Razboiul troian

  • Autor subiect DeletedUser8742
  • Data de început

DeletedUser13231

Guest
100% poti si fara gold...nu am ajuns inca acolo da sunt aproape ...m am axat pe trupeti nu m a intereseaza eroul ala...dar sunt aproape...
Ai 4 batalii/zi...de 2 ori +20% daca folosesti eroul....se poate...vointa sa ai si timp...5 min :)...nu e mare scofala

http://vvcap.net/db/DLsfSFwXLae9qjn0BplK.htp

maine iau si eroul...asa ca fapt divers...ZERO GOLD folosit....da nah...mai tre sa te duca si bibilica
Mai am 7 campuri de cucerit......si o sa le fac si pe alea...nu e mare branza

exact asta am spus si eu - se poate lua eroul fara gold - eu am luat eroul fara a folosi goldul - sincer nu stiu daca in cele 7 zile pot face si restul campurilor de lupta - acum am sa ma ocup doar cu repetarile care ma intereseaza

atentie la calcule insa - ai doar 3,5 batalii/zi - daca tu reusesti 4 batalii inseamna ca ai un bag acolo sau ceva gold :D
 

DeletedUser

Guest
exact asta am spus si eu - se poate lua eroul fara gold - eu am luat eroul fara a folosi goldul - sincer nu stiu daca in cele 7 zile pot face si restul campurilor de lupta - acum am sa ma ocup doar cu repetarile care ma intereseaza

atentie la calcule insa - ai doar 3,5 batalii/zi - daca tu reusesti 4 batalii inseamna ca ai un bag acolo sau ceva gold :D


Mai reciteste odata ce am scris...nu ai spus exact ce am spus eu .,....da ma rog...
Matematica asta...3,5....sau 4....eu zic 4...ca tie procentu ala de 100% tot cu virgula iti da din punctul meu de vedere...

Mai am 5 campuri acuma...0 gold folosit...0...

http://vvcap.net/db/prcCSZb1h8C68grko3VR.htp

o mica demonstratie...nici macar nu am incasat unele recompense nu ma intereseaza le-am facut asa doar sa fie facute...
N am de ce sa bag gold...sunt extrem de inactiv...doar daca ma ataca cineva at sar si eu ca cocosu daca nu...stau cumintel in banca mea....
Ca te indoiesti dumneata ca nu spun adevaru...aia e partea a 2-a...ai acolo un print...sper sa te ajute cerebelu sa deduci ca n am bagat gold....NU joc...de ce-as baga.....le fac doar ca sa va fac voua in ciuda ca se poate si fara....
 

DeletedUser14424

Guest
Eu joc pe Omega, și cu doar 50 gold folosit am terminat câmpurile de luptă
 
Sus