Propuneri

  • Autor subiect DeletedUser6090
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Luna asta mai organizam concurs?

parerea mea e ca nu ar mai trebui pana nu se pune o baza calumea asupra concursului, desi luna trecuta ma lasat rece, incepe cu propuneri/personaliatatea lunii si se termina cu jucatorul lunii respective , la sf concluzie, bataie de joc.

stima shadowbob, retras...
 

DeletedUser

Guest
parerea mea e ca nu ar mai trebui pana nu se pune o baza calumea asupra concursului, desi luna trecuta ma lasat rece, incepe cu propuneri/personaliatatea lunii si se termina cu jucatorul lunii respective , la sf concluzie, bataie de joc.

stima shadowbob, retras...

deacord cu shadowbob e o prostie.. nu mai trebuie organizat asa ceva..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
parerea mea e ca nu ar mai trebui pana nu se pune o baza calumea asupra concursului, desi luna trecuta ma lasat rece, incepe cu propuneri/personaliatatea lunii si se termina cu jucatorul lunii respective , la sf concluzie, bataie de joc.

stima shadowbob, retras...
Salut...Shadow, tu nu ar trebui sa fi activ pe aceasta lume sa faci o astfel de afirmatie? Tu probabil ai un fix sa nu se organizeze acest concurs deoarece mereu personalitatiile sunt dintr-o singura alianta...Poate suntem cam egoisti dar sa ne uitam si la statistici.
Din top 10 la puncte 4 sunt din JDI;
Din top 10 la luptatori 6 sunt din JDI;
Din top 10 aliante la puncte JDI este prima(cu un avans de peste 10m puncte);
Din top 10 aliante luptatori JDI este tot prima(cu un avans de 1m puncte).
Este vizibil ca JDI are cei mai multi membri activi si colaborarea cea mai buna...dar nah, cum multi membri nu vad nimic in fata ochiilor decat invidie, nu au cum sa observe asta...
Va urez spor la joc (cei care joaca acest joc, nu cei care stiu doar sa umple forumul de mizerie).


Cu respect T.O.Z.
 

DeletedUser9086

Guest
luna trecuta a fost un vot foarte interesant, de ce sa nu se mai continue? mi se pare absurd, chiar a votat foarte multa lume luna trecuta si a fost o competitie stransa. e adevarat ca au aparut si nelipsitele certuri si rautati dar se pare ca nu pot fi evitate, indiferent daca ne "intalnim" la personalitatea lunii sau pe alte topicuri : p din fericire o avem pe odmm ca sa stearga postarile de genul ce nu isi au rostul si sa lase decat ceea ce trebuie asa ca nu vad de ce nu s-ar mai organiza
 

DeletedUser

Guest
O gasesti goala academia...insa ai mai multe cercetari fata de celelalte lumi...
Dar nu aici este topicul potrivit pentru intrebari...mai multe poti afla la sectiunea de informatii , sau pentru alte nelamuriri poti face tichet sa stresezi echipa grepo:D
 

DeletedUser9086

Guest
am si eu o intrebare, pana la urma cum a ramas cu poll-ul jucatorul lunii?? pentru ca daca nu ma insel in perioada asta ar cam fi trebuit sa facem propunerile....
doamna odmm, ati uitat de noi??? : ((((
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus