Propuneri -- Personalitatea lunii februarie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
PERSONALITATEA LUNII FEBRUARIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 25-29 februarie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului

- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de către jucătorii activi ai lumii Kappa (deţin min.2 orașe);
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere);
- Fiecare propunere va fi însoţită obligatoriu de o motivaţie;
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur;
- Pot fi propuşi şi acei jucători care au fost supuşi votului în luniile precedente;



[SUB]PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite
într-un anumit domeniu de activitate
[/SUB]


1.sir-kris
2.alyx777
3.protest
4.lordul34
5.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu il propun pe Protest :)
El este resposabil cu diplomatia in forever2Nice, si a facut o treaba foarte buna.
 

DeletedUser

Guest
eu il propun pe Protest :)
El este resposabil cu diplomatia in forever2Nice, si a facut o treaba foarte buna.

Da mersi de nominalizare dar imi rezerv dreptu de a nu participa..deci va rog sa nominalizati pe cine doriti

Eu as nominaliza aproape toti membrii asa ca ma abtin din a face comentarii
 

DeletedUser

Guest
ia sa nici nu va aud.... Vorbim de personalitati aici, fiecare cu preferintele sale... nu conteaza ca omul are 8 sate sau ca omul are 100..

Parerea mea (nu de admin/mod.. de om).
 

DeletedUser

Guest
ia sa nici nu va aud.... Vorbim de personalitati aici, fiecare cu preferintele sale... nu conteaza ca omul are 8 sate sau ca omul are 100..

Parerea mea (nu de admin/mod.. de om).

auzi ia nu ma certa ca pun iepurele pe tine...

Eu radeam de dom`soara ca nu se uita pe grepostats/geam...sa vada cine e domnu/doamna incercam sa mai animam forumu ca e plictisitor rau
 

DeletedUser

Guest
auzi ia nu ma certa ca pun iepurele pe tine...

Eu radeam de dom`soara ca nu se uita pe grepostats/geam...sa vada cine e domnu/doamna incercam sa mai animam forumu ca e plictisitor rau

Auzi, mai, iepurila, eu nu am timp sa ii caut pe toti pe grepostats :))) asa ca am intrebat ca sa ma informez :(
Doar nu am dat cu parul :( asa ma stii tu pe mine?
 

DeletedUser

Guest
explicai lu domnu Norbit te rog nu mie...eu ma retrag spasit in coltu rusinii nu dalta da am zarit o gramada de morcovi acolo
 

DeletedUser

Guest
explicai lu domnu Norbit te rog nu mie...eu ma retrag spasit in coltu rusinii nu dalta da am zarit o gramada de morcovi acolo

Cam greu, eu nu dau explicatii decat lui mama :D
Si te rog sa nu mai pomenesti de mancare pentru ca mie foameeeee :D
 

DeletedUser

Guest
A zis Norbit ca poti sa papi o farfurie gratis de spam :)) ...eu iti dau sare si piper :D....hai sa nu deviam de la subiect...propune si tu pe cineva....
 

DeletedUser

Guest
Ummmm, pe cine sa propuuun :) ma mai gandesc, revin in 5 minute cu numele jucatorului :)))

Defapt, nu pot sa propun decat cu celalalt cont pentru ca acela e inregistrat pe kappa :D
Uhhh, ce uituca sunt :))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6312

Guest
Eu il propun pe lordul34 pentru Personalitatea lunii februarie pentru ca este un jucator bun, serios si de nadejde :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus