Propuneri luna aprilie

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7851

Guest
PERSONALITATEA LUNII APRILIE
~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~
PROPUNERI
(Termen 02-05 mai 2012)


***
Aşteptăm propunerile pentru această lună, respectând:

Regulamentul concursului


- Propunerile/voturile vor fi făcute doar de jucatorii activi ai lumii Achilles (dețin minim 3 polisuri)
- Cei propusi trebuie sa fie membrii lumii si sa detina minim 3 polisuri
- Nu se acceptă propuneri multiple din partea unui jucător (1 jucător = 1 propunere)
- Fiecare propunere va fi însoțită obligatoriu de o motivație (nu se acceptă spam-ul)
- Este interzis ca un jucător să se propună/voteze singur
- Numărul minim de propuneri pentru a se organiza concursul este 3; nu există limită superioară
- Pot fi propuși și jucătorii care au fost propuși/votați/declarați câștigători în luniile precedente*
- Se declară câștigător (câștigători în caz de egalitate) jucătorul/jucătorii care au obținut cel mai mare punctaj



[SUB]PERSONALITATE:
- Ceea ce este propriu, caracteristic fiecărei persoane și o distinge ca individualitate
- Persoană cu aptitudini deosebite și cu alese însușiri intelectuale și morale, care se realizează și se manifestă în mod practic prin reușite într-un anumit domeniu de activitate
[/SUB]


*** Vă rog frumos să verificați dacă numele propus de voi este scris corect și aparține unui jucător de pe aceasta lume, în caz contrar propunerea dumneavoastră nu este acceptată în finală!
 

DeletedUser

Guest
Propun pe david658,un conducator excelent,fara el jocu nu ar fi la fel,
PROPUNERE VALIDA-DAVID658
 

DeletedUser

Guest
Propun pentru Luna aprilie pe fantotzy . este jucatorul numarul 1 din cadrul JDI la categoria atacatori. Multumesc!
 

DeletedUser6090

Guest
Buna,
Unul dintre cei mai buni jucatori ai aliantei,fantotzy!!!!
 

DeletedUser7851

Guest
Aici faceti doar propunerile!
Despre moralitate discutam in alta parte.
Nu doresc sa fiu nevoita sa inchid topicul
 

DeletedUser6873

Guest
Propun pe david658,un conducator excelent,fara el jocu nu ar fi la fel,
PROPUNERE VALIDA-DAVID658

Conducator? El nu stie sa mearga singur pe jos pana la scoala , si el este mare conducator !:-/




Protest , un conducator care se implica cu adevarat !
 

DeletedUser6817

Guest
Propun Protest..
Sincer nu am jucat cu el si nici nu prea am avut multe de discutat, dar se zice ca este unul dintre cei mai buni lideri de pe grepolis. Ce pot spune, pe kappa in frunte cu el s-au facut minunile intr-o luna.
 

DeletedUser

Guest
Il propun pe fantotzy...un atacator desavarsit:D...de o luna ma chinui sa ma tin de el si nu reusesc:)))
 

DeletedUser9086

Guest
Parerea mea este ca lucrurile degenereaza, e normal ca fiecare sa aiba o parere si sa si-o sustina dar nu e cazul sa devenim agresivi. vorbiti de corectitudine si integritate dar nu va ganditi ca sunt situatii si situatii. care e problema daca daca sunt co-playeri? 2 sau mai multi pe cont nu inseamna k au aceeasi minte, fiecare are dreptul sa isi spuna parerea individual chiar daca joaca impreuna, poate joaca asa din lipsa de timp sau pt eficienta sau din o mie de alte motive, nu vad problema sincer. daca va ofticati k nu ajungeti la performantele lor luati-va si voi co-player... eu personal joc singura pe cont si nu ma plang, si cu atat mai putin ma deranjeaza dak altcineva e mai bun decat mine. parerea mea este ca singura problema cu votul este ca unele persoane se oftica aiurea, poate ca unii nu au nici o postare pe forum dar au intrat pentru a-si sustine colegul (si cazul meu) si nu vad care e problema, ba din contra mi se pare de admirat, pana acum noi am dovedit ca suntem o alianta foarte unita si probabil ca asta deranjeaza, nu stiu... si oricum chiar dak ar fi o problema reala ce rezolvare ar avea? cine ar putea sa analizeze fiecare persoana in parte ce si cum joaca si voteaza, e absurd... pana la urma e o distinctie care nu iti ofera nici un avantaj dar macar iti recunoaste meritele, nu inteleg de ce aruncati cu noroi in chestia asta, eu una vreau acum sa felicit fiecare nominalizat indiferent de alianta lui, sunt convinsa ca sunt jucatori foarte buni toti.
acestea fiind zise, propunerea mea este fantotzy, este pe locul 1 la atacatori la noi in alianta si mai mult de atat, l-am vazut implicat in toate demersurile intreprinse la noi si ajutand pe fiecare in parte, pe mine inclusiv
 

DeletedUser

Guest
Recititi va rog primul post. Voturile NU SE PUNCTEZA decat pentru jucatorii activi ai lumii Achiles.
Asa este regulamentul acestui concurs si nu se va modifica, cel putin nu in aceasta luna.

Va rog acum reveniti la propuneri si personalitati.
 

DeletedUser

Guest
iar eu il propun pe marele meu coechipier fantotzy...atacator si jefuitor desavarsit...
in ceea ce priveste chestia aia cu furtul...hmm, oare a copia la scoala nu e considerat tot furt? dar mai mult ca sigur toti facem chestia asta, asa ca lasati moralitatea la o parte, dati drumul la joaca si have fun
Hai fantooooooooo :D
 

DeletedUser7851

Guest
Va rog sa va limitati doar la propuneri si argumente care sa sustina jucatorul propus.
V-ati dorit concurs. Toata lumea a citit sau ar fi trebuit sa citeasca regulamentul. Nu se pot schimba regulile in timpul jocului
 

DeletedUser7851

Guest
NU vor intra la vot propunerile jucatoriilor ce nu au cont pe Achilles.
 

DeletedUser

Guest
iar eu propun si sper ca va fi luata in considerare propunerea mea.
deci, il propun pe Cp.JackSparrow.
l-am intalnit si pe alte lumi,ii cunosc stilul si cred ca este un foarte bun jucator.
 

DeletedUser7851

Guest
Miine e ultima zi cind puteti face propunerile.
Va rog sa respectati tema si sa va limitati doar la propuneri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus