Sa umplem de spam!

DeletedUser6873

Guest
nu vad ce e de laudat cand aliantele de pe 1 , 2 ,3 , 7, 8 au spart o nava sustinuta de aliantele de pe locul 5 si 6 si ati scos nava aia la limita .
astea sunt punctele facute de mine astazi plus 37 parade date deja

Arata-mi tu mie unde a venit cineva din Friends sau Spartans sa se laude ca au spart nava voastra. Tu ai fost ala de ai vrut cica sa fi ironic.


Fa-ti un control .. ca suferi tare rau cu bibilica.
 

DeletedUser15301

Guest
...romania...cancan...cam asa e pe grepolis...ala ca de ce ataca noaptea ala ca de ce vb cu ala..ala ca de ce joaca asa....e un joc de razboi se joaca 24 ore din 24...cine nu intelege asta se poate apuca de solitaire...in schimb apreciez parerea cu pactele....este vreo alianta care poate juca fara pacte....cu jucatorii aia de top care se bat 1-1...cel care ataca noaptea poate este pe alt fus orar..de ex in SUA...la el este zi...v ati gandit la asta...omul pe langa faptul ca mai are si dezavantajul binusului pe serverul romanesc mai este si injurat de unii care doar atata fac..vb si posteaza pe unde apuca.....in rest forta demos si traiasca friends
 

Missis Bella

Membru activ
Lasa vrajeala cu alt fus orar , ca multi dintre noi am jucat pe alte servere straine chiar si cel din U.S.A si ne-am dat noi dupa ora lor . Singura scuza, ca nu stie aritmetica .
 

DeletedUser13143

Guest
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser15301

Guest
......vrajeala...asta e in cartier...eu am spus ce am avut de zis...fara sa jignesc fara sa acuz la persoana...jocul acesta permite multe iar unii dintre voi incurcati realul cu virtualul...pe viitor ai grija la termeni draga bella...
 

DeletedUser15301

Guest
pacat nu stii ce pierzi.:)))...imi cez scuze pt "draga"...nu era in sens peiorativ...in fine seara frumoasa
 
7 ball tin sa va felicit pentru asediu,frumos de la o alianta mica cum e a voastra,mai vreau sa spun ca nici 20% din zburatoare nu au fost date din ceea ce avem iar cei ce au atacat au facuto pentru ca era moral bun si zid 0 iar dupa ce a fost sparta nava au mai fost cel putin 40 de atacuri in gol mai tin sa va reamintesc la inceput de lume cand erati pe primul loc si aveati 3 academi plus ca era si demosul tot la fel si aveati pact cu spartanii noi nu am mai iesit pe forumul extern si ne-am plans asta ca sa stie si cei ce au intrat mai tarziu sau care nu joaca pe lumea asta
 

DeletedUser13143

Guest
7 ball tin sa va felicit pentru asediu,frumos de la o alianta mica cum e a voastra,mai vreau sa spun ca nici 20% din zburatoare nu au fost date din ceea ce avem iar cei ce au atacat au facuto pentru ca era moral bun si zid 0 iar dupa ce a fost sparta nava au mai fost cel putin 40 de atacuri in gol mai tin sa va reamintesc la inceput de lume cand erati pe primul loc si aveati 3 academi plus ca era si demosul tot la fel si aveati pact cu spartanii noi nu am mai iesit pe forumul extern si ne-am plans asta ca sa stie si cei ce au intrat mai tarziu sau care nu joaca pe lumea asta
hopa ca mergi pe aratura . wild nu a avut nicodata pact cu spartans, demos a avut pt cateva zile . nu du lumea in eroare ca nu e frumos
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
hopa ca mergi pe aratura . wild nu a avut nicodata pact cu spartans, demos a avut pt cateva zile . nu du lumea in eroare ca nu e frumos
smiley_emoticons_flucht2.gif

pai si nu erau in aceeasi oala? din ce imi aduc aminte din 45 erau spartanii cu care ne bateam,si din 55 erau demosul care au reusit sa ajunga pana la granita cu 54 si acolo i-am oprit avansarea atunci mai era echilibrata harta?
 

DeletedUser13143

Guest
hai sa intram in dedesupturi ca stim majoritatea cum ati rupt nucleul demosului . nu e acelasi lucru , wild avea un pact doar cu demos si )avea o academie de vreo 30 ( max pers academie). wild era in razboi cu spartans si templieri ( prea putin cu friends ca nu erau in zona ) si demos avea razboi cu voi asa ca nu a fost dezechilibrata lupta . din cate imi amintesc ati intrat in pact cu spartans undeva la jumatatea lui noiembrie ( lumea a inceput pe 12 octombrie ) asa ca hai sa nu vindem castraveti pe aici ..
 
ok chiar si asa dupa ce am facut noi pact cu spartanii nu era echilibrata harta? eram noi si spartanii contra wind plus demos cat despre ruperea nucleului demos a fost rupt de 5 jucatori care i-au rupt pe satanist and co.
 

DeletedUser13143

Guest
dupa a fost echilibrata lupta doar ca unii au cedat psihic si au recurs la regula de baza " intram si stergem daca ne calaresc "
 

DeletedUser13143

Guest
de ce au clacat , sters si fake nu as putea sa iti raspund cu toate ca am facut parte din fostul wild :(
 

DeletedUser

Guest
Marius stim foarte bine cum cei 5 jucatori au distrus nucleul Demosului, cu celebra manevra de cont fake si ulterior trecut in Friends, apoi stim foarte bine cum au trecut vali.sandu si m3best in spartani, iar in acea perioada Demosu era singur ca alianta cu,Wildu in perioada aia nu jucau cum joaca acum, cat despre sters am facut acelasi lucru cum ati sters si voi pe Gythium.
 
pai si atunci cum pot iesi aici pe forumul extern si sa se planga ca le-a spart asediul noi si spartanii unei aliante de pe locul 5 si 6 la limita daca erau asa buni stateau si jucau in continuare cum o facem si noi adica jucam si ne batem cu cine putem si nu iesim sa ne plange pe extern
 
Marius stim foarte bine cum cei 5 jucatori au distrus nucleul Demosului, cu celebra manevra de cont fake si ulterior trecut in Friends, apoi stim foarte bine cum au trecut vali.sandu si m3best in spartani, iar in acea perioada Demosu era singur ca alianta cu,Wildu in perioada aia nu jucau cum joaca acum, cat despre sters am facut acelasi lucru cum ati sters si voi pe Gythium.
pai si acum cum joaca Dragos ? cat a fost ajutat 7 ball de colegi de la noi cu resurse si ce avea nevoie cand a revenit si acum vine si arunca cu noroi in ochii friends? asta nu e frumos din partea lui sau a oricarui alt jucator care ar fi in locul lui
 
Sus