Propuneri

  • Autor subiect DeletedUser6090
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Bine tatutu,m-ai dat gata...siderat sunt si plang in pumni....Nu mai bate campii ca te surmenezi si cine stie ce se mai intampla..
Esti cel mai destept si istet... iar daca mai candidezi pentru ceva distinctii ,anunta-ma si pe mine sa te votez.....m-ai cucerit intrutotul!!
Cedare placuta ..pardon ..distractie placuta:)
Doamne ce ma distrez :)
Abia astept sa urmaresc prestatia ta pe forumul vostru :)
Ca sa fii Prometeu, nu e suficient sa te doara ficatul. – Valeriu Butulescu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Salut, aceasta postare nu se leaga deloc cu ceea ce faci, cum adica nu cauti scandal cand ne faci mafioti si pureci...in locul tau as fi mai sincer in ceea ce consta postarile pe extern,pentru ca este urat sa minti in fata o lume intreaga si sa speri ca toti iti cred minciunile spuse. Si da, unde te afli tu este mult mai important jocul, adica vrei sa spui ca alianta noastra este mai buna decat a voastra la toate categoriile de clasament fara sa ne stresam cu acest joc(oferim mai multa importanta conversatiilor si intelegeri), iar a voastra ne este inferioara vazandu-si doar de joc...Cat despre Cristi ce pot sa spun, a fost la noi in alianta, nu prea colabora(colabora mai mult cu jucatorii din aliantele adverse), nu il prea consideram un jucator de incredere...Astfel ca dupa ce a iesit din alianta eu cu lulus(doc36)i-am atacat toate orasele fara cel mai mic resentiment, iar in legatura cu ce ii spuneai acum ceva vreme ca poti sa revi cand vrei la noi in alianta, afla bine ca nu mai poti, acelasi lucru este valabil si pentru Bogdan...Nu va asteptati la minuni din partea noastra cand suntem tradati, nu acceptam asa ceva...
Iar in ceea ce ai spus tu Bogdan decat un singur lucru il aprob:"sunt un jucator mediocru", acesta este unicul adevar care l-ai spus in atatea postari pe care le-ai scris in ultimul timp.
O zi placuta va doresc.

Ca sa iti zic mai pe fata, esti chiar un nesimtit cu 2 fete. Chiar ti-am oferit odata sa imi cuceresti un oras intr-o zona mai "fierbinte" . Ce ai raspuns? Nu, ca nu am timp si nu il pot mentine. Dar, nesuferitule, tu ai vazut unde aveam orasele? Toate erau fix in mijlocul celor din A.O.G si Elite. Eram non stop atacat de Bobbo, Saw si Grsu xxl, dar totusi pana si ultima birema a mea mergea la aliati. Si intreaba-l te rog pe Doc, pardon, jucatorul de pe contul respectiv deoarece este defapt contul lui Zefhi, cine la adus acolo in zona. Banuiesc ca ai uitat de grupul care a deschis "poarta" spre un nucleu.
Va comportati ca niste copii..

Nu e nevoie sa raspunzi ca nu iti voi citi postarea, ma va durea fix in cot, dar sincer, sunteti o alianta de tot rasul..si nu mersi, nu am nevoie sa revin intr-o alianta de oameni falsi care au uitat de unde au inceput, dar chiar apreciez ca te-ai gandit la mine :)

Si zici ca colaboram cu adversarii? Dar cine naiba dadea invitatii si mesaje aiurea la adversari? Cine avea spioni la Aog sau Elite? Esti un nimic pentru mine, doar un copil frustrat, sper ca odata sa iti revi la realitate! La revedere!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ca sa iti zic mai pe fata, esti chiar un nesimtit cu 2 fete. Chiar ti-am oferit odata sa imi cuceresti un oras intr-o zona mai "fierbinte" . Ce ai raspuns? Nu, ca nu am timp si nu il pot mentine. Dar, nesuferitule, tu ai vazut unde aveam orasele? Toate erau fix in mijlocul celor din A.O.G si Elite. Eram non stop atacat de Bobbo, Saw si Grsu xxl, dar totusi pana si ultima birema a mea mergea la aliati. Si intreaba-l te rog pe Doc, pardon, jucatorul de pe contul respectiv deoarece este defapt contul lui Zefhi, cine la adus acolo in zona. Banuiesc ca ai uitat de grupul care a deschis "poarta" spre un nucleu.
Va comportati ca niste copii..

Nu e nevoie sa raspunzi ca nu iti voi citi postarea, ma va durea fix in cot, dar sincer, sunteti o alianta de tot rasul..si nu mersi, nu am nevoie sa revin intr-o alianta de oameni falsi care au uitat de unde au inceput, dar chiar apreciez ca te-ai gandit la mine :)

Si zici ca colaboram cu adversarii? Dar cine naiba dadea invitatii si mesaje aiurea la adversari? Cine avea spioni la Aog sau Elite? Esti un nimic pentru mine, doar un copil frustrat, sper ca odata sa iti revi la realitate! La revedere!
Sa fiu drept, nu m-ai ajutat niciodata pe mine personal...unde mi-ai cedat mie oras, m-ai sprijinit macar o data in jocul asta cu un sprijin sau atac inaintea navei...iti raspund eu ca deloc...eu in schimb mereu te-am sprijinit si am dat atacuri pentru tine...
Si sa nu te gandesti ca esti cineva pentru noi...tu dute si joaca pe celelalte lumi, aici nu ai mai facut fata de mult.

- - - Updated - - -

Si da, sunt un nesimtit cu 2 fete, nu te astepta sa am cel mai mic gram de respect pentru cei care parasesc alianta...cum il dispretuiesc pe Bogdan asa de dispretuiesc si pe tine...voi sunteti doar niste puncte nesimnificative pe harta, pardon, nici macar atat nu mai esti.
 

DeletedUser6817

Guest
Ce "baiat de cartier" esti tu pe joc, auzi la tine, "gram de respect", dute joaca-te cu jucariile si te rog, revin-o la realitate, cum poti zice ca dispretuiesti un om pe care nu il cunosti cu adevarat, e doar un joc, mai dute trage o gura de aer.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Topicul de SPAM nu e aici, ati gresit usa....


Ca sa iti zic mai pe fata, esti chiar un nesimtit cu 2 fete.

Cp.JackSparrow, la urmatoarea postare de genul asta sa scrii la sfarsit si destinatia de vacanta pe care o alegi, da????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6817

Guest
Topicul de SPAM nu e aici, ati gresit usa....




Cp.JackSparrow, la urmatoarea postare de genul asta sa scrii la sfarsit si destinatia de vacanta pe care o alegi, da????

Mda, daca "nesimtit" e cuvant vulgar, eu ma impusc..inteleg ca va faceti treaba, dar nu in halul acesta.
Si inca ceva, numai eu faceam spam? Nu prea cred..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am spus "ati gresit usa", adica am folosit pluralul, deci m-am referit la toti. Iar "nesimitit" poate nu este un cuvant vulgar, dar este o jignire adusa altui membru al acestui forum.
 

DeletedUser

Guest
hey dar ce se intampla pe aici ? uni Moderatori sunt prea autoritari. Sunt prea aspri, ma-m uitat pe la postari si nu mai poti spune nimica ca te avertizeaza ca te trimit in vacanta.

- - - Updated - - -

capitane nu stiu de ce iti mai bati capu ? lasai in pace, nu te pune cu ei
 

DeletedUser

Guest
Aici este topicul Propuneri pentru Personalitatea Lunii, nu e topicul de SPAM. Iar jignirile sunt sanctionate peste tot.
 

DeletedUser6817

Guest
Am spus "ati gresit usa", adica am folosit pluralul, deci m-am referit la toti. Iar "nesimitit" poate nu este un cuvant vulgar, dar este o jignire adusa altui membru al acestui forum.

Puteai sa imi spui si frumos, nu era nevoie sa arate ca o amenintare de genul : "Daca nu te calmezi te bag in vacanta".

NESIMȚÍT2, -Ă, nesimțiți, -te, adj. 1. Care este lipsit de bun-simț, de bună creștere, de cuviință, de delicatețe.

Atat am avut de zis, imi cer scuze pentru off-topic si daca va deranjeaza cu ceva, va rog sa il stergeti.
 

DeletedUser

Guest
Topicul de SPAM nu e aici, ati gresit usa....





Anca..nu e topic de propuneri ci de dezbateri in aceasta privinta.
Unii tin mortis sa continuie concursul ,si le dau dreptate ,unii cer o modicare a aspectului acestui contest in ceea ce priveste dorinta de a anima forumul!!Asta e tot ..restul sunt "retusuri" ale parerilor fiecarui doritor de a posta!!
Nu mai trimite lumea la spam caci nici aici nu vin decat cand voteaza!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mersi Anca ca ai reusit sa stopezi tot tambalaul asta. Ce frumos a mers pana acum treaba aici, shadowbob cu frustratile lui a creeat o atmosfera tampita.
 

DeletedUser

Guest
Este deschisa tema special pentru asa ceva, unde sa va expuneti propunerile sau sugestiile cu privire la concursul pentru Personalitatea Lunii aici http://forum.ro.grepolis.com/showthread.php?7473-Concurs-Personalitatea-Lunii. Va rog mult faceti-o acolo.

Ok..eu pe acela il stiam.si nu aceasta era problema.
In acest loc nu se propunea nimic in acest sens..ci doar discutii....discutii legate de aceste propuneri...
Acum daca tot ai stopat spune si oamenilor ca VOR VOTA LA MEDALII deoarece DOAR atat ii intereseaza pe extern!!
Ce a mers pana acum domnule Zamfira...????Nu vreau sa mi-o luati in nume de rau,dar ati recitit acest topic de la inceput ??
Haideti ,faceti-o si pe urma o sa va dati seama ca este inutil....
Va multumesc...
 

DeletedUser

Guest
Sunt intrutotul bulversat.......au votat si pentru iunie..de aceea am spus ca e fara rost sa ne "gonesti de aici"...
App acolo unde ai pus acel link ,eu am postat insa NICIUNUL din cei ce tot o "trag cu animatul" nu a avut bunavointa sa propuna ceva!1
Ce draq..ne ascundem si ne facem ca nu vedem...
DA-LE MEDALII SI GATA ...ATAT VOR..NIMIC ALTCEVA!!
PS: tot respectul pentru cei ce incearca sa schimbe ceva ,sa faca ceva.....salut bob ,cpt jack,cu respect singurului JDI (mai open ) domnu'zamfira..restul.............fara cuvinte...recititi totul aici ,acolo unde a trimis Anca link.....si o sa intelegeti poate ceva!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cristi(Cp.Sparrow) ce rost isi au discutiile acum? Am vb cu tine destul de clar atunci, ti-am explicat ca a fost greseala ta ca ai parasit alianta, nu te puteam lasa in pace din cauza locatiei care o aveai...
 

DeletedUser

Guest
App acolo unde ai pus acel link ,eu am postat insa NICIUNUL din cei ce tot o "trag cu animatul" nu a avut bunavointa sa propuna ceva!1
Ce draq..ne ascundem si ne facem ca nu vedem...

amice, nu ma bag aiurea in seama pe orice discutie, inteleg ca bati la mine, imi place sa discut unde sunt si colegii mei si implicit prietenii mei...ceea ce nu inteleg e de ce te bagi tu aiurea in seama, suferi de lipsa de atentie? incearca sa iti revii...
 

DeletedUser

Guest
Tarziu raspunsul...desi ai fost on in fiecare seara...
Si nu ,nu la tine "bateam"...stai linistit ...;)
Cat despre bagat in seama aiurea,ce sa zic ....probabil ca nu e aiurea sa iti exprimi o parere in legatura cu ceva atat timp cat sustii ca esti un jucator experimentat(vorbesc despre tine)!
Treaba cu lipsa de atentie ...hmmmm....noooo...nu te stresa ca as suferi,nu citi ceeea ce postez eu si treaba e ca si rezolvata...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus