Razboiaele lumii Corinth / Top aliante

DeletedUser

Guest
Care cu cine se mai bate ?:-O

LEGENDA:
Ph6JUr0.png

Harta 4x
ntHawbo.png

http://ro29.grepolismaps.org/2b8b2c28b250330d5dc4ce15e4e849da

quLQI4p.png

http://ro29.grepolismaps.org/fe28c4aab3a18c15328d4087a9ec7a92

WP2lgSl.png

http://ro29.grepolismaps.org/ced44efdf8ceee44863c043f0e029511

Prea multa liniste...
 

DeletedUser

Guest
Uite, te lamuresc eu ca e mai usor asa . Ca sa inteleaga si lumea in mare despre ce e vorba pe corinth.

Sunt mai multe aliante bune dar am pus doar topul. In principiu phoenix vs ordin ,koh vs new hope, lorzii vs eagles...., black knight vs new hope etc....

r1vyDoZTWq-z5Am1fta7.jpg

_xOTVQRwqTZbb9uU3Ta4.jpg

6m3I0AqVCesW23-FaAI2.jpg
 

DeletedUser

Guest
frumos asa.
deci pana la minuni se vor intampla multe ....
 

DeletedUser

Guest
phoenix, koh si eagle...stau c-am prost d.p.d.v al asezarii pe harta...
 

Gymus

Membru activ
dar spuneti si ca lorzii , koh , kingts si phoenix (nu stiu sigur de phoenix) au pact ? si cum cordele marilor au acostat jucatori cu gold ca sa fie spioni .
 

ciclin

Stie Tot
E o lume foarte dinamica ! se vor schimba foarte multe pana la era minunilor .

fosta Pride and Honor , actual Anounymous Warlords (aceeasi membri +/- ) ... oare nu ne-ati observat pe harta ? :)))))))

Singuri impotriva tuturor! :) :* :* :* :*

 

DeletedUser

Guest
phoenix, koh si eagle...stau c-am prost d.p.d.v al asezarii pe harta...

pai de ce phoenix sta prost? e lume cu viteza 1 iar noi suntem poate cei mai apropiati dpmdv al asezarii....

Altii fac si 8 ore de la un capat la altul al aliantei iar noi maxim 5. Deci?:p
 

DeletedUser4775

Guest
dar spuneti si ca lorzii , koh , kingts si phoenix (nu stiu sigur de phoenix) au pact ? si cum cordele marilor au acostat jucatori cu gold ca sa fie spioni .

da lorzii au pact cu koh
koh si phoenix au doar PNA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai de ce phoenix sta prost? e lume cu viteza 1 iar noi suntem poate cei mai apropiati dpmdv al asezarii....

Altii fac si 8 ore de la un capat la altul al aliantei iar noi maxim 5. Deci?:p
ma refeream la fospul ca sunt incercuiti de alte aliante:
iUSGoLe.png

Dar jos palaria ca ei nu au pacte...asa da alianta. acum depinde de marsaviile care le fac aliantele inamice... Tu joci cinstit iar altii te F** pe la spate :-O
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15020

Guest
iar Phoenixul cred ca e singura alianta care ar rezista fara un pact

Cum sa reziste ei fara pact? Cand au cu koh si toate diluările lor????
Noi suntem singura alianta fara pacte care se lupta impotruva curentului, iar acest curent e o coalitie formata din 5 alinate : phoenix, koh, black knight, nm si lorzii

- - - Actualizat - - -

ma refeream la fospul ca sunt incercuiti de alte aliante:
iUSGoLe.png

Dar jos palaria ca ei nu au pacte...asa da alianta. acum depinde de marsaviile care le fac aliantele inamice... Tu joci cinstit iar altii te F** pe la spate :-O

Ma faci sa rad :)))
Sa joace ei cinstit??? A adunat destule zdrente in alianta, iar multe din ele cu trecut in spargeri de conturi ! Doar ca prietenia cu adminii e mai presus de aplicarea regulamentului !
 

DeletedUser

Guest
De ce vorbesti in necunostiinta de cauza? , nu de alta dar sincer te faci de ras ....

1."Noi suntem singura alianta fara pacte" , Hai nu zau? Ia mergi tu frumos la liderul tau si spunei ca ai zis ca nu aveti pacte cu nimeni.... si vezi ce iti zice ;)
2. Nu rupe cu gura si imi baga mie pe gat coalitia vietii. Din cauza celor ca voi care vorbesc mult si aiurea a ajuns grepolisul unde a ajuns. Unde vezi tu coalitie ma?. Eu cu lorzii si black nu am nici cea mai mica treaba insa nah , la tine e COALITIE in mintea aia a ta....

Ia si te culca, dai informatii false la jucatori si mai si jignesti o alianta fara nici o dovada.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14629

Guest
De ce vorbesti in necunostiinta de cauza? , nu de alta dar sincer te faci de ras ....

1."Noi suntem singura alianta fara pacte" , Hai nu zau? Ia mergi tu frumos la liderul tau si spunei ca ai zis ca nu aveti pacte cu nimeni.... si vezi ce iti zice ;)
2. Nu rupe cu gura si imi baga mie pe gat coalitia vietii. Din cauza celor ca voi care vorbesc mult si aiurea a ajuns grepolisul unde a ajuns. Unde vezi tu coalitie ma?. Eu cu lorzii si black nu am nici cea mai mica treaba insa nah , la tine e COALITIE in mintea aia a ta....

Ia si te culca, dai informatii false la jucatori si mai si jignesti o alianta fara nici o dovada.

azi acum ..chiar in momentul asta
WwZr6Zc.jpg
 

DeletedUser

Guest
Eu am cu koh, koh are cu black. Eu nu am legatura cu ei ....

SI chiar nu inteleg de ce trebuie sa va dau explicatii ce si cum. Nu mai incapeti de mine pe harta? Vreti coalitie? Mie imi place sa joc fair-play dar daca vreti coalitie va dau eu coalitie de dau 2 aliante stergere in maxim 1 luna daca tot insinuati ca nu joc fair-play. Nu ma faceti sa o si fac.

O zi placuta va doresc. Pentru mine e subiect inchis.

P.S Spre deosebire de altii eu merg pe ideea putini si buni...., nu am nici academie si nici full alianta cum au restul...., deeeeci, gura mica va rog....

Comentati ca Phoenix face coalitie dar nu va uitati ca noi jucam singuri. Care e diferenta ca eu am pact cu anonymus care are 1 milion de pct, care e diferenta ca voi aveti academie de 1 milion de pct?. Nu e acelasi lucru oare?. Inca voi sunteti teoretic superiori, ca academia se organizeaza mai bine decat 2 aliante care au doar pna.... Dar bineinteles, asta doar teoretic, ca practic va naucim si in maxim 3 luni nu mai ramane nici un oras de la ordin ( zic 3 luni cu ffffff multa indulgenta pt ca jucam inca lejer )

L-as ca va dau eu coalitie daca sunteti asa de tari in gura pe forumul extern si in joc folositi bot sau jucati cu multiconturi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15020

Guest
Eu am cu koh, koh are cu black. Eu nu am legatura cu ei ....

SI chiar nu inteleg de ce trebuie sa va dau explicatii ce si cum. Nu mai incapeti de mine pe harta? Vreti coalitie? Mie imi place sa joc fair-play dar daca vreti coalitie va dau eu coalitie de dau 2 aliante stergere in maxim 1 luna daca tot insinuati ca nu joc fair-play. Nu ma faceti sa o si fac.

O zi placuta va doresc. Pentru mine e subiect inchis.

P.S Spre deosebire de altii eu merg pe ideea putini si buni...., nu am nici academie si nici full alianta cum au restul...., deeeeci, gura mica va rog....

Comentati ca Phoenix face coalitie dar nu va uitati ca noi jucam singuri. Care e diferenta ca eu am pact cu anonymus care are 1 milion de pct, care e diferenta ca voi aveti academie de 1 milion de pct?. Nu e acelasi lucru oare?. Inca voi sunteti teoretic superiori, ca academia se organizeaza mai bine decat 2 aliante care au doar pna.... Dar bineinteles, asta doar teoretic, ca practic va naucim si in maxim 3 luni nu mai ramane nici un oras de la ordin ( zic 3 luni cu ffffff multa indulgenta pt ca jucam inca lejer )

L-as ca va dau eu coalitie daca sunteti asa de tari in gura pe forumul extern si in joc folositi bot sau jucati cu multiconturi.

Bai admin cu juma de norma ce-ai fost ! Esti tare-n gura cu cine nu trebuie. Ai avut noroc ca am ramas fara baterie la telefon ca iti dadeam replica acum o ora. Esti tu prea boss si noi prea fraieri? Iti permiti sa imi vorbesti de sus? Esti un mucea premiumist care nu stie decat sa ameninte !
Voi nu aveti playeri fara trecut "intunecat"??? Sa i-o spui lu' mutu ca toti playerii tai sunt corecti ! Nu am chef sa ma cert cu degradati ca tine asa ca, o zi buna !

- - - Actualizat - - -

De ce vorbesti in necunostiinta de cauza? , nu de alta dar sincer te faci de ras ....

1."Noi suntem singura alianta fara pacte" , Hai nu zau? Ia mergi tu frumos la liderul tau si spunei ca ai zis ca nu aveti pacte cu nimeni.... si vezi ce iti zice ;)
2. Nu rupe cu gura si imi baga mie pe gat coalitia vietii. Din cauza celor ca voi care vorbesc mult si aiurea a ajuns grepolisul unde a ajuns. Unde vezi tu coalitie ma?. Eu cu lorzii si black nu am nici cea mai mica treaba insa nah , la tine e COALITIE in mintea aia a ta....

Ia si te culca, dai informatii false la jucatori si mai si jignesti o alianta fara nici o dovada.
Vrei print cu pactele??? Esti prea tare-n gura baietelule ... Ai dreptate, dovezile va sunt ascunse de adminii pe care ii cunoasteti. Cand precuzez ceea ce faceti (nu acum, pe corinth, pe Chi, unde si-au batut joc de munca unora spargand conturi si folosind multi-conturi !) adminii se fac ca nu vad sau nu e treaba noastra ! Asa ca ciocu' mic si joc de glezne pricajitule !

- - - Actualizat - - -

Asa. Si sa iti zic eu ce coalitie ati facut ... Baga o alianta nava (una din cele cinci mentionate) si trimit sprijin, KoH, LM, NM, TBK si voi ... Deci sa i-o spui cui vrei tu ca nu aveti voi vreo intelegere !
Ai noroc fenomenal ca nu esti pe insula cu mine ca te invatam eu cum se respecta amenintarile !
 

DeletedUser4775

Guest
Dar bineinteles, asta doar teoretic, ca practic va naucim si in maxim 3 luni nu mai ramane nici un oras de la ordin ( zic 3 luni cu ffffff multa indulgenta pt ca jucam inca lejer )

L-as ca va dau eu coalitie daca sunteti asa de tari in gura pe forumul extern si in joc folositi bot sau jucati cu multiconturi.

3 luni? ne vedem la minuni

totusi nu inteleg ce legatura are OT cu alianta Army
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15020

Guest
Ei ne-au bagat in aceeasi oala cu voi ... Ca asa stie fostul admin sa faca, sa ne bage la un loc cu asa zisii lor dusmani care cica ii iau usor ...
El stie sa dea din clont ... Prapadit ce este ...
 
Sus