Resetare event Asasini Spartani, care a fost cauza?

Orientalis

Membru
Azi la ora 12:00, pe lumea Emporion a fost resetat eventul Asasini Spartani, toata evolutia jucatorilor a fost stearsa intr-o fractiune de secunda si totul a fost redus la zero.
Care a fost cauza?
 

Anubis.K

Stie Tot
o problema tehnica care nu o va mai recupera nimeni, o sa va bage intr-un weekend niste bonusuri speciale de resurse, favoruri si recrutare, daca va plangeti mai multi prin tichete
 

SigMar65

Membru Nou
Am capturi cu aventul inainte de resetare si imediat la 20 de minute dupa resetare care arata clar intentia de a ajuta 2-3 jucatori carora nu le-au fost sterse punctajele. Am luat legatura cu cei de la Protectia consumatorului ,le-am aratat capturile si alte dovezi . Dupa vizionarea lor mi-au spus sa fac plangere deoarece este evidenta intentia de fraudare!!!!
Apoi mi-au spus o chestiune extrem de grava: Domnule este furt cibernetic si se incadreaza penal! Nu am stiout ca este o lege pentru asa ceva! Mi-au spus ca dupa control vor face plangere penala si cei din conducere(adminii) vor trebui sa spuna cine a facut aeasta fapta abjecta ca sa fie cercetat penal.Daca vor fi solidari ,mi-au spus,ca toti vor fi trimisi in judecata pentru furt cibernetic.
Astept pana maine. Daca nu vom primi tot ceea ce ni s-a furat clar si fara dubii (conform celor de la Protectia consumatoruluii) voi face plengerea si voi pune la dispozitia lor dovezile....restul. vor face dansii!!!!
 
Ultima editare:
Cred ca voi chema maine si televiziunile pe mizeria asta!!! Ii voi face vedete pe admini!

cheama bbc,cnn,fox,protv,prime te rog

toti trebuie sa stie despre cazul asta

stire globala
smiley-emoticons-panik4.gif
 
Sus