Red carpet

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început

DeletedUser5815

Guest
... and the Oscar goes to.... No Name!

Felicitari colegilor, felicitari adversarilor si aliatilor!

A fost unul din putinele servere (pe care le-am prins eu) fara multe drame, dar cu toate ingredientele... ma rog, poate mai putine injuraturi ca pe altele :)).
Am avut parte si de rasturnari de situatii, si de razboaie de tocare a nervilor, si de asedii si cuceriri cu finaluri in extremis, si de faze amuzante, si de suparari pe ici-colo, pierderi, castiguri.... pe scurt, nu stiu altii, dar mie mi-a placut, am jucat relaxat, doar de placerea jocului si fara sa simt nicio presiune ....
Va multumesc ca m-ati primit si m-ati lasat in damblaua mea, sa joc cum imi place si cum ma simt bine... am facut o echipa frumoasa (cred) si mi-a placut fiecare minut!

Multumiri speciale si adversarilor care au avut grija sa ma tina in priza! :)) .... serios, nu e o gluma, fara voi m-as fi plictisit teribil! :)))
Multumiri si aliatilor... good job! :)

Si nu in ultimul rand, multumesc colegilor din aliantele No Name, - tuturor si fiecaruia in parte - pentru ca mi-ati oferit sprijinul si oportunitatea acestui server.... jocul cu voi a fost o reala placere!




p.s.: era pacat, singurul server fara nici o postare pe form :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15009

Guest
9f68ce50b4

73da47b343
 
Sus