Pt still

Discuție în 'Propuneri' creată de ZapacitaTa, 23. Aug 2017.

Distribuie această pagină

1. ReZz21

ReZz21 Membru Nou

Aprecieri primite:
    1
    am specificat mai sus, dar se pare ca se citeste ce vrea...."as ruga suportul/echipa greopolis sa luati in considerare aceasta problema" sigur se gaseste unul in masura ca sa rezolve problema.

2. saca 24

saca 24 Membru Nou

Aprecieri primite:
    8
    In primul rand nu m-am referit la tine.Se pare ca si tu citesti ce vrei.Numai bine! :)

Ps:Eu daca as fi contabil,ai vrea sa-ti dau si cu matura acolo unde lucrez,sau doar sa ma axez pe ce tine de serviciul meu?
    Asa si aici.Singurul care tre' sa schimbe ceva sau sa dea raspunsuri cu privire la problema serverului Sparta,este Still.Nu adminii sau moderatorii..etc etc etc..plm

Ultima editare: 25. Aug 2017
  3. vasile98.gs

vasile98.gs Membru Nou

Aprecieri primite:
    0
    Am zis "admini"ca sa nu ma refer direct la Still ...si poate da ...nu fac diferenta,dar am timp sa imi dau seama :))

4. saca 24

saca 24 Membru Nou

Aprecieri primite:
    8
    Timpul e pretios,mare grija sa nu-ti dai seama prea tarziu :)) ;)

De ce sa nu te referi direct la Still?Fii scurt si la obiect in afirmatii.Atata timp cat nu jignesti pe nimeni,n-ai de ce sa te ,,feresti".

5. nicol 10

nicol 10 Membru activ

Aprecieri primite:
    313
    la viteza 3 in 24 ore se pot intampla multe, interesant de vazut cine rezista :) mare mandrie va fi sa vezi dusa la capat o astfel de cucerire atacata intens ;)
    24 ore cucerire se regaseste si pe Hyper, doar ca acolo este viteza 1, chiar si asa...iti smulgi parul din cap pana vezi: Asediul dvs asupra oraşului ........... (Oraş fantomă) s-a încheiat cu succes; oraşul a fost cucerit.

dorust90 apreciază mesajul tău.
  6. saca 24

saca 24 Membru Nou

Aprecieri primite:
    8
    interesant va fi cine va intra pe lumea Sparta,nu cine va rezista ;)

7. Gymus

Gymus Membru activ

Aprecieri primite:
    28
    De intrat o sa intre lumea... chiar daca nu sunt setarile stralucite... sunt multi jucatori care au renuntat la lumile pe care jucau si asteptau una noua.. acum buna-rea pana incepe alta or sa intre pe asta.. Ca o sa stea 1-2 luni asta e altceva.

8. saca 24

saca 24 Membru Nou

Aprecieri primite:
    8
    Eu ma numar printre jucatorii care au asteptat o lume noua,cu sistem vechi ,viteza mare,si durata scurta de cucerire.Doar ca nu m-asteptam la 24 de ore..
    Daca se schimba durata de cucerire la vreo 10-12 ore,pentru mine ar fi perfect.

9. maximus2727

maximus2727 Membru

Aprecieri primite:
    6
    s-a rezolvat problema cu durata cucerii sau trebuie sa mai astept cateva luni o noua lume ( sistem vechi de cucerire )cu setari ok ?[​IMG]

10. vandfan69

vandfan69 Membru

Aprecieri primite:
    8
    avem de asteptat, nu ai cu cine discuta aici.nici macar un raspuns din bun simt nu am avut si noi.

11. Capone.

Capone. Membru activ

Aprecieri primite:
    24
    Cred ca mai ai de asteptat cateva luni bune pt o lume noua cu niste ''setari'' ok :))) [ viteza 1 sau 2 iar durata de cucerire de 10/12h [​IMG][​IMG] ] Ceva logic ca inteligenta lu nenea Still !!!

Mai asteptam totusi,mai avem 2 zile pana la deschidere.. poate ''isi face timp'' si managerul acestei grandioase si super comunitati sa ne lamureasca si pe noi [​IMG]

12. phoeniix

phoeniix Membru Nou

Aprecieri primite:
    0
    hai ca urmatoarea lume poate o faceti cu timpul cuceriri de peste o saptamana)))))
    ca sa aiba timp dormezele )))
    cred ca nu stiti cum sa faceti sa ramaneti fara useri
    pacat in stilul asta ne mutam pe servare straine unde inca admini mai sunt admini si greselile si incalcarile jocului se pedepsesc

13. alexuts21

alexuts21 Membru Nou

Aprecieri primite:
    0
    am mai dori daca se poate implementarea atat ă eventurilor cât și ă postarii unui desfasurator cucerire sau asediu pentru aplicație
    Eu unu joc in proportie de 90 % telefon si nu pot sa post3z un desfasurator si la aventuri pierd mult pentru ca nu sunt implementate acestea in versiunea aplicatie