Propunere !

  • Autor subiect DeletedUser9400
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9400

Guest
Salut,probabil ati mai auzit propuneri de acest gen dar nu conteaza,ca poate pana la urma va ganditi sa o/le luati in considerare.Nu cred ca sunt singurul jucator care si-ar dori inceperea unei lumi noi.Sa fim seriosi,Hyperborea nu e o lume normala,e o lume in care trebuie sa intri de 2-3 ori pe zi sa pui o constructie de 8 ore si sa verifici daca ai vreun atac sau nu .Nu s-a mai deschis o lume NORMALA de aprox. 4 luni .Vreau si eu spre exemplu sa ma reapuc de grepolis ( exemplu ).Credeti ca ma apuc sa joc pe lumea Rho unde jucatorii au atins si 500k pct ?Nu-mi convine sa intru pe Rho cu 175 pct in jurul unor orase colosale,sa nu fiu primit in nicio alianta evident ca-s prea mic si sa joc pe cont propriu sa cresc orasul pe la vreo 5-6 k pct si dupa sa mi-l ia marii jucatori .vrem si noi o lume la 3-4 luni macar,cum e pe serverul englezilor unde ai unde sa joci !Mai mult decat atat,acum e si vacanta si e mai mult timp de ''joaca'' ,unii au concediu etc .Astept cat mai multe pareri .O zi buna si Craciun Fericit !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus