Razbunare

  • Autor subiect DeletedUser14219
  • Data de început

DeletedUser14219

Guest
NU recomand nimanui alianta Grepolis Elite dc?? 1.Pentru ca nu sunt uniti cu jucatori fara experienta,doar unu vandfan69,a zis ca ma ajuta sa iau orase,iar restu cu ochi in soare ... 2.Le-am zis ca sunt atacat intr-o seara si cer sprijin .a doua zi inamicii Centurionii Forever au bagat nava la mine in oras si fara ajutor lui Iolulus si a lui Trunk nu as fi scapat de cucerire. (ei da mai merg ca amici atat ca in rest nimic ok) 3.Cand lea zis vandfan69 (are multe orase are experienta tot ce vrei) au facut un topic nou cu ,,asediu nunyboss'' si lea zis sa-mi trimita sprijin ca iam zis ca am un atac peste cateva ore si atunci au sarit in ajutor vreo 5-6 in rest poteam sa le zic ca baga si nava sa ma cucereasca(peste noapte) ca tot nu trimiteau doar ziua cand sunt cei mai multi on si seara sunt vreo 4-5 on care tot nu fac nimica, si atunci cand lea zis sa-mi trimita sprijin au trimis destul de multe trupe asta e bine .. apoi la 2h dupa ce am fost atacat au retras deja 25% din ce au trimis in total toti si uni dintre ei abia au trimis 100 trupe terestre(le faci rpd) si 10-15 trupe navale(de aparare,iar si pe astea le faci rpd) cand trebuiau sa le lase acolo pana imi faceam armata si restu ... si le-am mai zis sami trimita sprijin permanent ca au vazut ca sunt atacat si sunt spionat zi de zi ei nici 1 arcas nau lasat ... prafi si ei nici toti nau 2000 bireme la naval iar terestru au poate chiar si un pic mai mult dar nici asa nu trimit sprijin permanent sau macat 2-3 saptamani ca fara 10 arcasi sau 5 bireme nu mor si am uitat sa va zic.


ALIANTA CENTURIONII FOREVER SUNT UNITI CU TOATE CA SUNT MAI RAI MAI ASA DAR SUNT MAI UNITI nu ca greplis elite te doare la basca de ei :D

si cam astea au fost tot ce am avut de zis si daca am scris ceva gresit sau daca am uitat sa pun virgula cateva semne puteti sa ma corectati ca nu ma intereseaza ca asta e ultima oara cand mai joc(nu ca nu-mi mai place si nici ca nu stiu sa joc si altele dar cu ei nu poti face nimic si nici nu o sa poti vreodata ... sall all
 

ciclin

Stie Tot
Tare , ms , o sa evit alianta aia pe cat se poate si cred ca si altii vor evita , acuma ca stim asta ...multumesc :))))))
 

DeletedUser14219

Guest
Tare , ms , o sa evit alianta aia pe cat se poate si cred ca si altii vor evita , acuma ca stim asta ...multumesc :))))))

sa sti ca cel mai bine ai intra la CENTURIONII FOREVER in alianta ca ei macar sunt mai uniti decat ei dar in unele feluri te mai supara dar nu ca GREPOLIS ELITE pentru ca am atacat cu cateva trupe terestre adica care de lupta si le-am pierdut ca am uitat sa atac si naval au zis ,,dece ai atacat cu care de lupta?? :))'' si asa le-am facut puncte da batalie si ce dale in colo de puncte pentru 400-500 puncte sau cate i-am facut nus multe pfff :)) si in loc sa zica ,,Lasa mane ca toti facem greseli acuma nu trebuie sa fi suparat ca iai facut puncte'' sau cv de genu sau macar sa spuna ca am facut o greseala n-are nimic dar ei au facut gura si au si 30 si cv de ani :)) te doare capu
 

DeletedUser12126

Guest
Dragi jucatori ai grepolisului , ACEST SUBIECT ESTE O PROSTIE si va rog sa nu trageti concluzii primite!

Aici nu e vina aliantei Grepolis Elite ci al nui NunyBoss deoarece nu a stiut sa cera ajutor , daca respecta regulamentul forumului stia ca atunci cand este atacat cu nava trebuie sa creeze un subiect separat iar acolo sa scrie toate datele cuceririi!NunyBoss insa posta cand avea nava in oras unde apuca si nu publica ABSOLUT NICI O DATA NECESARA a asediului si de aceea nu l-a putut ajuta multa lume!!!
Si inca o minciuna: alianta Grepolis Elite este foarte unita existand de mai putin timp decat alianta Centurionii Forevar(desfiintata) dar egalandui la numarul de puncte de batalie si cu toate ca erau mult mai mari ca noi tot am organizat atacuri bine planificate..In princiupiu acest subiect este doaor o prostie iar care defaimeaza alianta Grepolis Elite cu toa
te ca ne-am inviins toti inamicii cu toate ca erau mai mari ca noi!



Leonidas 87
 
Ultima editare de un moderator:
Sus