Propunerea Ideala !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna seara tuturor am o propunere pe care sa ivit de fiecare data eu sunt fondatorul unei aliante si am invitat un membru mai mare decat mine ai intrat in fine iam dat dreptul de comandant siel mi-a debifat dreptul de comandant si acum el era fondatorul dar eu infintasem alianta eu vreau sa se schimbe ceva la acesta ploblema eu nu vrea ca cineva sa faca ce vre cu mine sa ma bage pe mine ca membru eu eram fondatorul si asa vreau sa fie ar trebui sa existe cevprin care nu are dreptul de modifica drepturile fondatorului ! Daca cineva din acest Staff al Grepolis poate sa schimbe aceasta ploblema eu cred ca este cea mai buna idee pentru fondatorii aliantelor cu mile pe care sunt in Lumea Alpha nu cred ca este ceva foarte greu de facut cine este de acord cu mine sa spuneti si voi va rog mult !
 

DeletedUser

Guest
Pai,nici un fondator,nar face prostia asta:),din pacate esti un lider,foarte,doarte,dar foarte ne-educat in aceasa meserie.

- - - Updated - - -

CONTRA!,am uitat sa m-ai adaug:)
 

DeletedUser

Guest
bine ti-a facut...cine te pune sa dai asemenea drept unei persoane pe care n-o cunosti:-&
 

DeletedUser2673

Guest
Sunt deacord cu cei ce au postat mai sus :D
Nici de lider nu trebuia sa-i dai.
Da cate puncte are el si cate ai tu daca ai fost asa disperat sa-l ti in alianta ta cu orice pret dandu-i acest drept?

- - - Updated - - -

samurai asassins ?
Are multe puncte fata de tine :p
Bine ti-a facut :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus