 

DeletedUser13911

Guest
LAs-o dreacu pe babaciune confuza,culmea ,lgor urecheat de profa de latina..hahahah
 
Sus