Protectia de incepator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cine stie cum pot afla cite zile de protectie ramase mai am?
 

DeletedUser

Guest
Grepolis vă oferă o protecţie de începător care durează 7 zile. În aceste 7 zile trebuie să faceţi cât mai puţine greşeli de începător pentru a putea face faţă inamicilor după expirarea protecţiei de începător.

Vezi si tu cand ti-ai creat contul si aduna 7 zile. Daca nu mai ti minte exact, vezi cand ai primit e-mail-ul de confirmare
 

DeletedUser

Guest
Salut sunt jucatorul walter si am o intrebare
Pana cand este valabila protectia de incepator :confused:
pentru ca amin jurul meu numa sate protejate si nu pot sa le atac si nici nu sunt activi respectivi jucatori astept un raspuns si unde am sa primesc raspunsul il primisc ca mesaj pe lumea alpha sau tot aicia ?
 

DeletedUser

Guest
Salut sunt jucatorul walter si am o intrebare
Pana cand este valabila protectia de incepator :confused:
pentru ca amin jurul meu numa sate protejate si nu pot sa le atac si nici nu sunt activi respectivi jucatori astept un raspuns si unde am sa primesc raspunsul il primisc ca mesaj pe lumea alpha sau tot aicia ?

Daca ai intrebat pe forum raspund pe forum...Protectia de incepator este de 7 zile(o saptamana)
 

DeletedUser

Guest
Protectie incepator !

cum fac sa vad si eu cat mai dureaza protectia de incepator la mine sau la cei de pe insula?



Rev
 

DeletedUser

Guest
Nu poti.Ai 7 zile protectie de incepator din momentul in care ti-ai creat contul.Trebuie sa calculezi singur.
 

DeletedUser

Guest
nu vezi doar dai la atac si apune ei cand nu mai arata protectia atunci atacai
protectia pt incepatori tine 7 zile
 

DeletedUser

Guest
nu vezi doar dai la atac si apune ei cand nu mai arata protectia atunci atacai
protectia pt incepatori tine 7 zile

Ai dreptate, nu iti scrie la ce data s-a inscris jucatorul. Totusi , poti intra la "Vezi istoria detaliata a jucatorului " si daca are mai putin de 7 zile puse in acest istoric faci urmatorul calcul : sapte minus numarul de zile care il gasesti in istoric.
 

DeletedUser

Guest
perioada de protectie

Stie cineva unde sau daca pot afla, cat mai este valabila protectia pentru incepatori?
 

DeletedUser

Guest
Nu mai tin minte exact, dar parca iti spunea in momentul in care incercai sa-l ataci. Daca nu-ti spune, atunci nu cred ca poti afla.
 

DeletedUser598

Guest
Zilele de protectie

Salut la toti!!!
Spun deodata ca am cautat pe forum tema legata de intrebarea mea,dar nu am gasit raspuns!
Chestia consta in urmatoarea:
Dupa cite se stie,timpul de protectie la jucatorii noi sunt de 7 zile...
Asa dar intrebarea: Daca trec aceste 7 zile,PAI,un jucator cu punctaj de exemplu 8000 poate sa atace acel jucator care a inceput jocul 7 zile in urma,si care de exeplu a ajuns pina la 1000,max 2000 ???

De ce intreb asta,pentru ca sa zicem acel de asa punctaj mare o sa atace pe acel de punctaj mai mic nu pentru resurse,dar pentru punctaj de batalie!
Sau,este o orecare frontiera intre cei mai puternici si cei mai slabi?
Puternic-> nu poate ataca prea slab
Slab->nu poate ataka,spiona...pe cel mai puternic decit el.
Sper sa fie inteleasa intrebarea mea.
Daca s-a mai discutat aceasta tema,cer scuze pentru repetare!
O zi buna tuturor...
:p
 

DeletedUser47

Guest
În primul rând protecţia de începător nu este obligatorie de 7 zile poate fi diferită de la o lume la alta. În al doilea rând tu când îţi creezi un cont nou pe o lume nu o să te dea în mijlocul jucătorilor de 10k puncte, o să te dea undeva la marginea hărţii pe lângă jucători care au acelaşi nivel la polis ca al tău. Nu prea cred că unui jucător dezvoltat îi convine să atace la o distanţă de zeci de ore pentru câteva puncte de bătălie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus