RAGNARAR VS CYTHERA

PreotuOrtodox

Membru activ
Du te ma la scoala si mai invata copile ca la grepolis esti petarda ;)

Zeul pe apollonia e pe 1 peste tot , sa nu mai comentezi doar cand vei avea realizarile lui :rolleyes:
 

DeletedUser10468

Guest
Stati dusmanilor nu va amagiti,noi jucam din pasiune si tratam totul ca atare.
Dinozaurii au disparut de mult,asa si voi,acum e timpul ca cei tineri cu pofta de joc sa preia fata si sa faca un joc cu stil.
 

NoobFromRo

Stie Tot
Du te ma la scoala si mai invata copile ca la grepolis esti petarda ;)

Zeul pe apollonia e pe 1 peste tot , sa nu mai comentezi doar cand vei avea realizarile lui :rolleyes:
Eu macar am terminat o lume fără să dau ștergere:):)
Ție o sa iti faca inno medalie pt cele mai multe fantome făcute:)
Te salut din mers
 

DeletedUser12202

Guest
Stati dusmanilor nu va amagiti,noi jucam din pasiune si tratam totul ca atare.
Dinozaurii au disparut de mult,asa si voi,acum e timpul ca cei tineri cu pofta de joc sa preia fata si sa faca un joc cu stil.
Ciudat mesaj.Dinozaurii au disparut de mult,corect,jocul cu stil al tinerilor ?nu vreu sa-l comentez.
Preluati - o parere,ce au avut bun dinozaurii : spirit de echipa si determinare,Fiind ...dinozauri,jocul de glezne nu-i caracteriza.Dinozaurii se bazau pe casta lor si jucau pana la capat,fie ca pierdeau sau castigau,Jucau pe bune,tratau jocul cu respect fata de ei ,de alianta,.de adversari.Se respectau si-si respectau colegii,alianta.Aveau caracter.Nu cum s-au suparat,treceu la adversari si-si atacau fosta alianta,etc,etc,etc.Tineretul se bazeaza pe gold,cand nu merge cum le place lor,isi iau jucariile si pleca la dusmani sau pe alta lume(fara sa le pese de colegii de alianta).Unde,vor face la fel...,din pacate.Dinozaurii aveau caste !Nu faceai din lup caine nici din cainew lup !
Dragii mei tineri,va iubesc si va admir.Invtati cand dati de greu sa nu abandonati.Invatati sa fiti uniti.invatati ca este un joc de echipa unde fiecare jucator conteaza.Invatati ca nu toti dorm pe Grepo-au realul,invatati ca goldul nu cumpara experinta,nici nu creeaza echipa.Creati echipa,unita,acesta este cheia succesului.Increderea si comunicarea.
Spor dragilor.
 

DeletedUser12202

Guest
Care sunt caracteristicile lumii ???Unde le gasesc ???Ca m-am pierdut in...stufaris :)))
 

DeletedUser12202

Guest
Apropo " ii iubesc,ador,apreciez la...max - cica "pe super jucatorii care ies din alianta pt a-si face pct de batalie..Chiar asa ???Astia sunt...jucatori sau...profitori ???Si cica sunt...buni !Buni ???Buni....merdre !
 

DeletedUser17209

Guest
Mai adminilor cat sa mai astept dupa un raspuns la tichetul ce l-am trimis spre solutionare ????
 
Sus