Propunere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu zic ca ar fi bine ca pe toate lumile sprijinul sa poata fi folosit si in atac...adica un "jucator" imi trimite sprijin pe un oras si daca eu vreau pot sa trimit trupele lui intr-un atac comun cu trupele mele...dar inainte de a ataca sa trimit o aprobare si daca este acceptata sa pot folosi trupele "jucatorului" intr-un singur atac dupa care sa se intoarca in orasul "jucatorului"
Probabil multi veti zice ca sunt nebun si ca ce rost ar ave...iar altii v-or fii de acord...pe mine ma intereseaza ca aceasta masura sa se implementeze asa ca nu incepeti cu atacuri la adresa mea sau alte porcarii ajunge un simplu pro sau contra
Multumesc pentru atentie!
 

DeletedUser

Guest
Contra.

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.
 

DeletedUser

Guest
De acum ce facem? Ne trimite un jucator trupe de atac sprijin, si noi atacam cu ele... Aduce numai dezavantaje.

CONTRA
 

DeletedUser6401

Guest
Contra!

Un jucator care are multi prieteni poate ataca fara oprire, lucru care nu este corect pentru ceilalti.
 

DeletedUser

Guest
Eu zic ca ar fi bine ca pe toate lumile sprijinul sa poata fi folosit si in atac...adica un "jucator" imi trimite sprijin pe un oras si daca eu vreau pot sa trimit trupele lui intr-un atac comun cu trupele mele...dar inainte de a ataca sa trimit o aprobare si daca este acceptata sa pot folosi trupele "jucatorului" intr-un singur atac dupa care sa se intoarca in orasul "jucatorului"
Probabil multi veti zice ca sunt nebun si ca ce rost ar ave...iar altii v-or fii de acord...pe mine ma intereseaza ca aceasta masura sa se implementeze asa ca nu incepeti cu atacuri la adresa mea sau alte porcarii ajunge un simplu pro sau contra
Multumesc pentru atentie!

In ultima vreme am vazut numai propuneri amuzante. Eu propun ca cei care mai au de propus ceva, sa-mi dea mie un mesaj inainte .Ca sa primeasca acceptul C.T.C.-ului. Daca eu dau accept la idee inseamna ca ai creier. Daca nu primeste OK-ul de la mine, inseamna ca data viitoare nu trebuie sa-ti mai lasi cerebelul sa oboseasca degeaba. Ca sa-ti dovedesc ca aceasta idee nu pleca din inbox-ul meu, am sa-ti dau un motiv de meditatie:
Gandeste-te ca esti intro alianta cu 200 de indivizi, tatuati si cu mecle de raketi. Iar toti acesti 200 de raketi iti trimit cate 500 de imprastiati cu piatra . Tu colectezi o suma enorma de IMPRASTIATI de-astia si trimiti un atac catre Domnu Bula( sa zicem) . Ce crezi ca o sa faca Domnu Bula? O sa va ia pe toti 200 la injurat . Asta in cel mai fericit caz, daca ma alegeti pe mine ca victima scapati cu injuraturi dar daca da dracu in voi sa alegeti un admin , a-ti belit-o sa ma iertati . Pt ca ala o sa se ia de mine: de ce am lasat ideea asta sa plece din inbox-ul meu. Nu ma faceti sa ma pun rau cu adminii din cauza unor idei tampite ... hahaha
 

DeletedUser

Guest
pai dar nu e bine !!! :pro:
asa nu sar mai numi sprijin
sar numi cedare de trupe:pro:,atunci nu ar mai fi unitatie acelui jucator,are fi al celui ce primeste sprijinu !!! :pro::pro:

si daca sar pune in aplicare aceasta propunere nimeni nar mai oferi sprijin,sar gandi si el

"ba da de ce sal sprijin eu pe asta,ca eu vreau sal apar si el ma fura pe fata,nu ii mai dau nimic"

SI ASA SAR DUCE DE RAPA GREPOLISULLLLLL

:pro::pro::pro:CONTRA !!!!!:pro::pro::pro:
 

DeletedUser

Guest
Uite tinere: DACA PANA MAINE SEARA , FIX LA ORA 22:00, APARE UN SINGUR POST CARE SA FIE PRO IDEEA TA,EU O SA INSIST LA ADMINI SA IA IN CONSIDERARE PROPUNEREA TA. Iar daca nu apare niciun post PRO, tu o sa ma cari in spate in fiecare dimineata dupa ce servesc ceaiul de menta salbatica . Esti de acord? Pana acum nu am vazut pe nimeni care sa zica PRO. Toti is GICA -CONTRA :D
 

DeletedUser

Guest
In cazul asta, domnul cu ideea sa se pregateasca de maine dimineata sa ma duca in spate dupa ce servesc ceaiul de menta salbatica ... hahaha . Stiam eu c-o sa aibe cine sa ma care in spate in fiecare dimineata dupa ce servesc la micul dejun ceai de menta salbatica ,ca englezii :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus