Rapoarte

  • Autor subiect DeletedUser4201
  • Data de început

DeletedUser4201

Guest
Hai sa mai destindem atmosfera putin!

Punem aici rapoarte mai mult sau mai putin haioase, mai mult sau mai putin spectaculoase

Incep eu cu o poza: Nu e a mea, nici comentariul pe care il voi pune nu e al meu, dar merita toti banii:

"Trebuia sa ii dai si o aspirina la atacul asta" :D a zis cineva si bine a zis!

saracu.jpg
 

DeletedUser3972

Guest
saracul ala atacatul.cand a vazut cred ca a spart calculatorul:))
 

DeletedUser4216

Guest
of iar posteaza altii rapoartele mele..:( si replicile.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4201

Guest
of iar posteaza altii rapoartele mele..:( si replicile.:D
atunci de ce te-am mai sters ma din poza daca zici :D eu am zis sa nu-ti fac reclama. ai vazut ca am precizat ca nu s ale mele nici atacul nici replica. dar era frumos de vazut pt intreg poporul.
 

DeletedUser4201

Guest
CE O FI MANCAT ATACATORUL IN DIMINEATA ATACULUI!?!?!! Sa tot cuceresti asa nu? haha

raportu.png
 

DeletedUser

Guest
99482877.png

uite ce poti face cu 2 bireme,15 usoare si niste tarani bravi
 

DeletedUser

Guest
mda intradevar doar dar nici tu nu esti departe daca te aperi cu usoare. norocul tau ca el nu stie nici atat si te ataca cu bireme :))
 

DeletedUser

Guest
faza.nu aveam altcv in oras la momentul actual.eu nu tin 300 de bireme in oras dea mocca
 

DeletedUser

Guest
Trimiteti atacuri din-astea si la bulanosul, thebad si s-a mai oferit si doamna.zamfira ca ziceau ca vor si ei atacuri de genul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
de atacuri dastea sa tot aveti parte ..
de nu a facut la puncte de batalie , pfai , parade la greu :D
 

DeletedUser

Guest
Eeee

se mai intampla sa greseasca omul, stati linistiti!!!
Atacuri mai misto, uitati aici, dar e de pe Iota:( dar ca idee

9a4e4cl9fjr908i0gjq1h00xmry90luz.png
 

DeletedUser

Guest
R...

Salut si bine v-am gasit. E prima mea interventie pe forum, sper sa ma descurc sa urc printscreen-urile.

O alianta intreaga (fata de care refuz sa mai comentez ceva), nici nu stiu cati oameni au participat atacurilor succesive in care am stat de la 3000 de puncte pana la 9000, pe motive stupide, en fin. Printre ipocrizii, bo$$i de bo$$i si plecarea omului de baza cu care m-am jucat foarte frumos cateva luni, cateva atacuri sunt spectaculoase de-a dreptul.

Diin pacate doar ultimul atac si chiar cel cu nava de colonizare mi-a gaurit apararea, asa ca am ramas fara orasel. Oh well. :) Enjoy!

11305661.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scuze pt off topic dar mai editati si voi pozele mai face ti un crop:p alea alea:eek:
 
Sus