Propuneri personalitatea lunii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
va astept aici cu propuneri si discutii pe tema personalitatilor puternice din joc
 

DeletedUser5815

Guest
Protest .... motivele sunt evidente si chiar multe in plus :)
 

DeletedUser

Guest
eu votez pe Ariz cea mai funny persoana cunoscuta vreodata pe grepolis :D
 

DeletedUser6502

Guest
ziji din motive personale (se voteaza personalitatea lunii ianuarie) :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ziji din motive personale (se voteaza personalitate lunii ianuarie) :))
[13:17:59] Daniel: (nod)
[13:18:10] Daniel: votati-ma ca va dau cate o sarma

Votez cu ziji motive personale :)

Vedeti ca nu e sarma (metal) e de papa sarma (sarmale)

Daca vanghelie da mici si bere de ce sa nu dea si colegu cate o sarma ....sunt mandru de aceasta initiativa e in ton cu spiritul intreprinzator din romania
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6502

Guest
Sekk nu devia de la subiect si voteaza (ma),cine nu vrea sarmale ii vand un pont daca ma voteaza (oferta la tigai si bormasini intr-un mall) dau adresa numai celor ce ma voteaza.



P.S. Sper ca se ofera un premiu ceva sa nu imi bat gura de pomana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Protest .... motivele sunt evidente si chiar multe in plus :)

Eu o propun pe Tania s a implicat foarte mult in acest joc a castigat nenumarate concursuri si a adus un aprot important la castigarea servarului de catre alianta noastra
Iar pe locul 2 toti membrii aliantei ma bucur ca am putut sa joc alaturi de acesti oameni minunati
Binenteles votu meu merge catre ziji nu pot refuza sarmalele
 

robert77

Membru
Votez cu Protest,a stiut sa tina in frau atatia oameni,fiecare cu alt caracter,a stiut sa conduca alianta,au fost si in alte aliante jucatori foarte buni dar daca nu au avut dirijor au pierdut.
 

DeletedUser5815

Guest
Eu o propun pe Tania

seff, ce-ti veni?!
pe tot parcursul lunii asteia plina de nebunie, daca nu erai tu sa ne mai dai peste ceafa cand intram toti in fibrilatii ca nu ajungeau resursele suficient de repede, daca nu erai tu care sa rezolvi toate conflictele si sa tai in carne vie unde si cand era necesar ca sa fim in grafic, se ducea de rapa totul

de fapt mint, pe langa tine mai am o propunere: Mr Jack ... de un calm care te scoate din minti cand eu fierbeam ca un cazan sub presiune, a avut darul sa insufle liniste si incredere ca totul va fi bine .... a ticait perfect ca un ceas elevetian

deci, am 2 propuneri

Protest
Mr. Jack
 

DeletedUser6312

Guest
Eu o propun pe The Witch, e un jucator excelent, am jucat bine in echipa si mi-a oferit ajutor mereu :)
I-as propune pe toti colegii mei de pe kappa pentru ca toti merita aceasta nominalizare insa e cam dificil sa propun o lista de 99 de jucatori.:)
 

DeletedUser

Guest
Propun pe Gainusa cea motata din simplul motiv ca stie sa fie in acelasi timp colega pe care te poti sprijini oricand, ambitioasa si modesta, mama devotata si nu in ultimul rand, stie sa-i aplice corectie lui Protest, atunci cand merita:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus