Sa inceapa show-ul .....

DeletedUser9610

Guest
ai un profil cringe, baga-mi-as pula in tine sclav..
n-a auzit nici pulea de tine, omoara-te cu fata aia de impins vagoane
 

Weltm

Membru Nou
Mi-am facut cont doar sa raspund aici, Chitule, tu pe Gela te-ai apucat de joc si aveai vreo 15 ani. Potoleste-te cu 2011. Bafta multa tuturor :)
 

Weltm

Membru Nou
Daca nu ma cunosti atunci de ce comentezi aiurea? a stai ca si tu esti Stupefy amandoi cu 2 conturi?:)) mor
Prietene eu joc din 2011 pe lumea Epsilon. Daca nu stii toata povestea mea de ce comentezi?


Tu nu stiai nici sa ataci fecioras, lasa astea cu "zeu" sau ce te mai crezi tu , ca nu tine. Nu stiu cine e Stupefy, nu ii tin apararea, nu ma intereseaza de respectivul. Am tot observat ca te dai mare si rotund cand tu pe Gela unde am jucat si eu se intampla sa nu stii mare chestie din joc. Asta e ultimul raspuns pentru ca esti un copilas de 15-16 ani maxim a carui viata e construita intr-un mare fals pe un joc pe internet. :)
 

DeletedUser17085

Guest
Tu nu stiai nici sa ataci fecioras, lasa astea cu "zeu" sau ce te mai crezi tu , ca nu tine. Nu stiu cine e Stupefy, nu ii tin apararea, nu ma intereseaza de respectivul. Am tot observat ca te dai mare si rotund cand tu pe Gela unde am jucat si eu se intampla sa nu stii mare chestie din joc. Asta e ultimul raspuns pentru ca esti un copilas de 15-16 ani maxim a carui viata e construita intr-un mare fals pe un joc pe internet. :)
Ba pizdoiule care pula mea esti tu ma? Tu esti ma ala care se plangea ca pierdea orase?:))
 

DeletedUser15785

Guest
da parlitule, cand stiu ca sunt d astia care dau imediat purificare stau cu mouse ul pe vraji si cum primesc raportul mai bag o atena
 
Sus