Sa fim mai buni!

DeletedUser7909

Guest
10959723_1406482946318996_8665518256222583230_n.jpg

M-ai convins ca Masculu chiar ar fi mascul.
 

DeletedUser

Guest
Bre o fac si eu p-a nebunu, dar de lucruri sfinte nu vorbesc...asa sunt eu mai superstitios...pe mascul il doare la sfecla, ca el e prieten cu dracu, si are loc VIP langa cazanu cu smoala...hahahahahhahaha
 

DeletedUser

Guest
ce-ar fi sa ne faci la toti o favoare....stim ca esti la menopauza...asa ca nu ne mai ..f ....la cap ok?

Bah, sincer, eu m-am plictisit . Uite ca sa vezi ca nu-s bulangiu si te-am iertat de o injuratura cumsecade o sa solicit o vacanta indelungata la Caracal. Esti multumit asa? Zi si tu sarut mana ca te-am iertat si ca nu ti-am spurcat neamul tau pe partea feminina . Sper ca esti baiat intelegator si nu-ti fortezi destinul .
 

DeletedUser7909

Guest
Protest, sa nu spui vreo prostie si sa ne lasi si tu, nu te duce la Caracal, acolo multe pericole gasesti, pantere si altele asemenea. Lasa-l pe Mascul, el s-a simtit respins si chiar si dupa atata experienta in domeniu, nu s-a obisnuit inca cu senzatia. Trebuie sa il intelegi.
 

DeletedUser

Guest
Protest, sa nu spui vreo prostie si sa ne lasi si tu, nu te duce la Caracal, acolo multe pericole gasesti, pantere si altele asemenea. Lasa-l pe Mascul, el s-a simtit respins si chiar si dupa atata experienta in domeniu, nu s-a obisnuit inca cu senzatia. Trebuie sa il intelegi.

Dumnezeu sa-l ierte !!!Sa-i fie tranzitia usoara!!!
 

DeletedUser

Guest
Protest sa nu te mai puna dracu sa te iei de mascul, ca sunt legat de el prin juramant sacru...adica el a fost mereu aproape de mine, si la greu pe forum si la bine la caracal..asa ca eu ii tin spatele...cere-i iertare ca sa nu te injuram...:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Protest, sa nu spui vreo prostie si sa ne lasi si tu, nu te duce la Caracal, acolo multe pericole gasesti, pantere si altele asemenea. Lasa-l pe Mascul, el s-a simtit respins si chiar si dupa atata experienta in domeniu, nu s-a obisnuit inca cu senzatia. Trebuie sa il intelegi.
E ca tine . Ma simt respins, ma simt abandonat si cum vrea muschiul tau. Esti happy acum? Am tot vazut ca faci ce faci si te infigi cu dintisorii in posteriorul meu.Eu te tot feresc dar tu continui sa te infigi ca bizonul. Acum ca ti-am dat dreptate, esti HAPPY?

- - - Actualizat - - -

Protest sa nu te mai puna dracu sa te iei de mascul, ca sunt legat de el prin juramant sacru...adica el a fost mereu aproape de mine, si la greu pe forum si la bine la caracal..asa ca eu ii tin spatele...cere-i iertare ca sa nu te injuram...:D

Lasa-i tinere, ca i-am iertat. Asa zice topicul: CICA SA FIM MAI BUNI. :D Lasa-i sa zica ce pofteste inimioara lor . Uite ,chiar o sa le dau satisfactie si n-or sa se mai simta deranjati de prezenta mea . :D
....hahahaha
Unde e roscata sa ma binedispuna cu o vacanta prelugita?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
E ca tine . Ma simt respins, ma simt abandonat si cum vrea muschiul tau. Esti happy acum? Am tot vazut ca faci ce faci si te infigi cu dintisorii in posteriorul meu.Eu te tot feresc dar tu continui sa te infigi ca bizonul. Acum ca ti-am dat dreptate, esti HAPPY?

Mah, ce patisi? Proba12345 e fanu lu protest, sau mai stiu eu ce e.Tu in schimb esti Alpha, si pe langa tine ma ai pe mine, nu am sa te abandonez bro, never, zi un target, tu-i canepa masii, sa vezi ce facem...hahahahahhaa...mah gicule, cu cat esti mai contestat sa stii ca cu atat esti mai valoros...eu ma uit la mine, nu vezi de cand m-ai invatat cu caracalul ce mi-a cresut cota? nu vezi cum ma vaneaza astia? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
E ca tine . Ma simt respins, ma simt abandonat si cum vrea muschiul tau. Esti happy acum? Am tot vazut ca faci ce faci si te infigi cu dintisorii in posteriorul meu.Eu te tot feresc dar tu continui sa te infigi ca bizonul. Acum ca ti-am dat dreptate, esti HAPPY?
In mod normal te-as intreba cum e cu dintisorii bizonului, cu coltisorii lupului, cu mamicutele mascululilor. Dar cum sa o mai fac acum? O noapte buna sa ai, Mascule!
 

DeletedUser

Guest
In mod normal te-as intreba cum e cu dintisorii bizonului, cu coltisorii lupului, cu mamicutele mascululilor. Dar cum sa o mai fac acum? O noapte buna sa ai, Mascule!

mama ei de romana...Mascule sau Bascule? sau majuscule? sau Masculule? :D
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu mah, am chef de o vacanta . Lasa-i ,ca sunt tineri si au tot viitorul in fata :D

- - - Actualizat - - -

In mod normal te-as intreba cum e cu dintisorii bizonului, cu coltisorii lupului, cu mamicutele mascululilor. Dar cum sa o mai fac acum? O noapte buna sa ai, Mascule!

Alah sa te binecuvinteze, fiule.
PieS: Roscato, fa-mi si mie rost de o vacanta .De fapt ,vreau 2 bilete. Plec cu fratele meu geaman, Prieten cu Dracu .Una mai lunga asa, sa ne intoarcem dupa sarbatorile pascale . M-am plictisit.De obicei cand ma plictisesc injur acum nu stiu ce dracu am :D Hai ca am fost baiat cumsecade si nu te iei cu mainile de cap cand te trezesti. 2 bilete ,da? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Ce seara! Masculul lasa tinerimea sa sara baricadele, eu fac greseli gramaticale si toate pe topicul "Sa fim mai buni! ", iar cineva le si observa.
Aista-i blestematie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce seara! Masculul lasa tinerimea sa sara baricadele, eu fac greseli gramaticale si toate pe topicul "Sa fim mai buni! ", iar cineva le si observa.
Aista-i blestematie!

Nu gresi mah tinere , nu gresi, nu fa pacate, nu-i injura pe altii cand te plictisesti .Nu fa nimic din ceea ce am facut eu si vei avea un viitor stralucit in fata .Si daca ai gresit cere-ti iertare, nu rade de greselile altora, ca asa zice la biblie, chiar daca sunt gramaticale .Nu fa nimic rau ca o sa ajungi ca mine. O sa te ramolesti si o sa zica lumea ca te-a tampit dumnezeu . Daca m-ar vedea negrii ce dracu balarii postez acum!!!!!hahahahahahaha
Hai gata ca va las.Sa fiti cuminti copii, sa ascultati de roscata ,sa n-o enervati si sa respectati regulamentul intocmai si la timp . Si apropo, sa zice-ti mersi ca mai au spirit de gluma ,altfel v-ati duce dracu toti la Caracal . Pa
 
Sus