Propuneri luna iulie 2012

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
JUCATORUL LUNII IULIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 26-31 iulie 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului


- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de jucatorii activi ai lumii Achilles
- Cei propusi trebuie sa fie membri ai lumii, sa aiba minimum 100.000 puncte in clasament si 25.000 puncte ca luptator
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere)
- Fiecare propunere va fi însoțită obligatoriu de o motivație (nu se acceptă spam-ul)
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur
- Numărul minim de propuneri pentru a se organiza concursul este 3; nu există limită superioară
- Pot fi propuși și jucătorii care au fost propuși/votați/declarați câștigători în luniile precedente*
- Se declară câștigător (câștigători în caz de egalitate) jucătorul/jucătorii care au obținut cel mai mare punctaj



[SUB]:
[/SUB]


*** Vă rog frumos să verificați dacă numele propus de voi este scris corect și aparține unui jucător de pe aceasta lume, în caz contrar propunerea dumneavoastră nu este acceptată în finală!

Propunerile sunt:
 

DeletedUser6090

Guest
Buna, il propun pe mikero, e un jucator competitiv, isi ajuta colegii,iar in momentul in care si-a pierdut 15 orase s-a ridicat la aceeasi punctaj in timp record.
 

DeletedUser

Guest
hello, il propun pe mikero e un jucator competitiv, isi ajuta colegii, este atat de activ incat chiar daca a pierdut aproape jumatate din orase a reusit sa isi revina ba chiar sa ajunga in scurt timp pe locul 15.
respect mikero
 

DeletedUser964

Guest
Salut, eu il propun pe bubulica1, pentru inteligenta sclipitoare de care da dovada pe forumul extern. El este un "fel" de Einstein mai mic.
 

DeletedUser9086

Guest
propun mikero deoarece il admir pentru felul cum "s-a ridicat" cand a ajuns jos de tot
 

DeletedUser

Guest
propun pe bubulica1, pana la urma este unul din cei mai activi playeri :D
 

DeletedUser

Guest
Buna seara eu il propun pe jucatorul shadowbob pt rezultatele din ultima perioada si in special pt succesul de azi ......Mare om !!!
 

DeletedUser6634

Guest
Propun bia08 , a depus mari eforturi pentru a aduce alianta JUST DO IT. pe locul 1 . La un moment dat alianta iesise din Top 15. :D
 

DeletedUser

Guest
Editat de odmm. Motiv:spam


P.S. Si eu il propun pe mikero...Este de admirat ca a avut tarie de caracter sa isi revina de la 5 orase si sa aiba acum 32...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
refuz sa particip la acest polll si daca tot imi stergeti posturile o sa postez pana cand sunt scos de pe lista propunerilor mi se pare absurd. doamne...
 

DeletedUser

Guest
pfff,iar mi-ati sters "operele"????
pacat ..nu am apucat sa citesc "acuzatiile".......
dna bia,numai ,gata.....oricum sunteti 3 JDI....nu iti fie frica, nu pierdeti!
observati bineinteles ca nu vrea nimeni sa participe alaturi de voi la poll,nu's de ce ...dar asta e cert!!
Ps: acum o sa fiu apostrofat in gand de Odmm,pentru indrazneala notorie de "a murdari " subiectul propuneri!
Imi cer scuze....imi cer scuze...ati vazut ca am pus si o foto cu je,recompensa :)))(glumesc evident),dar aveam ceva iritatii ale cerebelului....si am vrut sa clarific oarecum treburile:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus