Propunere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am si eu o propunere.

Dupa modelul Imperia,Cand ataci pe cineva sa poti vedea raportul luptei indetaliat.
Adica noi sa putem vedea cum ne-au lupta unitatile.Cred ca ar fi m-ai interesant

Astept PRO/CONTRA
 

DeletedUser7478

Guest
Detaliat?Pai ce detali sa iti arate mai exact ,trebuie sa mentionezi si ce sa arate in rapoarte;sau tu vrei detaliat rapoartele chiar si daca nu ai castigat batalia efectiv,in cazurile actuale daca nu castigi nu vezi ce au facut unitatile tale.
 

DeletedUser

Guest
Sti jocurile rome total war??Ceva de genu.Sa vedem ca o lupta pe viu=]]
 

DeletedUser7478

Guest
Da pe vremuri am jucat foarte mult Rome mai mult pt parte de turn-based strategy,sper ca intr-o buna zi harta "lumi" Grepolis sa arate la fel ca cea din Rome:TW ,la fel de realistic si chiar mai bine de atat.
 

DeletedUser

Guest
rome total war este foarte diferit de grepolis si la cossacks se pot vedea atacurile dar acesta este unline mp (multyplayer) la jocuri din astea nu se pot vede ve viu atacurile totusi rome total war online multyplayer ar fi fain si ideat ta cu vazul trupelor intrun raport PRO doar can ramane cel putin nul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7478

Guest
Eu unul sper si cred ferm,ca nu la diferenta genului de joc sa referit, Rome:TW are si parte online si ca gen e RTS+TBS pe cand grepolis e browser game online,imperiu grec iar nu ai inteles nimic.
 

DeletedUser7478

Guest
Am si eu o propunere.

Dupa modelul Imperia,Cand ataci pe cineva sa poti vedea raportul luptei indetaliat.
Adica noi sa putem vedea cum ne-au lupta unitatile.Cred ca ar fi m-ai interesant

Astept PRO/CONTRA

Dai un exemplu rau de asa nu se face o propunere,fii mai explicit,ce anume vrei sa vezi intr-un raport.Detali tehnice despre capacitatea de lupta sau o animatie de lupta?
 

DeletedUser

Guest
Contra.
Aceasta propunere a mai fost propusa si a fost Respinsa.
Nu avem nevoie sa vedem sange pe ecran .. mai ales ca este un joc virtual .. eu in + , acea animatie ( pe cand jucam ) dadeam sa nu o mai vad , ca pe mine ma intereseaza raportul final .. nu cum s-au batut aia ..
 

DeletedUser

Guest
Unde a fost?Poate nu vrei tu.Acest joc este facut pentru toti.
 

DeletedUser

Guest
Si trebuie sa comentezi decizia mea ca am zis CONTRA ?
Uitete cateva zeci de pagini in urma .. vara trecuta si iarna trecuta s-au propus astea.. eram de fata ;).
nu ma inseala mintea de la varsta asta..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus