Razboi

  • Autor subiect DeletedUser6731
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6731

Guest
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DBuna,nu inteleg de ce armata spartana sunt asa de slab protejati cu armura impotriva unui inamic din alta civilizatie?Eu,unul nu am incredere in spartani,nici 10%.Acestia sa-mi protejeze un oras(polis),din acest joc Grepolis.Pacat,pana imi construiesc aici o armata de 10000 de soldati,vine Craciunul.Mai bine,ma intorc la vechiul meu joc online.Are armata mai multa,foarte bine protejata intr-un razboi si are populatie care creste odata cu nivelul cetatii.Nu trebuie,sa-mi fac eu alt polis,pentru a-mi mari populatia din acel oras.Mult succes pe mai departe tuturor jucatorilor de pe Grepolis.Sa castige cel mai bun.Eu,unul ma retrag din acest joc,Grepolis.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Fie ca Zeus sa-ti lumineze calea, muritorule!
M-ai atins la coarda sensibila cu postul tau, m-ai emotionat complet si iremediabil.
Cred ca o sa vars o lacrima fiindca pleci.


Stai sa mamanc o ceapa!
 

DeletedUser2541

Guest
pisicacufatatristavinov.jpg



oooffff viata mea
de ce pleci:(:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
Dedicatie muzicala de la grepolistii dupe grepolis pentru soryiniuly:

De ce-ai plecat ? oooo Din viata mea te-ai dus ?!?
De ce-ai plecat ooooo si vaai vaaai ,in urma m-ai off off lasat!


Deci a fost "De ce ai pleact" cantata de Sorinel Pushtiu atomic. Cu dedicatie.
 

DeletedUser

Guest
Buna,nu inteleg de ce armata spartana sunt asa de slab protejati cu armura impotriva unui inamic din alta civilizatie?Eu,unul nu am incredere in spartani,nici 10%.Acestia sa-mi protejeze un oras(polis),din acest joc Grepolis.Pacat,pana imi construiesc aici o armata de 10000 de soldati,vine Craciunul.Mai bine,ma intorc la vechiul meu joc online.Are armata mai multa,foarte bine protejata intr-un razboi si are populatie care creste odata cu nivelul cetatii.Nu trebuie,sa-mi fac eu alt polis,pentru a-mi mari populatia din acel oras.Mult succes pe mai departe tuturor jucatorilor de pe Grepolis.Sa castige cel mai bun.Eu,unul ma retrag din acest joc,Grepolis.

-domnule nici eu nu inteleg de ce armata spartana sunt protejati asa de slab de armura lor. poate cine le-a facut armurile le-a facut cam slabute :)

-nici eu nu am incredere in spartani, mai ales daca sunt atacati de ,,o civilizatie straina,,. spartanii nu stau locului ,fug cu totii:D:D
- dar atenienii sunt protejati mai bine de armuri??? :rolleyes:
-dar pot sa te intreb care alta civilizatie te-ar fii putut ataca. persanii????:angry:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus