Purcelusii

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Alianta Purcelusii cauta jucatori care vor sa joace in adevaratul sens al cuvantului si sa trateze jocu ca pe un JOC .

Atentie recrutarile se vor face pe forumul extern in functie celor ce nu fac parte din familia porcinelor.
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
dragul meu, tre sa fii neaparat un porc ca sa aderi la alianta asta? ca eu sunt asa mai sensibil si timid...
 

DeletedUser

Guest
dragul meu, tre sa fii neaparat un porc ca sa aderi la alianta asta? ca eu sunt asa mai sensibil si timid...

dragu meu as fi onora sa am in alianta un jucator care a obtinut o medalia,sa inteleg ca ai scris istorie pe ahilles? Va trebui sa ai totusi si ceva porcesc in tine,crezi ca ai asa ceva?

- - - Updated - - -

exista un tipar anume pentru incadrare?:p


of of of,ce dor imi era de tine,tu nu trebuie sa mai dai nici un test de admitere tu esti ca si intrata,ai cazierul plin si multi iti vor capul,inclusiv eu :)))
 

DeletedUser

Guest
am scris istorie pana mi s-a rupt penita la stilou...ceva porcesc nu stiu daca am...intreaba-l pe kokaine (parca asa il chema), dar dupa cum am zis, sunt mai timid si sensibil, nu prea ma am cu mistocariile.
deci te rog sa ma iei mai gentil asa...ca pe un fulg de nea
 

DeletedUser

Guest
Domnisorul Porcusor ma simt onorata ca dupa atata timp inca mai prezinti aceeasi simpatie pentru mine,dar partea proasta e ca daca sunt deja admisa nu mai ai cum sa ai acces la capul meu :p.......si nu doresc sa te dezamagesc:D
 

DeletedUser

Guest
am scris istorie pana mi s-a rupt penita la stilou...ceva porcesc nu stiu daca am...intreaba-l pe kokaine (parca asa il chema), dar dupa cum am zis, sunt mai timid si sensibil, nu prea ma am cu mistocariile.
deci te rog sa ma iei mai gentil asa...ca pe un fulg de nea

kokaine :)))) nu te-au ajuns blestemele lui :)) Incepe sa se inmulteasca familia porcinelor,recruti doi in 3 minute. vezi sa nu te cocoseze doamna ca pentru ea nici nu nu exista test de admitere :))
 

DeletedUser

Guest
parca m-as baga, dar nu stiu daca rezist, ca eu sunt mai de la tara, prima data cand am ajuns la oras si am vazut semafor am inceput sa dansez pentru ca am crezut ca e discoteca :(, deci nu stiu...o sa aveti grija de mine? doamna zamfira am inteles ca e o zeita intr-ale grepolisului :D
 

DeletedUser

Guest
Domnisorul Porcusor ma simt onorata ca dupa atata timp inca mai prezinti aceeasi simpatie pentru mine,dar partea proasta e ca daca sunt deja admisa nu mai ai cum sa ai acces la capul meu :p.......si nu doresc sa te dezamagesc:D

Scumpa mea doamna,daca vrei si tu un test,hai sa punem tara la cale sa ne distram putin si pe hyperborea,strangem randurile si.Vrei sa devii secretara unui porc? sau vrei mai mult?
 

DeletedUser6553

Guest
Bre zamfiro,eu mai am nevoie de admitere sau fac parte cu tine din comisie direct ?
:D
 

DeletedUser

Guest
parca m-as baga, dar nu stiu daca rezist, ca eu sunt mai de la tara, prima data cand am ajuns la oras si am vazut semafor am inceput sa dansez pentru ca am crezut ca e discoteca :(, deci nu stiu...o sa aveti grija de mine? doamna zamfira am inteles ca e o zeita intr-ale grepolisului :D

da este un fel de Zeita Razbunarii , noroc ca am facut pace provizorie :))

draga esti declarat admis in familia porcinelor :D
 

DeletedUser

Guest
Bre zamfiro,eu mai am nevoie de admitere sau fac parte cu tine din comisie direct ?
:D

deci iti dau link-ul sa intri si pe tine te fac direct director general fara nici un fel de spaga. Tu esti mai porc decat porcu` din mine :))

Daca in alte aliante jucatorii se numesc soldati,subalterni,ofiteri,colegi,prieteni noi am decis sa ne numim porci.
Deci domn director iti dau link-ul si fac plecaciune in fata d-voastra.
 

DeletedUser6553

Guest
Daca Doru se simte onorat...iti imaginezi ,sunt sigur, ce sentimente ma incearca pe mine...
:">

Acum,sa fiu onest doamna.zamfira nu prea o vad purcica
Trebuie sa se "mai murdareasca" putintel... :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Daca Doru se simte onorat...iti imaginezi ,sunt sigur, ce sentimente ma incearca pe mine...
:">

Acum,sa fiu onest doamna.zamfira nu prea o vad purcica
Trebuie sa se "mai murdareasca" putintel... :p

Treci la dota si nu te mai lua de asistenta mea,sa nu-ti zic a doua oara,hai misca!
 

DeletedUser

Guest
eee....hai recunoaste ca ti-ar placea sa fie doamna peste domnu, nerecunoscatorule ce esti!!!

- - - Updated - - -

si sa nu se ia nimeni de purcei ca grohaim a infern dupa!!!
 

DeletedUser

Guest
eee....hai recunoaste ca ti-ar placea sa fie doamna peste domnu, nerecunoscatorule ce esti!!!

- - - Updated - - -

si sa nu se ia nimeni de purcei ca grohaim a infern dupa!!!


dragule sunt un purcelul la superlativ sunt mizerabil si recunosc,gata numai suport intotdeuna inaintea ei cu 2 secunde
 
Sus