Razboiaele lumii Corinth / Top aliante

DeletedUser

Guest
Te astept cu mine pe insula sa ma inveti grepolis. Baiete nu am pierdut nici un oras de cand joc grepo si nici un am sa pierd in fata ta. Stai linistit. Toate la timpul lor, iti vine si tie randul
 

DeletedUser15020

Guest
Come on boy ;)
Lauda de sine nu miroase a bine ;) Dar vezi tu ce inseamna sa ma calci pe nervi ;)
 

DeletedUser4775

Guest
a pierdut nu un oras si nici doua ci mai multe dar nu vrea sa recunoasca

smiley_emoticons_auslachen2.gif

yXuoTFV.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:O:O, eh...., daca si cedarile se numesc pierderi atunci da, am pierdut o multime de orase.....

ala e oras cedat ca sa fac loc pt orase in zona minunilor :)
 

DeletedUser15020

Guest
:)))
Scuze gasim toti :)))
Dar din cate vad eu colo, ala e din alta alianta ... Ce explicatie aduci?
 

DeletedUser4775

Guest
la tine toate sunt cedate pentru a ajuta
smiley_emoticons_lol.gif


sunt sigur ca au mai fost si alte orase pierdute pe alte lumi dar nu am cum sa le caut

Gymus . Nu zic ca nu e jucator bun dar nu sa vina cu vrajeli de genu ca el nu a pierdut un oras de cand joaca grepolis . Si imediat il vad ca zice ca joaca si de cand a aparut
 
Ultima editare de un moderator:

Gymus

Membru activ
nu stiu daca e jucator care sa nu fii pierdut vreun oras .
pana la urma si prin cedare pierzi un oras
 

DeletedUser15020

Guest
Au existat destui ... Dar cand vad magariile, orgoliile si nesimtirea unora ... printre care si admini ... Nici ca mai ai chef de joc ...
 

DeletedUser

Guest
Nu joc de cand a aparut norby, joc din 2011...., daca stiam de el din timp as fi jucat poate de atunci, dar asta este :)
In lupta nu am pierdut pentru ca am fost mereu activ si am spart navele. Aici vorbesc de orase de pe granite in care a fost lupta pentru ele, nu vorbesc de orase simple cedate.. Nu trebuie sa ma creada nimeni pe cuvant, niciodata nu am fost genul care sa vorbeasca mult, iau imediat orase in prime linie pe insula rosie cu ordinul si o sa intelegi la ce ma refer...

Este o vorba si o melodie chiar

Noi sa fim sanatosi :)

https://www.youtube.com/watch?v=3TEpW0G8WPA
[video=youtube;3TEpW0G8WPA]https://www.youtube.com/watch?v=3TEpW0G8WPA[/video]
 
Ultima editare de un moderator:

ciclin

Stie Tot




Ioane , prevad o vacanta pentru tine , prea instigi lumea la scandal ...

Cat despre pacte....e greu de spus ...cum se respecta un pact , cum se actioneaza intre aliante....


Pai va dau un singur exemplu de la inceputul lumii .....cand aveam pact cu voi , Ordinul Templierilor!

Am avut in acelasi timp un pact cu Phoenix , care , Andrei poate confirma , a durat exact 13 ore ... dupa care personal l-am dat jos si am inceput sa ne jucam intre noi cu atacuri ..s.a.m.d.

Cand am bagat o nava pe Lupi (prima alianta Lupii) , am dat cateva mesaje la persoane ce le cunosteam din Phoenix (desi ne atacam intre noi regulat) ....si culmea am primit sprijin .... fara pact domne..poftim ...


Calitatea jucatorilor din Ordin e sub orice asteptari , sunt cativa jucatori formidabili si redutabili , gen : mihaela belus , norby , ClaudiuCos , costii77 , wauzz si inca 2-3 ...in rest...pot spune ca in timp isi vor dovedi calitatea (Restul)

Voi dominati doar numeric , calitativ .... nu prea vad....bafta oricum

Restul , nu va mai umflati in pene ca tot degeaba .... pacte , prostii .....se stie cine va face minunile , cartile sunt facute , urmeaza doar sa fie jucate . asa ca .... spor la joc tuturor ...

Muahhah

 
Ultima editare:

DeletedUser15020

Guest
Nu voi primi ban pentru linistea ta personala ;)
Asta fiind unu la mana.
Doi la mana, ai grija ce declari ca iese urat, iar eu nu dau din gura mult si prost ca fostul admin cu juma de norma ;)
Mje imi sar dracii repede si cand se intampla asta, va ia draqu pe astia cu aere ... Iar tu esti unul dintre ei, mistere ;)
Cine domina numeric? OT? Sau noi? Care suntem 30 si ceva de insi care iau zilnic orase de la koh, nm sau LM? Si de precizat este urmatorul fapt ... Cand ni se baga nava, 5 aliante sprijin pe asediul nostru, nu una, nu doua, CINCI (kog, NM, LM, phoenix si TBK). Asa de dusmani ne vad unii incat e necesar sprijinul venit de la 5 mamuti !
 

ciclin

Stie Tot
Ioane , nu am aere si nici nu te-am insultat , fii civilizat , rogu-te

OT deocamdata doar la numar sunt
 

DeletedUser15020

Guest
Ma insulti indirect prin ceea ce afirmi ... Deci ai grija !
 

DeletedUser7851

Guest
Si pentru ca sunt darnica va trimit in vacanta pe toti de la subiectul asta.
Orice incercare de e deschide un topic cu aceasi tema (chiar si mascat) o voi sanctiona.
Si... mai usor cu clapele, iar varsati pianul! :D
 

DeletedUser14478

Guest
Aici s-a redeschis se pare , ar fi frumos sa urmarim subiectul asta cu harti si informatii ,fara sa jigniri si alte treburi fara sireturi
 

DeletedUser

Guest
bunnnn.
sa vedem ce coalitii s-au mai facut /:)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus