Propuneri "Jucatorul Lunii August 2012"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Aici se pot face propunerile pentru luna august:







P.S. : ODMM , la ultima curatenie pe forum ne-ai promis ca vei fi aici pentru noi pana la sfarsitul anului.....
 

DeletedUser6090

Guest
Il propun pe smenaru pe langa performantele lui care se regasesc in statisticile grepo, mentine cu brio granita cu F2N.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
P.S...Propun ca jucator al lunii pe shadowbob , pt. prietenia aratata aici pe lumea eroilor...ca doar am jucat destul alaturi pe alta lume.....Multumesc pt. ajutor , prietene!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2743

Guest
pentru cel mai bun coleg saritor in toate tine-o tot asa smenaru
 

DeletedUser10343

Guest
il propun pe jucatorul bubulica1 pentru modul in care a tinut piept tuturor celor care si-au dorit cu ardoare unul dintre polisurile lui.
alianta din care face parte cu siguranta ar trebui sa se mandreasca cu oamenii ca el.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10203

Guest
Il propun pe SMENARU.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9086

Guest
propun pe smenaru.ro, este pe locul 3 la luptatori si locul 2 pe mare prin urmare nu cred ca este nevoie de alte motive in plus, este unul dintre cei mai buni jucatori
 

DeletedUser

Guest
ce patetici sunteti, in loc sa asteptati decizia adminului sau a moderatorului in privinta concursului voua va place sa va faceti de cap, a avut dreptate cine a zic trage stanga trage dreapta ca birjari la caruta sunt de destui :) ce tristete trista:-O
 

DeletedUser

Guest
Mai bucatarule iar faci tocanita? Sau varza cu carne? Folosesti mereu aceleasi ingrediente: pleonasm aromat,virgula rara,stupidism infiorator,jigniri nepotrivite,off topic etern,produsul final numindu-se postare a la shadow-el . De ce nu esti mandru ca noi amicii tai din J.D.I. , iti acordam privilegiul sa fi bagat in seama pe lumea eroilor. Domnu' Trandafir cum a trecut clasa elevul dumneavoastra? Mita(o gaina,un curcan,un sac de porumb) nu cred ca ati acceptat de la el. Probabil ca vi s-a facut mila despre el,cand era pus la colt in genunchi pe coji de nuci. Vedeti doar ca si noi vrem sa-l scoatem din anonimat. Mai shadow-el limiteza-te la a propune un jucator care crezi tu de cuviinta,ca ar merita sa obtina frumoasa medalie oferita mai marii grepolisului,pisoias.
 

DeletedUser9219

Guest
tt8918128fltt.gif

empty.gif
 

DeletedUser7851

Guest
Dupa numai 10 postari a inceput gilceava.
In aceste conditii doriti concurs?
 

DeletedUser

Guest
Mai bucatarule iar faci tocanita? Sau varza cu carne? Folosesti mereu aceleasi ingrediente: pleonasm aromat,virgula rara,stupidism infiorator,jigniri nepotrivite,off topic etern,produsul final numindu-se postare a la shadow-el . De ce nu esti mandru ca noi amicii tai din J.D.I. , iti acordam privilegiul sa fi bagat in seama pe lumea eroilor. Domnu' Trandafir cum a trecut clasa elevul dumneavoastra? Mita(o gaina,un curcan,un sac de porumb) nu cred ca ati acceptat de la el. Probabil ca vi s-a facut mila despre el,cand era pus la colt in genunchi pe coji de nuci. Vedeti doar ca si noi vrem sa-l scoatem din anonimat. Mai shadow-el limiteza-te la a propune un jucator care crezi tu de cuviinta,ca ar merita sa obtina frumoasa medalie oferita mai marii grepolisului,pisoias.


Hai sa nu o dam in balarii abtineti va

@ shadowbob....din moment ce ei sunt singurii care posteaza pa forum nu vad care e problema....ei joaca in echipa voteaza in echipa.....bravo lor...Din moment ce pe restu nu i pasioneaza acest forum....e problema lor
 

DeletedUser

Guest
Dupa numai 10 postari a inceput gilceava.
In aceste conditii doriti concurs?

Bine ai revenit draga ODMM! Galceava este peste tot unde exista doua(sau mai multe) tabere diferite,pana si politica romaneasca este tot galceava(dara aia e de zile mari) .
Ne speriasem ca a ajuns sfarsitul lui august si nu am luat ce ni-se cuvenea de drept :D Noi nici o clipa nu ne-am gandit ca s-ar pune problema desfiintarii acestui concurs:) Ar fi si ridicol ca la un concurs precedent sa fi existat peste 70 de votanti(poate cel mai competitiv poll de pana acum pe grepolis) sa nu se mai desfasoare.
Apropo concurentul castigator al lunii iulie(domnul mikero) inca nu a fost premiat.Ma gandesc sa nu am eu un bug ceva si sa nu-mi apara adorabila medalie la profil.
Ai idee ce s-a intamplat cu remuneratia promisa?
 

DeletedUser7851

Guest
Continuam aici cu propunerile pina miine seara, iar pe data de 4 deschid topic de voturi
 

DeletedUser

Guest
il propun pe jucatorul bubulica1 pentru modul in care a tinut piept tuturor celor care si-au dorit cu ardoare unul dintre polisurile lui.
alianta din care face parte cu siguranta ar trebui sa se mandreasca cu oamenii ca el.

Ma baieti ...multora dintre voi de la JDI ,va place shaorma cu detoate si nu aveti maioneza!Ce mama dracului,nu aveti loc de mine sau aveti ceva chef de tavaleala?
Ma adresez liderilor de acolo ,de fapt se stiu ei care ,acest vasilemihaigeorge,noname pentru mine ,ajunge sa propuna iar la bascalie....
Ma apuca dracii si va injur ca la usa cortului sau fac misto de voi cum scoate-ti nasul pe extern!
V-am mai explicat eu cu spiritualitatea cum sta treaba ,si la rugamintea unora v-am lasat in pace ,dar vad ca o cautati cu lumanarea tot timpul!
Sa nu dea dracu sa o gasiti sa .....
 

DeletedUser

Guest
nici un comentariu??
Hai ..ca am un chef de tavaleala de numa numa :)
de data asta nu va mai iert ..
va arat eu cu ce se mananca bunul simt si cultura
App.sefa .Odmm...dati-le medaliile fara contest ..ca vad ca intind elasticul si tare nu as vrea sa se rupa!
Da-le medalile caci vad ca propun la plezneala si fara logica ,asa numai sa aiba loc concursul!
Si ca si propunere ,cine mai face asa ceva pe extern ,unde ar trebui sa primeze bunul simt ,sa fie sanctionat!
Nu am chef sa imi stric buna dispozitia cu tot felul de mojici care nu merita efortul!
Sau schimba regulamntul
lasa-i sa se autopropuna .si sa castige!
te rog ,chiar m-am saturat sa m-a enervez la sfarsit de luna,atunci si doar atunci cand incep sa-si faca simtita prezenta pe extern!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus