Propuneri personalitatea lunii ianuarie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
asteptam propuneri si dezbateri pe aceasta tema
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cuxi

are cele mai multe orase
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am spus ca si discutam propunerile si sincer, cuxi mi se pare o propunere pertinenta, multa vreme a avut cele mai multe polisuri si este un jucator deosebit., adwet, te astept cu alte propuneri, daca dam in caps i la unica propunere de pana acum ce vom face in continuare?
 

DeletedUser6553

Guest
Desii am fost coleg cu cuxi...un singur jucator m-a uimit cu atacul:)...
Atacul terestru,cel mai greu de dat si cel mai riscant:p
Xbish
 

DeletedUser

Guest
vroiam sa il propun pe sithis , dar daca nu mai joaca , o votez pe arjuna
avand in vedere ca eram dusmani , "corespondeam" destul de mult prin privat.
 

DeletedUser

Guest
Cuxi.
Nu pentru că a fost mult timp no. 1 pe aceată lume,ci pentru faptul că, în ciuda sutelor de atacuri zilnice venite dinspre Romania și a multelor polisuri pierdute în ultima perioadă, încă nu renunță. Pentru faptul că după aproape 2 ani de joc încă mai pune ceasul să sune noaptea pentru a respinge navele, pentru tenacitatea și încăpățânarea sa, pentru orgoliul său, pentru felul în care se agață de fiecare polis, fără doar și poate, este personalitatea lunii , din punctul meu de vedere.
 

DeletedUser

Guest
...cuxi fara indoiala,un jucator model,o mandrie pentru grepolisul romanesc...in opinia mea nu cred ca va mai exista vreodata jucator ca el.
Ma inclin...
 

DeletedUser

Guest
Ar fi mai multi care merita mentionati in acest topic, avand in vedere ca f multi s-au lasat de Beta, printre care si eu, cele mai evidente nominalizari ar fi alissia sau cuxi, avand in vedere ca am avut tangente doar cu cuxi catre el se duce votul meu.

Cu Respect,
sithis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus